Цветна и пъстра 146-та пролетна гобленарска тема.

  • 48 792
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 61
  • Мнения: 707
teddybearm , страхотни бебешки самплери. И аз съм решила да направя този с принцесата за една братовчедка, но мисля да изчакам да се роди бебето (април). Иначе съм му правила момчешкият вариант:

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 08:25 от mery 79

# 62
  • София
  • Мнения: 630
teddybearm , страхотни бебешки самплери. И аз съм решила да направя този с принцесата за една братовчедка, но мисля да изчакам да се роди бебето (април). Иначе съм му правила момчешкият вариант:


Чуден е момчешкия вариант, много ми хареса - аз не съм го виждала /или не съм му обръщала внимание/, но твоят ме грабна.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 610
Здравейте момичета, какво се случи в четвъртък не разбрах...Толкова тихо в темата..Къде сте всички?
Аз пускам етап, не е много но колкото толкова Blush

Скрит текст:

# 64
  • Мнения: 579
Пипи, тихо е, като няма какво да се показва.
Поне аз нямам. Не съм много шила, изпълвах единични бодчета. Повече време ми отнема да търся необходимия конец за бода и да вдявам иглата и забучвам конеца отзад.Grin

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 12:16 от olenka63

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 610
Пипи, тихо е, като няма какво да се показва.
Поне аз нямам. Не съм много шила, изпълвах единични бодчета. Повече време ми отнема да търся необходимия конец за бода и да вдявам иглата и забучвам конеца отзад.Grin
Нямам търпение да го видя, следя го с голям интерес! Показвай смело Heart

# 66
  • Мнения: X
Напоследък не бях в настроение за гоблени, обаче преди два дни пак седнах и потръгна. Та ще се включа този път с петъчен етап:

Преди:


Сега:

# 67
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Супер гобленчета.
Аз почнах ама през ден, през два стигам до иглата. Освен това, без бекстича пошитото е просто цветно петно Grinning

Обаче от доста време си мечтаех за каталог на ДМС, и преди няколко дни не издържах и
Скрит текст:
Толкова му се радвам, току го отворя и си го глееедам.
Шантава работа.Blush

# 68
  • Мнения: 11 836
Супер гобленчета.
Аз почнах ама през ден, през два стигам до иглата. Освен това, без бекстича пошитото е просто цветно петно Grinning

Обаче от доста време си мечтаех за каталог на ДМС, и преди няколко дни не издържах и
Скрит текст:
Толкова му се радвам, току го отворя и си го глееедам.
Шантава работа.Blush

Нормално и аз така бях, когато взех моя преди 3-4 години Simple Smile . Честит да ти е!
От голяма помощ ми е, почти всяка седмица го отварям и до сега. Аз имам много други конци, които мога да сравнявам когато нямам някой номер на ДМЦ, също така като правя схеми и подбирам ключа също много го ползвам.

Страхотни етапчета момичета, аз нямам нищо за показване и ви се любувам.Страхотни са котетата, преди това мечката на тази черна панама, браво!

# 69
  • Мнения: 579
Момичета, под карантина е моето семейство. Не съм аз с положителния тест и уж съм в къщи, обаче закуска , обяд, вечеря за 4 човека.... яде ми времето. Поне прането малко намаля. Надявам се обаче котарака да го довърша през това време.
Супер гобленчета.
Аз почнах ама през ден, през два стигам до иглата. Освен това, без бекстича пошитото е просто цветно петно Grinning

Обаче от доста време си мечтаех за каталог на ДМС, и преди няколко дни не издържах и
Скрит текст:
Толкова му се радвам, току го отворя и си го глееедам.
Шантава работа.Blush
Радвай му се много и ще видиш колко ще ти е полезен в бъдеще.
Пим, какво ще бъде това-само гадая, като цвете ирис го оприличавам, но сигурно не е това.

# 70
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
не са ли мидички?
морско някакво усещане имам Simple Smile

# 71
  • Мнения: X
Венец от мидички ще е. Няма да показвам картинката на готовия гоблен. Ще ви държа в напрежение Grinning

# 72
  • Мнения: 1 687
Olenka63,  да минава леко.
Скрит текст:
Ние половината декември и половината  януари бяхме тримата в къщи. Имах чувството че се въртях между готвене и чистене постоянно. Както казваш прането и гладенето поне намаля. Дъщерята до предната седмица беше изцяло в къщи. Сега е за по два, три дни пак. 12 клас е и заедно с 11 се въртят ту онлайн, ту в училище. То не остана и до изпитите им много време. Баща й от три седмици работи от къщи. Все гледам храна да има.
Чакам с нетърпение кравайчето.
Pyypi, напредваш.
Flash, честит каталог. Показвай, нищо че е в петно.
Pimkie, на мен ми заприлича на коте Simple Smile
Аз ших малко днес, но няма кой знае колко. На къщичката за птичките им сложих едната страна и едно птиче почти кацна.
Как е и другата дама с болестите.
Днес беше ден за разходка. Изкарахме 4 часа по баири и камънаци.
Доста непознати момичета ми харесват публикациите. Ще се радвам да видя нещо ако шият.
Лека вечер на всички.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Момичета, всичко ми харесва. Аз почти не шия, трета поредна събота работя и вече не знам къде съм. Много бавно напредвам: И дано вече свърши тази пандемия, че.... без думи. Болните да се възстановяват бързо

# 74
  • Карлово
  • Мнения: 405
Добро слънчево утро, момичета! Баба финишира!

Почти два месеца невероятно удоволствие. Сам се шиеше...

Общи условия

Активация на акаунт