90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема VIII

  • 22 985
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 11 043
Шекиб... голям прав мъж, бодибилдър... "мама това, мама онова", то просто е нелепо отвсякъде. И като вземат да се държат за ръце, мадре мия...

# 136
  • Мнения: 36 523
Аз познавам свекърви, които открито мразят снахите си (тук, в България). Но не знам дали е същото, като в това предаване. Просто ги мразят, причината може да е всякаква. Включително знам за случай, при който свекървата е развела сина си (прилагайки системен тормоз), а след като починала, синът й и бившата му (вече доста възрастни) се оженили пак.

# 137
  • Мнения: 11 043
Това в арабския свят много го има. Ама аз май съм объркал темата. Уж за "Маминото синче" писах в темата за ТЛС.  Както и да е...

# 138
  • Мнения: 2 661
Обаче колажа на темата е топ! 👌 Особено майката на Брендън с тоя луд поглед и горкия Майкъл, който просто се чуди от къде му дойде на главата тази Натали!😃😃😃

# 139
  • Мнения: 147
И според мен всички участници започват да си измислят някакви неща, за да се задържат на екран.
Харесвам искреността на Дарси и Стейси. Допадна ми държанието на Георги (Джорджи хахаха).
Тарик и Хейзъл- Още не разбирам и не вярвам, че ще успея да разбера, как може хората в една връзка да са ТРИМА?! Хареса ми това, което Тарик каза, че пред дъщеря му не трябва да се случва нищо от това, което замислят, ама пък ТЯ ЩЕ ПОРАСНЕ и ще разбере какви ги е вършил баща й. #ужсТ Head Band
Брандън и Джулия- Не вярвам тук да се оправят нещата. И двете жени в живота на Брандън (майка му и жена му) се опитват да го контролират. Той е малко кукла на конци- който хване конците, той го ръководи. Джулия ми е още бебе. Дразни ме с поведението си.
Майк и Натали- Няма да се получи при тях. Тя е ку-ку, той пък е супер сериозен. Нещо не ми се връзват двамата.
Стефани и Раян- На нея и се правят глупости, понеже до сега е живяла за работата си, а на него вече му е писнало от нея и прищевките й ОЧЕВИДНО.
Джови и Яра: Този Джови хвърчи в облаците. Не вярвам да е добър съпруг и баща. На Яра и се иска да контролира нещата, ама нещо не и се получава.
Ребека и Зиед: Пълна пародия е вече тяхното. Отначало ми бяха интересни, ама сега се правят на филмови звезди и си измислят сценарии.

# 140
  • Мнения: 36 523
Новата приятелка на Том се казва Марая, сега си пуснах осми епизод на Bares All и я показаха. Не е онази от предаването (която запозна с Дарси), с тази са се свързали по време на локдауна. Изглежда ужасяващо:

Том твърди, че устните й са естествени.
Всъщност, този епизод може би е сниман преди време, както ги сменя, може вече и да не са заедно...

# 141
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Наистина изглежда потресаващо, но пък и Том не е първи красавец и младеж, та да е в позиция да подбира. 😁
Вчера гледах новия епизод, ама не беше много интересен и малко преди края заспах. Малко разтягат нещата.

# 142
  • Мнения: 36 523
Той каза, че харесва само по-възрастни жени, така че сигурно и Марая е около 50-те (като Дарси). Въпреки че заради корекции е трудно да се определи.

В епизода имаше и интервю с Тим (на Мелиса) и неизлъчвани кадри - невероятно е колко е груб и злобен! Такива като него не си дават сметка, че жените им дават шанс само защото предполагат, че (макар и грозни и скучни), са добри момчета. Нито външност, нито характер, а отгоре на това и агресивен - страхотна комбинация...

# 143
  • Мнения: 11 043
, така че сигурно и Марая е около 50-те (като Дарси).

Близначките са 1974 набор

# 144
  • Мнения: 36 523
46 е близо до 50. Том каза, че първата му жена е била приятелка на майка му (около 50 годишна), а той е бил на 18. Когато го поканила да излязат не очаквал, че тя има някакви намерения. Сигурно е получил травма и не може да си се представи с млада жена...

# 145
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Явно и той като Сумит е с някакъв фетиш. 😆

# 146
  • Мнения: 3 983
Това ми звучи като от романа 50 нюанса сиво ..и там главния беше с приятелка на майка си 😵

# 147
  • Мнения: 1 334
За съжаление никой от тези,с фетиша към възрастни дами, не изглежда като Крисчън Грей...

# 148
# 149
  • Мнения: 36 523
Пуснах статия за двойките от трети сезон на "Преди 90-те дни". https://90dnidosvatbata.wordpress.com/2021/03/01/%d0%ba%d0%b0%d0 … -%d1%81%d0%b2-10/

Преди да се появи сестрата на Том, имаше интервю с него и Джеси (на Дарси) - и двамата се държаха доста обидно, като я коментираха. Георги определено е по-добър (за сега).

Общи условия

Активация на акаунт