90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема VIII

  • 22 967
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 62 595
Ребека няма да се кротне, няма да е Зиед последният. И тя, и Наталия имат много порочно виждане за връзките и така и ще има да търсят следващия.

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Този да не е новата тръпка на Йоланта?

# 707
  • Мнения: 36 484
Май да. Тя имаше двама млади годеници след Уилямс.

# 708
  • София
  • Мнения: 62 595
Започнаха да ми идват в повече тези шантави двойки като възрастови ризлики и биографии. Вече искам скучни, нормални двойки.  Като Андрей  и Елизабет, Ариела и Бени. Дори двойката на младата американка, която  обърна вярата и зъболекаря.

# 709
  • Мнения: 10 993

Яра май също искаше да прави сватба в Украйна, за да присъства семейството й. Интересно, според онези стари предавания, нейните родители са разделени, баща й е унгарец (ако помня правилно) и никога не са поддържали връзка.

Яра поне на два пъти намекна, че предпочита да живеят в Европа, например в Будапеща.


P.S. Мерси за линка със сватбените снимки



Много гости, няма що! Направо сватба-мечта Grinning  (и сватбена рокля-мечта)

Последна редакция: ср, 07 апр 2021, 00:47 от diziler

# 710
  • Мнения: 36 484
Това е плажна рокля, според мен. А че няма гости, е заради пандемията.
Стейси и Флориан се ожениха само двамата, което беше странно, защото май задължително трябват двама свидетели, освен длъжностното лице. Там може би не е така.

# 711
  • Мнения: 5 435
Sweat SmileВажното е, че е имало сватба Sweat Smile

# 712
  • Мнения: 36 484
Ейвъри (тази, дето беше с Аш) си е променила физиономията. Не мога да разбера какъв е смисълът, за мен сега изглежда значително по-зле.

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Малко е заприличала на Дарси и Стейси... Grinning

# 714
  • Мнения: 36 484
И какъв е бил смисълът - не се забелязва да има бръчки, или да й се свлича лицето... За първи път виждам някой със слабо лице да иска да изглежда по-дебел...

# 715
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Сигурно си е вкарала някакви филъри, за да не изглежда толкова продълговато, но за мен е абсолютно излишно и само се е окепезила - просто не прилича на себе си.

# 716
  • Мнения: 4 400
Май и носа си е пипала.  Изглежда по-къс на втората снимка.

# 717
  • София
  • Мнения: 3 778
Аз я харесвах в предишния и вид. Двамата с Аш бяха готина двойка, въпреки неговите доста изпъкнали очи. Нооо явно напълно несъвместими.
Сега тя изглежда значително по-грозно

# 718
  • София
  • Мнения: 11 570
В една група са споделили, че това ще са двойките в Happily ever after. Натали и Майк ще продължат да ни мъчат.

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Само Анджела и Майкъл бих гледала.
Другите не са ми никак интересни.

Общи условия

Активация на акаунт