Промоции на книги - тема 9

  • 39 251
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 033
Хермес имат нещо - до 55 %

# 16
  • Мнения: 397
Забелязах, че напоследък, ако имат активна промоция, Озон си деактивират кодовете. Като изтече промоцията, пак стават активни.

# 17
  • Мнения: 15 960
В Озон в момента има промоция на книги Избери 4, плати само 3.

# 18
  • Мнения: 3 417
Забелязах, че напоследък, ако имат активна промоция, Озон си деактивират кодовете. Като изтече промоцията, пак стават активни.
Те постоянно имат някакви промоции , но рядко на книги , които аз искам .

# 19
  • Мнения: 10 761
Хах! Като пусках темата в 20:30 часа изрично ги проверих и двата кода работеха, но явно са ги деактивирали след това... Да не ни е прочел някой темата и да се е сетил, че са забравили да ги деактивират преди и сега да ни резнаха кранчето Grinning Егати... Изтрих ги от първа страница.

# 20
  • Мнения: 4 581
В Озон в момента има промоция на книги Избери 4, плати само 3.

От кога е? Как се прецаках. Тази съм я хващала само лятно време и миналата, и по-миналата година.

ПП - видях от 19.02 до 25.02

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 07:39 от stasha_s

# 21
  • Мнения: 36 427
Аз знам код за 6% отстъпка на ненамалени книги, предполагам, че е активен, но ми се виждат малко... Преди около месец ползвах код от темата, странно, че са ги деактивирали.

Сиела имат една нова книга на Артър Конан Дойл, чудя се дали си струва... По-късно ще проверя как беше заглавието. Иначе имам 2-3 набелязани, колкото да не е без хич.

# 22
  • Мнения: 24 276
Ще чакам -50% от Сиела

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Благодаря за темата!
Току що пробвах с този код в Озон: scifi-autumn
Направи ми някакво мижаво намаление-около 1% .Smile

# 24
  • Мнения: 36 427
Сега разглеждам Озон - промоцията 4 на цената на 3; има книги, които си купих, както и такива, от които се интересувам, но реалната отстъпка пак ще е около 5-6 лева ( повече, ако книгите са по-скъпи), а аз някои от тези ги взех с отстъпка от 5-6 лв - примерно Пътища към блаженството и Митологията на Едит Хамилтън, която взех по НГ. Така че реално е все едно.

Има и някои, от които се интересувам и още не съм поръчала -
Скрит текст:
Нарисуваната целувка (още не съм сигурна, че ще ми е интересна), Гръцките митове на Кун (Колибри, не знам трябват ли ми...), Черен леопард, червен вълк (но пък в друга тема някой писа, че имало прекалено много насилие - чудя се дали ще ми хареса), Рос Полдарк (тази я искам), Сапиенс (комикс версията, но първо - сигурно ще е прекалено детска за мен и второ - не съм сигурна, че стилът на рисунките ми харесва), двете от хрониките на Девабад...
Книгата от вчера още не е пратена - мога да отменя поръчката и да направя по новата промоция , но нещо не ми се иска. Книгата беше с около 4лв отстъпка (вчера), а ако поръчам сега, ще имам по-голяма отстъпка, но ще платя повече (около 60 лв)...

Изводът е, че май предпочитам да си запазя парите за книжките на Сиела, другите ще продължат да отлежават в любими.

А, всъщност, всичко ли влиза в тази промоция - струва ми се, че всичките ми запазени книги участват?

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 08:51 от pppqqq

# 25
  • Мнения: 10 761
И аз за Сиела се чудя, сърбят ме ръцете да пръсна малко пари Joy Но нищо не си харесвам. Набелязала съм „Гордост и предразсъдъци”, с розова твърда корица, много красива изглежда книгата. „Малки жени” също така. Аз не съм голям почитател на този жанр, но пък са класики, ще ми се да ги прочета. Чудя се и на „Да оцелееш като родител”.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И аз току-що видях промоцията на Озон, май всички книги участват. Избрах 4 горе-долу с еднаква стойност (20+/-2 лв), намалението ми излиза 22%. Ей, зарибявки големи значи Crazy
Тази на Артър Конан Дойл - "Загадката на имението Клумбър" и на мен ми е в Любими, но тя не участва в промоцията, защото е пре-ордър. Сега е с 10% намаление, а реално толкова винаги има, ще чакаме по-добра оферта. Има още една, за която не бях чувала - "Отровният пояс", която звучи много интересна, а и отзивите са добри. Взех я в електронен вариант от Сиела, беше намалена и излиза на добра цена, а и няма доставка. Иначе я има в Озон на хартия.

# 27
  • Мнения: 36 427
Не, аз имах предвид, че може да я взема от промоцията на Сиела с 50% отстъпка Simple Smile Тя ще излезе до 3-ти март.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Тогава ли се очертава 50% намаление? Ще чакам и аз. То е и за физическите книжарници, нали?

# 29
  • Мнения: 36 427
Да Simple Smile Чудя се дали отвориха книжарниците в моловете, по принцип предпочитах да се разходя до там...

Общи условия

Активация на акаунт