ОКТОМВРИ месец вече е пред нас - бебчетата малки чакаме в захлас!

  • 14 265
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 289
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ!  Да са им живи и здрави бебчовците! Praynig
Оска, добре дошла!  bouquet
Хера, и на мен ми беше странно новото ЕГН - теоритично идеята е, че може да е жив някой дядо/баба от 1906 и да се е получи повторение на данните...Ама аз все пак ходих да питам защо  Ради като е роден през юни, вместо 06 има в ЕГН 46....ама не било грешка. hahaha
Ейр, пробвай все пак с кърма - и аз знам, че помага за много инфекции. Peace
Леко раждане на мамите, които тази нощ ще се срещнат с най-чаканите сладурковци! baby_neutral

# 241
  • Мнения: 393
Честито на Дидка и Антоана!!! Да са здрави и щастливи!!! [/size]


 smile3525                                     smile3525                            smile3525



Аз пак съм от ранобудните, ама какво да се прави Simple Smile Това да ми е проблема Simple Smile

Надявам се с Криси всичко да е наред и тази сътрин някое щъркелче да прелети с хубава новинка и за нея newsm10

Аз си взех изследванията на кръвта и урината - добри са. Вагиналния секрет е чист. Доктора, който ме следи опипа бебчето и каза, че било дребничко, пък после на ултразвук излезна към 3500, как става тая работа........... Ама то не остана много и ще видим как една малка дама крие килограмите си още сега newsm68  Дано всичко мине както добре Simple Smile

За памперсите да ви кажа какво си спомних. Когато ходихме на училище и ни показаха как се поставя памперс изрично ни предупредиха освен като го слагаме двете страни да са еднакво закопчани, за да не изпуска и да му е удобно на бебето на дупето, да изваждаме вътрешните ластици на памперса навън, след като вече е поставен.

# 242
  • Мнения: 393
 newsm53  Мнооооооого сладурски бебоци!!! Досега гледах снимките Simple Smile
Дано да са здравички и да носят мнооого радост и щастие!!! newsm53

# 243
  • Мнения: 458
Привет рано рано и от нас  Hug
Честит бебок на Антоана ,да и жив и здрав а тя бързо да се възстановява.
И ние сме още 2 в 1 и си чакаме реда,е аз вече почти нямам търпение но не остана още малко Heart Eyes
Това е за сега от нас ,хайде и днес да завалят бебешките новини Hug

# 244
Честито на всочки нови мами!Бебчетата да са здрави, папкащи и големи да пораснат!  bouquet
Извинявайте всички, че вече поздравявам шаблонно, ама се обърках, то всеки ден има нови бебчета.
Видях, че ви притесняват ЕГН-та на бебчетата.Някой беше писал , че са такива , за да няма съвпадения с някой жив дядо или баба.Това етака, а странната цифра пред месеца, означава дали се касае за момиче или момче.
Ние сме все още 2в1.Костите в областта на таза така ме болят, че движенията ставане са ми трудни.Напоследък ми става лошо.Главата ме понаболява, доста ми се спи, но и киселините все още си ги имам.Е , ще видим в понеделник какво означава това.
Приятен ден!  bouquet
Днес пак да има бебчета Laughing

# 245
  • Мнения: 669
Здравейте и от мен!! Първо
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА ВСИЧКИ МАМИТА!!!  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Аз влизам за малко,само да погледна за нови попълнения и много се радвам,когато бебенцата"завалят"!
В момента чакаме водопроводчик,защото вчера изби крана на топлата вода и от 19ч нямаме никаква в целия блок Sad Sad Почти изпаднах в нервна криза-никой не искаше да дойде,а уж са "експресно" ВИК.С бебе и без вода,можете да си представите  какъв ад изживяваме... Cry Cry
Повече не мога да пиша,но като се успокоя малко ще разкажа за моите преживявания около раждането.Скоро ще кача и снимки на принцесата!
Целувам ви и много ви прегръщам Hug Hug Hug

# 246
  • Мнения: 278
Честито на всички момичета, станали майки! Много щастие с малките съкровища ви пожелавам и бъдете винаги здрави и усмихнати!

И аз ще си позволя да споделя какво ни съветваха на у/щето, което посещавах относно памперсите. Специялно за момченцата ни предупредиха да се слагат пишите на долу, което било естествената им позиция, а другото само добро пожелание!  Laughing Така няма да си измокрят всички дрешки!  Peace

Ние с беболината сме още заедно, но няма да е много още 5 дена остават до нашата среща. Почва да ми става леееееко напрегнатичко и се усеща по нервната обстановка в къщи. Много се старая да не си го изкарвам на другите, обаче всичко ме влудява...

Успех на всички и целувки!

# 247
  • Мнения: 69
Здравейте момичета имате още едно октомврийче.Вчера в 9.25 се роди красивия Николай на мама Pshesh , той тежи 3700г. и е дълъг 52 см.Да и е жив и здрав и много да я слуша.

# 248
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Честит бебок на мама Pshesh! Да слуша, да папка, да пълни пампите и много да я радва! На нея - бързо възстановяване!
 smile3525 smile3525 smile3525
Ангелинка, добре дошла! Дано проблема с водата да се оправи бързо, това наистина е много гадно!
dbs, и аз ставам рано заради татито - много ми е съвестно ако не стана да го изпратя за работа. А досега 2 часа търках плочките в банята - много досадна работа. Майка ще ми измие прозорците като родя, ама банята предпочитах сама да си я измия.
Лек ден и много  Hug на всички бебоци и тумбаци!

# 249
  • Мнения: 2 152
Здравейте

НА 02.10 МАМА  TSVETOMIRA PETKOVA E РОДИЛА МАЛКАТА СЛАДУРКА АННА - МАРИЯ С МЕРКИ 3,5030 КГ. И 50 СМ.
ДА Й Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТЕ
 newsm51 newsm51 newsm51

ЧЕСТИТ ЮНАК И НА МАМА PSHESH - ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ДОБРО ДЕТЕНЦЕ
 smile3525 smile3525 smile3525

МАМИ, давайте идеи за ново заглавие - и този път изписахме бързо темичката Grinning

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 11:21 от кръц кръц

# 250
  • Мнения: 2 015
dbs и на мен вчера ми казаха същото за памперса и още нещо, че на момченцата се слагали под пъпчето newsm78, за да не джурка и на горе.Абе не всеки се е родил научен.Ще влезем в крачка ще видите Joy.

# 251
  • Мнения: 490
ЧЕСТИТИ СЪЩРОВИЩА НА МАМА ЦВЕТОМИРА И НА МАМА PSHESH! Да са им здрави и послушни, да радват семействата им! newsm51 smile3525

# 252
  • Мнения: 1 321
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА МАМИ ЦВЕТОМИРА И PSHESH ДА СА ЖИВИЧКИ И ЗДРАВИ И ДА ПЪЛНЯТ ПАМПАТА  newsm51 newsm36  party006 baloni baby
Добре дошла на Ангелинка и чакаме разкази и снимки  bouquet
Искам да попитам мамите вече обебели се:за болницата освен дамски превръзки кое е за предпочитане от опита ви вече лигнин или чувам и за някакви памперси за възрастни Sick newsm78,споделете моля Hug

# 253
  • Мнения: 278
Малки ОКТОМВРИЙСКИ слънца, топлят вече мамини сърца - Това ми роди разнежения мозък покрай новините за новите бебоци!  Laughing

Честито и на новообебените майчета! Бъдете живи и здрави и се радвайте на живота!

А родилите мами, да ви питам по колко кг свалихте с раждането? И сега като кърмите, сваляте ли или е мн. рано още?  Embarassed

# 254
  • Мнения: 1 128
     4ЕСТИТИ БЕБ4ОВЦИ НА МАМИТЕ ФЛОРЕС,АНЖЕЛА,ВЕНДАНЕССА,ВИЛИ,МА4О,ГУДЗА,4ОПИ,РОСИ78,ДИДИТА4У,АНТОАНА,ЦВЕТОМИРА ПЕТКОВА И PSHESH.МНОГО ДА ВИ РАДВАТ МАЛКИТЕ СЛЪЦА.
     В4ера на излизане от болницата голям смях му ударих сама.Колата,която беше паркирана до моята я бяха залепили много близко и аз заради големия корем не можах да влезна та се наложи да се търкалям от другата врата Laughing
    Кръци,не виждам Флорес в списъка на обебилите се мами.

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 13:59 от friki

Общи условия

Активация на акаунт