ОКТОМВРИ месец вече е пред нас - бебчетата малки чакаме в захлас!

  • 14 274
  • 280
  •   1
Отговори
# 210
  • Varna
  • Мнения: 333
ЧЕСТИТО НА МА4О, ГУДЗА,ЧОПИ, ДИДИТА, ВИЛИ  И РОСИ - ЧЕСТИТИ РОЖБИЧКИ МИЛИ МОМИЧЕТА, МНОГО ДА ВИ РАДВАТ И ДА РАСТЪТ  ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ

 newsm51 newsm51 newsm51

Коте, леко раждане. Стискаме ти палци. 

# 211
  • Мнения: 5 178
Ех само да започне !!!

# 212
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 458

Аир, питам по молба на една бъдеща мама, която се колебае м/у Весела и ВМИ.  Би ли казала  как стоят нещата с ВИПа във ВМИ. Работи ли без уговорка с лекар тази екстра newsm78


Значи доколкото знам за вип стаята си казваш след раждането, че искаш там. Разликата с другите е, че във випа може да се влиза по всяко време, иначе пак са 2 легла. (100 лв
А за вип залата за раждане, като те приемат казваш, че искаш там. Плаща се 50 лв на акушерката. Аз исках там и с никого не съм имала уговорка. А исках да съм във вип залта, за да съм сама (татито не присъства), обаче в деня в който раждах бях само аз в предродилна и реших, че няма смисъл. И така си останах в общата самичка Simple Smile

# 213
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ОБЕБИЛИ СЕ МАМИ И ЛЕКО РАЖДАНЕ НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ
Коте ,стискам палци всичко да е наред и да мине леко newsm17
Момичета ,аз малко  съм притеснена #Crazy,защото доки каза-секцио.При нормално раждане очаквал усложнения,защото бебо бил едричък newsm78.Надува ме шубето,защото до сега са ме оперирали само веднъж,но с месна упойка и беше ужастно. Sick Crazy
Ще се побъркам newsm45 smile3511

Лек ден ви желая и чакаме още бебчета  love001 newsm32 newsm32 newsm32

# 214
  • Мнения: 458
КОТЕ с теб сме и чакаме най-хубавата вест newsm17 newsm30

# 215
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Момичета ,аз малко  съм притеснена #Crazy,защото доки каза-секцио.При нормално раждане очаквал усложнения,защото бебо бил едричък newsm78.Надува ме шубето,защото до сега са ме оперирали само веднъж,но с месна упойка и беше ужастно. Sick Crazy
Ще се побъркам newsm45 smile3511[/color][/size][/color][/size]

Не се притеснявай мила и на мен ми препоръчаха секцио поради същата причина и мен ме е страх, но важното е бебо да е добре, защото моят е около 3,500 и май още ще расте и ще му е много трудно да излезе, хем аз ще се мъча хем и той, ще стискам палци за теб newsm10

# 216
  • Мнения: 2 015
Честито на всички нови мамчета  bouquet!
Хера и ние вече си имаме ЕГН.Ама и аз каква съм хвалипръцка Laughing.
Ние сме добре.Пълним редовно пампера, а мама сменяли, сменя #Crazy.Нещо не съм доволна от Памперс, а не знам, да ли пък аз не ги слагам не както трябва.Все ме е страх да не го стягам много Sad, но въпреки всичко уж ми се струват добре и той накрая се опикае до вратлето Grinning.Тази буба, нали трябва да се слага нагоре, ама аз взех да се чудя, да ли да не я слагам в друга посока, че ме е страх ако не го забележа, та да стои мокър Crossing Arms!Днес ще пробвам с друга марка, но и аз не знам какви newsm78.

# 217
Коте ,хайде стискаме палци и скоро да научим новината.

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 369
Ааа щях да забравя...имаме си вече ЕГН  Mr. Green

Браво на Вас, ама странни са малко с тоз месец, нали месец беше или бъркам   hahaha Laughing Grinning
Никаква логика не намирам в новите ЕГН-та  BlushНашите дъртите ЕГН-та са ми по-лесни  Mr. Green
Мише аз също не съм доволна от Памперс...един пакет вече изхабихме и смених с други. Нещо не ги харесах...пък и Слави се зачерви от тях по крачетат отстрани а сега с новите вече няма червено. Може и аз да си въобръзявам ама взех, че ги смених. Пробравх Нанис и Моуфикс...ще пробвам и още две марки и накрая ще преценя кои. Иначе и аз по цял ден храня, помпя и приспивам  Crazy Вече започна да стои буден повече време...не след манджене да заспива веднага...а стои и се цъкли като мишка Mr. Green
Стискам палци на всички мами 2в 1 и чакам скоро да четитя на поредната новоизлюпена мама  Hug

# 219
  • София
  • Мнения: 2 708
ЧЕСТИТО НА МА4О, ГУДЗА,ЧОПИ, ДИДИТА И РОСИ Малките бебочества винаги да ви радват и карат да се усмихвате    bouquet

Честито на всички нови мамчета  bouquet!
Хера и ние вече си имаме ЕГН.Ама и аз каква съм хвалипръцка Laughing.
Ние сме добре.Пълним редовно пампера, а мама сменяли, сменя #Crazy.Нещо не съм доволна от Памперс, а не знам, да ли пък аз не ги слагам не както трябва.Все ме е страх да не го стягам много Sad, но въпреки всичко уж ми се струват добре и той накрая се опикае до вратлето Grinning.Тази буба, нали трябва да се слага нагоре, ама аз взех да се чудя, да ли да не я слагам в друга посока, че ме е страх ако не го забележа, та да стои мокър Crossing Arms!Днес ще пробвам с друга марка, но и аз не знам какви newsm78.


Това с памперсите ми е много познато. И Филип се опикаваше до онзи ден по поне 5 пъти, но от както минах на Либеро 3 - 6 кг. (преди ползвах Памперс Ню борн 2 - 5 кг) направо се родих. И преди не бях фен на Памперс, а сега вече абсолютно ги отричам за мойте бебочества Simple Smile С 2 ръце съм за Либеро  Peace Каката се обриваше и и изтичаше и Хъгис, така че нямаме голяма алтернатива за нея. Иначе бубата е на горе при нас  Laughing поне като сложа памперса е натам, като го махам не знам, обикновено погледа ми веднага се насочва малко по - назад  Mr. Green

# 220
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Момичета вижте какво намерих
http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=33720
Много е приятно цял ден из къщи птички чуруликат

# 221
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА МИЛИ МАЙЧИЦИ!
Вили
Ма4о
gudza
Chopi - 6
Rosi 78
Didita4u
Да сте живи и здрави, бързо възстановяване и чакаме сладурски снимки и бебешки разказчета!

Коте ,всички стискаме палци и очакваме добри вести скоро !

# 222
  • Мнения: 6 641
Здравейте , и от мен
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА   ylinfantНА ВСИЧКИ МАМЧЕТА-ДА СА ВИ ЗДРАВИЧКИ И ЛАКОМИ  smile3504И ДА ВИ НОСЯТ САМО РАДОСТ! baloni baloni baloni baloni
Ние днес ходихме да ни сложат втората ваксина в болницата в която родих и казаха ,че бебчо е добре наддал е 100гр .на мен ми се вижда малко ама те знаят по добре.
Като го боцкаха ме накараха да изляза за да не ми е жал ,миличкото ми то бързо му мина.
За Памперс и аз не съм много доволна ,но имаме още два пакета като свършат ще пробвам Либеро.
Саши почти всеки ден пропуска по едно хранене при вас как е?
Целувки на всички бебоци и коремчета.  love001  love001  love001

# 223
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 458
Явно нещо са дефектни тия памперси #Cussing out. И ние няколко вечери 3 пъти подред сменяме мокри дрешки Embarassed, на ню-борн сме и ние. #Cussing out. А Либеро имат ли под 3 кг? Ние нали сме мънички.......
И аз да се повхаля - и ние сме с егн Laughing, че даже и поздравителен адрес от кмета на район Тракия имаме. Много стилно е направен! Laughing

Я кажете какви храни ядете кърмачки? И какво не трябва да се яде? Аз пия чай на ХИп, ям овесени ядки, картофи, ориз....., ако знаете още пишете......

# 224
  • Мнения: 490
ЧЕСТИТА РОЖБА НА МАМА DIDITA4U, да е здраво и послушно детенце и много щастливо! smile3525

Коте, стисгаме ти палци и сме с теб-всичко ще мине добре!
Днес не виждам и Krissie, така че мисля че ще имаме още бебенца-ДАНО пък да поведат и нас!
  bouquet
Родилите мами, по темата с памперсите-чувала съм от вече родили приятелки, а и вчера като си купувах за нероденото бебче, магазинерката също беше мн.любезна и си поговорихме, та мненията са че при момченца по-добрите са Либеро, а вече Памперс се ползва повече от момичета-чудно не разбрах защо точно newsm78.Освен марката зависело по къв канал са вкарани памперсите на пазара/както например праховете за пране/.
Поздравете всички бебенцата и навън и в коремчетата! Hug

Общи условия

Активация на акаунт