Домакини 74/ Посрещаме пролетта с усмивка

  • 42 084
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 615
Добро утро!


Вале кафето само си пожела твоите чаши! Прекрасна посуда Kissing Heart
Мария аз от там си пазарувам мед, витамини и понякоя козметична глезотийка. Точно с тях имах проблем с доставката по време на първото заключване Laughing обаче бяха коректни и ми повториха поръчката.
Това е най-известната дрогерия тук.

# 721
  • Мнения: 39 051
Лейди, редовно в колетите на брат ми има витамини, минерали и добавки за мен. Направо съм като луд с картечница на сайта им. А снаха ми казва, че като им идем на гости ще имам и посещение на дрогерията. Да си начеша крастата подобаващо. Уви, няма да се видим скоро и я караме на колети.

# 722
  • София
  • Мнения: 9 826
Мария, знам че си ти оня мъж 😁. Ма вземи напиши нещо по-пикантни де, другите не знаят, че жената на тоя мъж му ползва профила. Примерно: Ааа, кога ще ги пробваме сами тия чашки😁😁.

Хора, снощи ква простотия направих.
 Накарах моя мъж да ми намаже гърба, че ме боли. И му давам крем, той маже, ама вика, че много странен тоя крем. Викам: ейй, Аман, все знаеш ти. Да, де, ма нещо почвам да понамирисвам. Той вика: Тва, жена, така, си стои на гърба ти, не попива. Аз пак изсъсках. Ма му поисках опаковката, за всеки случай.... Крем депилатоар. Сега съм с най епилирания гръб сред порцелановите маниачки. 😁

Но не помогна депилатоара. Сега съм ощавена и ме боли още.

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 09:56 от Валенцето

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 6 546
Добро утро!
Най-сетне свърши седмицата!Нямам търпение да се наспя утре!
Мимс,защо си под прикритие във фейса? Не ядем хора,излез на светло да те видим!:purple_heart:
Лейди,страхотни неща правиш!
Валка,хубави сервизи,но няма ли халба за Славка,не ми ги хвали.В старата къща остана една много красива халба от Мюнхен,трябва да си я взема.Ще я снимам и ще дразня Валюци!
Вале,пишем заедно и сега те прочетох!Може ли такова нещо?!:smiley:
Трябваше неговият гръб да намажеш!

# 724
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Добро утро!
Вале, смея се с теб, докато си пия кафето.
Аз едно време щях на главата да си сложа, мислейки го за къна. Сестра ми ми взела едно дето се отваря като папка, от едната страна залепено пакетче къна, от другата депилатоар. И двете зелен прах за разтваряне. Какво съм го завъртяла като го отворих, ама съм приготвила депилатоара, сложих му фоксин, то си стана червено-лилаво, на каквото и да сложиш ще стане и се приготвям да се мажа. Добре, че сестра ми се прибра. Гледа ме, че ще си мажа главата и ми вика, че това мирише на депилатоара. Чак тогава пак погледнах опаковката и видях, че съм хванала грешното. Не знам какво щеше да стане, тогава спях с къната цяла нощ и се миех сутринта. Косата щеше да ми остане на възглавницата Joy
А за гърба, вие ходите доколкото помня на Поморие, вземи си техните продукти с калта и лугата. Имат и масажен крем, който и като обикновен се нанася и разтвор за компреси. Аз съм много доволна от тях, откак ги открих миналата година. И не само за гърба де, каквото и да те боли, особено стави и кръст може да ги ползваш и двете.
Славе, и аз ще спя утре. Детето оправи ли се в у-ще?
Вчера беше хубаво времето, днес пак вали.Пак трябва да мисля какво ще готвя, а и картата на шефа за ГТ трябва да ходя да заредя, че другата седмица е на у-ще.
Забравих да се похваля, вероятно люляка ще го спася. Няма да цъфти тази година, но поне растението е живо. Видимо връхчетата са заминали, но надолу тръгнаха бъдещите клончета и не са оклюмали. Още веднъж имам да го пръскам, човека каза през 2 седмици

# 725
  • Мнения: 11 615
С глас се смея LaughingLaughingLaughing
Вале ама може да откриеш и неизследвани досега ефекти от депилирането Laughing
Мария в реалните магазини направо свят ти се завива Laughing
Сега се присетих с една случка на приятелка на майка ми, че и аз обичам да си крия нещата - края на 90-те години, криза, те току-що пенсионирани.... Тя кокона от класа... купува сапуни и шампоани за "общо" ползване които стоят в банята, обаче си купувала и по-луксозни и си ги носела със себе си като се къпе и после си ги прибирала... Веднъж си забравила единия от шампоаните и мъжът ѝ реши да се възползва.... обаче той бил шампоан-оцветител.... и станал червеникав LaughingLaughingLaughing Та седи в къщи и не излиза никъде, обаче приятелите му след известно време решили да го посетят, че го помислили за болен LaughingLaughingLaughing Дълго време после беше обект на одумки като се събираше компанията.
Стават такива недоразумения Laughing

# 726
  • Мнения: 39 051
Ох, ох, как ме карате да се смея.
Вале, не разпозна ли миризмата на депилартоар, бре? Мирише ужасно това нещо.
Ма ко, ама и ти си щяла да се подредиш подобаващо....
Лейди, смешна случка си разказала. И поука има в нея. Simple Smile
Славе, аз съм под прикритие единствено, защото не ползвам много фейсбук, а ММ има два- един личен, който не ползва от както има фирмен. Та, за мен остана този. Първо си чатих с брат и снаха, после почнах да пращам поздрави на някой познат, който има рожден ден и.....си го присвоих.

# 727
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Една приятелка има колосална, ама наистина колосална издънка-грешка. И пак от много, много отдавна. В началото като се събраха с мъжа ѝ, първа вечер в общо жилище, тя се мотае по-дълго в банята, заради предстоящата бурна нощ. Ама да вземе да обърка интимния гел с ... лидокаин на крем. Още не си била подредила съвсем багажа. Беше много учудена, как така любовните умения на мъжа ѝ изчезнали веднага след като се събрали и тя нищо не усещала. JoyJoyJoy Няма такъв цирк. Добре, че бързо си разбра грешката

# 728
  • Мнения: 39 051
A, това е по- добрия вариант.
Когато бях студентка преди да се кача в автобуса за родния град, отидох до тоалетна и се забърсах с мантолова суха кърпичка. Беше късно, когато усетих грешката.

# 729
  • Мнения: 11 615
LaughingLaughingLaughingLaughing
Уникални!!!!

# 730
  • София
  • Мнения: 8 314


Добро утро на Лазарица, момичета. Желая ви здраве, берекет и благоденствие!
От сутринта е грейнало слънчица, та настроението е празнично.
Желая ви хубав ден и спорна подготовка за утрешния празник. Макар и да не носите имена на цветя, нали всяка жена е едно красиво цвете. И всеки ден може да ни е празник, ако умеем да си го направим!
Прегръщам ви! Hug

# 731
  • Мнения: 11 615


Добро утро!

Лаленце се люлее
на зелена ливада.
Не ми било лаленце
най ми било детенце

Майка му го будеше
Стани, стани детенце,
за да видиш лазарки.
Шити поли развяват
с нови чехли потропват

# 732
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Добър вечер, прекрасни, честит празник!
Пускам новата тема, че утре няма да смогнем на 1 страница с поздравите за Фло, да не ги прекъсвам по средата
Дано е позитивна. Не измислих друго заглавие, приемам предложения докато мога да редактирам, в рамките на 24 часа. Ако ви харесва, остава. Отнася се за Писето разбира се, но ако остане се надявам и с друго да запомним темата, хубаво. Получи се нещо като с двойно значение
https://www.bg-mamma.com/?topic=1329650.new#new

Общи условия

Активация на акаунт