Домакини 74/ Посрещаме пролетта с усмивка

  • 43 927
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 662
Добро утро!
Кратун също чака с нетърпение следващата седмица за училище - започват на 8-ми. Проблема е че сакото му е отесняло, окъсяло... обаче магазините за униформи са затворени LaughingLaughingLaughing

# 76
  • Мнения: 3 853
ПрЮвет!

Бях на втори преглед. За съжаление, нещата не са добри, но не са и чак толкова лоши. Всичко е още в началото и се надяваме да стопираме процеса. Лекарката е уникална, не съм срещала такъв доктор досега. Изписа ми обаче някакви капки и май много трудно ще ги намеря. Някакви френски са.

# 77
  • Мнения: 39 637
Смърфи, значи борим резултатите от изследването за по- малкия дявол. Пожелавам да държиш това положение дъъъъъги години. А за отношението на лекарката- може само да завиждам.

# 78
  • при късмета
  • Мнения: 24 123
Смърфи, дано се овладее положението!

Да се фукна с новите бели виолетки от Валето
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 16:46 от ма ко

# 79
  • Мнения: 6 096
Смърфи  дано нещата се оправят .
Ladybird_ моето момче не е било на училище от 26 октомври. Чак не му се вярва че ще ходи, а и не му се ходи много. Половината шестокласници днес бяха много доволни в края на часа само повтаряха
"Довиждане, не дочуване" нямат търпение, за разлика от другите...
Утре съм селянка, днес имам два доклада да напиша и предам. "Сготви" дюнери за вечеря. Веднъж месечно взимаме нещо отвън, обикновено китайско, но решиха да разнообразим. Дори вече вечеряхме.

# 80
  • Мнения: 39 637
Джейми, и на моето момче не му се тръгва на училище. От сега учителките са им казали кой ден по какво ще имат тестове. Започват ударно в четвъртък с два теста по математика и география. За петък- все още никоя учителка не е изявила желание, но в понеделник ще имат по български език, а учителката по английски език ги е предупредила за няколко малки теста. Нямам нищо против, но според мен е редно първите 1- 2 часа учителките да видят пропуските на децата и да ударят едно рамо.

# 81
  • София
  • Мнения: 9 890
Мими с удоволствие свърши днес присъствено. Такова чудо от тестове не е било. Имаше дни с по 3 теста!
Все едно си връщат на децата, че са били дистанционно.
При все, че Мими не е неучещо дете, напротив. Но тия две седмици ги подлудиха.

# 82
  • Мнения: 39 637
Честит празник, момичета!
Вале, пак добре се е разминала Мими. На приятелка детето са имали по 4 теста в един ден. А за тези 2 седмици са имали по няколко теста на предмет.

# 83
  • Мнения: 6 096
Честит празник !
Аз си спазвам графика утвърден в началото на срока, който е съобразен с учебната програма. Случайно е, че и при мен имат текущ контрол в присъсвените часове. Не всички,но има и такива. Съответно разместих темите и другата седмица ще преговаряме.

# 84
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 108
Добро утро и честит празник!
Влизам с едно въпросче-знам че има родители и на други петолкасници та кога пак тръгват присъствено,че от нашето училище нищо не ми казаха,а днес изпращам Слави на бабин дом,ама на идея си нямам до кога...

# 85
  • София
  • Мнения: 8 441


ЧЕСТИТА НИ СВОБОДА, БЪЛГАРИ! ДА ЗНАЕМ, ДА ПОМНИМ, ДА РАЗКАЗВАМЕ НА ДЕЦА И ВНУЦИ, ДА ИМ ЗАВЕЩАЕМ ДА Я ПАЗЯТ!

# 86
  • Мнения: 3 853
Честит празник!


Днес е напекло страхотно слънце и излизам след малко. Имам да си свърша няколко задачки и да си взема капките от една аптека. Както и предположих, малко трудно се намират тук. В края на месеца ми записаха час за един професор (много добър и търсен бил) за второ мнение и евентуално още изследвания.

И пак опирам до въпроса какво ще готвя? JoyJoyJoy Ако успея да го измисля, другото е лесно.

# 87
  • при късмета
  • Мнения: 24 123
Честит празник!

И шефа си имаше тестове и онлайн и присъствено. Не са им сгъстявали тестове, защото са там на място, както и при онлайн доста си ги стягат. Не само класната, всички учители сигнализират, ако не участват в часовете или има повече от 2 непредадени домашни.
Ели, по график, трябва да тръгнат на 18. Но сега обсъждат дали 18 и 19 да ги пуснат ваканция и смените да започват в понеделник, а не в четвъртък, както тръгна. Ама още не е решено.
Смърфи, а някакво превантивно лечение докато те види този професор има ли? Много време е до края на месеца
Гушки на всички Hug

# 88
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 108
Щото за нашето училище идеята бе след 4 седмици да тръгнат,което мен ме устройва,че ще мина рисковия период от бременността до тогава,ама вчера до последно никой нищо не знаеше...А аз ходя с него,пък точно сега ми е все уморено и отпаднало,от короната трябва да се пазя и хич не ми е до училище...

# 89
  • при късмета
  • Мнения: 24 123
Ели, може и аз да съм в грешка. Сега като се замисля, петокласниците са втора смяна от 3 които въртят, та май се пада 4 седмици да са онлайн. Това за ваканциите е за всички, не само за тях и вероятно покрай това се обърквам

Общи условия

Активация на акаунт