Цветна и пъстра 146-та пролетна гобленарска тема.

  • 48 787
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 687
Здравейте момичета.
Много хубави неща сте показали отново. Имаше момичета които бяха се скрили за няколко седмици, но изскочиха пак с красоти.
Аз съм готова с моята "глупост",  но ми се струва, че ще  разшия. Чудя се  дали да сменя местата на горните две мишки или дясната да я вдигна малко нагоре. За сега  остава така. Преместих и знака. Изгладих  го преди да снимам, но... Панамата е млечно жълта. Simple Smile Като му купя рамка ще опитам да го въведа в ред. Искам да отрежа останалата панама, че ми се очертава командировка и да си намеря работа за вечерта.
Скрит текст:
Скрит текст:
Тук не намирам списания, а миналата година във Франция имаше около 5 различни в един магазин. Пак съм в същия град, да видя дали ще успея да стигна до там и да си взема нещо. Целия ден сме на работа и е трудно вечер да се излезе.
Лек и слънчев ден.

# 736
  • Мнения: 1 117

Започвам да се катеря по стълите Simple Smile

# 737
  • Мнения: 707
Още нещо старо от мен, правено за подарък

# 738
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Днес ми пристигна гобленът, който поръчах на 02.06 от Златно Руно. Направо скорострелна доставка, при това от Русия - значи, момичета, повече не би трябвало да има забавяне по границите.

Иначе, да се похваля, че е по картина на Афремов. Това е пратката:

Идея нямам къде и дали ще го окачам, но отдавна исках да ушия нещо по негова картина, а и цветовете на ушитото са толкова ярки - произволна снимка от нета:

Хареса ми и че схемата е черно-бяла, защото цветните схеми на Овен са ми трудни за отбелязване.

За другия четвъртък ще се постарая да покажа вълците, които шия, ушити на 50% Simple Smile.

Рапорт даден.

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 20:41 от Manzhelka

# 739
  • София
  • Мнения: 630
Manzhelka много интересен гоблен, с удоволствие да си го ушиеш. И аз съм се зарекла да ушия нещо от Афремов, но моите планове са толкова много, че ....

В последно време се забавлявах с един бебешки семплерчета. Да ви покажа тези, които вече ги подарих:

# 740
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
теди, в момичешка серия си. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 741
  • Карлово
  • Мнения: 405
Утре няма да имам етап. Wink Smiley Финааааал ...за четвърти път.

# 742
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
здраве и щастие да носи.
Simple Smile

# 743
  • Карлово
  • Мнения: 405
здраве и щастие да носи.
Simple Smile
Благодаря ! Обещала съм го на строителя на параклиса на хижа Рай
Скрит текст:
ако сте гледали документалния филм по телевизията Щастливите камъни
. Дано носи късмет на всички туристи в Калоферския балкан, защото той всяка година взема курбан.....от неуважаващи суровата му същност посетители.

# 744
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Simple Smile не бях Simple Smile


# 745
  • София
  • Мнения: 438
Ехааа, Тихерула, браво! Надъхваш ме Simple Smile Аз я разших и я зарязах, нещо нямах муза, но като те гледам и срам ме хваща!
Даже децата намерили мънистата и си играли с тях, колко са отишли някъде не знам, дано са предвидили в комплекта достатъчно резервни.
Завърших това:

Моя снимка няма, защото го прибрах непрано и негладено. Не знам какво да го правя сега. В нета само рамкирано го виждам. Засега има къде да го закача, но за по-натам не знам. Най-много засега да седи в шкафа. Някои шил ли е нещо на Rico design, с техни конци ли са моделчетата, да знам да не се захващам ако е така.

# 746
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
мисля, че рико са с анхор. те и списания май имаха. спомените ми са за много интересни моделчета.

какви са ти шкафовете на кухнята?
няма ли да стане като акцент на вратичката на шкафа с чиниите? Simple Smile

дописвам се Simple Smile

# 747
  • София
  • Мнения: 438
Добри, страхотна идея ми даде. Не знам колко ще е осъществима, довечера ще меря.
На Рико и аз списания си харесах, но понеже гледах на сайта и техни конци и се притесних, затова първо питам.

# 748
  • Мнения: 376
higher-up, не знам имаш ли подходящо място в кухнята и колко е голяма бродерията, но си го представям и на декоративна възглавничка.

А иначе, аз кретам по Сиера Невада. В една блатисто-зелено-кафява област съм, но май ще се ранообрази скоро.
Преди и сега:
 

# 749
  • Мнения: 1 687
Здравейте момичета. Аз се находих.
Изкарах три дни в движение и от снощи съм в нас.
Гоблена за кухнята е страхотен. Бих го закачила примерно над маса. При мен обаче се готви доста и се отлага мазнина. Не бих го причинила на гоблен.
Не успях да шия, но с помоща на колега стигнах до магазина отново. В резултат дъщеря ми се снабди със едно списание за шиене на разни несесери (без да съм видяла, че вътре има модели с котета) едно със страхотни схеми и още едно (уж)което беше със комплект конци и опаковано. Като го отвори се установи, че са две списания вътре. Едното е с различни видове бодове. Много са хубави, а тя лети от щастие. Ето ги.
Скрит текст:




Лек и слънчев ден.

Последна редакция: пт, 18 юни 2021, 07:50 от Хексилина

Общи условия

Активация на акаунт