Момичета, отчаяна съм

  • 5 138
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 156
mishlentze вземи да ми ги носиш на мен за половин ден, че както описваш нещата със спането те разбирам и съжалявам.Те където две там и четири.Моите ще им се радват.На мен да ви кажа направо като че ли не ми прави впечатление бройката вече.И нямя въобще на кого да ги оставя за минута но съм свикнала с тях и всичко си правя.Може би са по кротки - незнам!
Но с удоволствие бих помогнала на някоя мама ако е наблизо.Ние сме в Младост 1

# 46
  • Мнения: 7 803
ей това само мама с близнаци го може  Hug да предложи да вземе още 2  Rolling Eyes
сетих се за миналата седмица. бяхме на бебешка среща. наложи се да отида до тоалетната. там имаше 4 жени и 3 бебета плюс моите 2. та след 3 мин като се върнах, какво мислите заварвам. теди ревала нещо, те я успокояват, а тони прес това време се докопала до кафето ми  Shocked. та така

# 47
  • Мнения: 67
А някой да има представа как вървят цените в другите градове.Аз съм от Бургас и скоро ще се връщам на работа,така че ще се наложи да търся детегледачка.Но ако заплатите на детегледачки и в Бургас са такива......нямам идея какво да правя

# 48
  • Мнения: 138
не е ли много 400-500 лева за детегледачка на близнаци. та нали ни дават само 160 за майчинство и 40 за детски.....аз лично не бих взела такава жена без сърце и душа, и без да ми влиза в положението......че нали тя ще гледа децата ми. на какво ще ги научи???че парите са най-важното ли?момичета, какво стана с тези протести, така ли ще си остане, незабелязан факта за унизителното положение на майките на близнаци #2gunfire #Cussing out

# 49
  • Мнения: 228
wow доста голяма сума ,аз незнам как вървят цените ама то има ли смисъл трябва да изкарвам поне 1500 за да дам толкова,а другите неща памперси храна за дечицата и пр. и те са с пари Close то в частните детски не искат толкова ::

# 50
  • Мнения: 3 336
mishlentze вземи да ми ги носиш на мен за половин ден, че както описваш нещата със спането те разбирам и съжалявам.Те където две там и четири.Моите ще им се радват.На мен да ви кажа направо като че ли не ми прави впечатление бройката вече.И нямя въобще на кого да ги оставя за минута но съм свикнала с тях и всичко си правя.Може би са по кротки - незнам!
Но с удоволствие бих помогнала на някоя мама ако е наблизо.Ние сме в Младост 1

Брит, много ти благодаря за милото предложение, но сте ми много далеч и такъв гол не мога да ти вкарам #Crazy 4 броя на невръстна възраст #Crazy ужас Sick

Джъмп, не се учудвам никак Rolling Eyes

Межик, чакаме Президента да направи кръгла маса, имаме обещание от него още отпреди изборите Peace И не искам да те плаша, но за 160 лв не виждам кой ще иска да гледа 2 бебета, то и аз не бих се навила Thinking Като знам моите какви са диванета Tired

Аз 40-те детски не ги взимам даже Rolling Eyes Не ми се полагат Crossing Arms

В частните детски градини цените са от 250 до 350 на дете bowuu Питала съм. Освен това ако се появят на вратата с течащ нос ги връщат вкъщи поне за седмица и парите не ти ги връщат. Брутална е схемата за нас - щастливките Laughing

# 51
  • Мнения: 412
поздравления БИЖУ!!!много се радвам, дано всичко да е тип-топ!!!

МИШЛЕНЦЕ - скоро ще престанат да се будят вечер малките и ще може по-често да оставате сами;предполагам че тогава нещата ще се нормализират

# 52
  • Мнения: 67
Някой да има представа за тарифа на детегледачки за близнаци в Бургас.

# 53
Здравейте и от мен.
Аз също трудно намерих бавачка, но сега си имаме и съм много доволна. Чрез приятели, естествено. Иначе е страшно, на какво ли не съм се наслушала. Нашата е млада - на 22г., но на възрастна не бих се доверила. През лятото ходехме по 5 часа пеша, малките спяха само в движение, коя възрастна жена би издържала.. В началото много мрънкаха и постоянно бяхме на крак. Ползвам  я от 20я ден на девойките, сега са на 4 мес. Идва в 12ч на обяд и си тръгва в 8ч вечер, след  къпане и хранене.  Върши всичко, свързано с децата.Самото спокойствие е, аз бързо се изнервям. През повечето време сме заедно.

# 54
  • Мнения: 155
Момичета, какви са тия цени дето са ги обявили за детегледачки? ooooh! Нещо ми се струва скъпо май. И при мен идва помощница , на 22 е , но я викам почасово, защото децата са вече големи и ходят на градина и плащам 4лв на час за двамата. Ако бяха бебешоци обаче сигурно щях да предпочета по-улегнала жена с опит. А като си представя какво беше като прохождаха ... newsm45 newsm61!!! А за онези, които не са успели да намерят детегледачка чрез познати да кажа пак за сайта http://www.detegledachki.com/. Аз оттам намерих моята и съм много доволна Simple Smile.
Успех!

# 55
  • Мнения: 481
Момичета не се плашете. Всичко си е до търсене.
Аз също дълго време си търсих детегледачка и се притеснявах и за заплатата и за това как ще ги гледа и ..... куп други неща. Най-накрая си намерих. Страхотен късмет - съседка ни е във входа. Идва всеки ден от понеделник до петък от 11.30 и стои до 18 часа. Помага ми и за домакинстването от време на време, но аз не го искам. Тя го прави за да има с какво да се занимава докъто децата спят следобяд. Гледа ги като свои внучета и те са много привързани към нея. И другото важно е, че не и давам висока заплата.
Успех на всички в намирането на подходящия човек! На него все пак оставяме най-ценното нещо в живота си!  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 1 110
Някой да има представа за тарифа на детегледачки за близнаци в Бургас.
Аз не съм много наясно, но мисля, че тарифата в София и Бургас най-вероятно е една и съща...  newsm78 Все пак Бургас си е голям град, не виждам с какво би трябвало да се различава...

Аз засега кретам сама, но няма да е за дълго, че вече на разходките не мога да се разчекна и ще търся жена за излизането като се стопли времето. Иначе съм малко темерутин май и ми е трудно да съжителствам с непознати.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт