Домакини 74/ Посрещаме пролетта с усмивка

  • 42 997
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 841
Ели - пу, пу! Всичко да е наред и занапред! Hands Pray

При нас всички интересни области и градове за посещение са в локдаун. Не ми се ходи да ма"ам крачоли по разни баирчета, затова се оглеждам за нещо чуждо.  Blush Въведоха за нас пср тест преди прибиране, тоест вече не може да си правим като кацнем на летището и с това нещата се усложниха страшно много. Но и няма много време за мислене. Ей го Великден е след 10-на дни.

Фло, имам всякакви одежди за студено време, ама ги прибрах и няма да ги вадя пък. Joy Пия чай, даже си сложих малко ром. Ама че време....

Ма ко - аз пак съм бляла нещо, но защо ще ги месиш на ръка? Не ги ли месеше в хлебопекарна?

И аз съм на фризьор след два дни. На мен косата ми е много побеляла, но добре че е в светлите тонове, та минавам с едно боядисване на месец. Даже сега ще я изсветля още малко.

# 706
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Защото ми изгоря хлебопекарната, Смърфи, доста отдавна. Реших да не взимам нова, че и тази беше втора. Хляб започнах да купувам и сега, и като правех 1 хляб ни беше за 2 дни. Тестото за памук погачата така или иначе го правех на ръка, защото в машината трябваше да правя половин доза, а и това тесто никога не се е издънило, става ми всеки път. С тесто за пица още сме в конфликт, ама и за това намерих цаката, просто започнах да права пица с тестото за памук погачата Joy И те така, реших да не взимам хлебопекарна. И козунаци съм месила на ръка де, ама винаги преди това пробвам, че може нещо да съм забравила или да пропусна. Нямам си много доверие с тестата.
А не може ли до тук да си дойдете за празниците, ако не си намерите дестинация?

Така, аз съм чисто нова. С масажа онзи ден се раздвижих, сега пъ съм убава, абе какво да ви казвам Joy
Сядам да ровя в нещо, дето съм му изпуснала промените, една приятелка ми се обади, че трябва да си пуска данъчната декларация. Двама бивши колеги и те в последния момент, ама там поне съм в час. Добре, че не е съвсем в последния момент, а срока май и за тази година е удължен, ама не съм сигурна

# 707
  • Мнения: 11 623
Голяма съм пача - писах, писах и го изтрих Rage

Ели, прекраснице пу,пу. Спи и хич да не ти пука за гаденето - то до седмица ще мине.

Фло ще се договорим! Имаме време, че тази година няма да се прибираме.

Мако изобщо не мога да си представя сама да боядисвам такава богата и дълга коса....Как са очите?

Смърфи до кога сте там? Дано се стоплите и да си намерите къде да отскочите.

Дракона е пробен - имам още 10 различни цветове перли, които държат дракона - сега трябва да си направя цветовите комбинации и ги мятам Laughing

Дамската чанта от перли изостава, че стана много тежка като я плета на една кука и вграждам перлите. Сега ще експериментирам да ги избродирам в/у пластмасова панама...

Абе ... в момета съм в "перлен" период Laughing

# 708
  • Мнения: 39 370
Ех, как обичам да седна и да има какво да чета.
Ели, добре изглеждаш. Да си дебелееш още и всичко да е точно.
Фло, благодаря, че ме мислиш. Чела съм тези неща за косопада, които ти споделяш. Имам правена панорамна снимка преди година, с нея съм посетила и стоматолог. Отделно при някой зъбобол- веднага се изстрелвам на преглед. Стриктна съм. Но определено не знам как се разбира дали един умъртвен зъб(имам си такива) прави някакви поразии. Кажи за какво да наблюдавам.
При мен има завишен един андрогенен хормон и още 2 такива са на горна граница. Но, ендокриноложката каза, че този хормон, който го набеждават за косопад при мен си е в норми. Остава ми да си направя тест за инсулинова резистентност и да чакам да ми дойде времето за преглед при трихолог. Ох, а до тогава има 3 месеца.....
Вале, честита ти нова страст!
Лейди, страхотни творения имаш. Мен за такива неща не ме бива.
Смърфи, стискам ти палци да отидете някъде за праниците и да си изкарате страхотно.
Ма ко, честит ти нов цвят. И на мен сега щеката ми боядиса веждите. Уви, ефектът е много нетраен.

# 709
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Калинче, раните на очите зараснаха напълно. Няма белези, но самите петна са една идея по-светли, но предполагам, че с времето и това ще се изравни. И сега е в пъти по-добре от преди
Мария, дано скоро намериш решение, че се изтормози с този косопад
Аз съм готова за днес, остана ми само една салата да накълцам.

# 710
  • Мнения: 6 002
Елислава почивай си, какво реши за момчето ти? Ако мислиш,  че ще се чувства по добре ако продължи ОРЕС, може да го направите аз имам такива ученици.
ма ко не мога да се боядисам сама а знаеш колко коса имам, мъжът ми ме боядисва.И аз искам да замеся козунак, но не ми остава време. Остават ми още две курсови работи и започвам дипломната, отделно имам и един важен урок... Забавно е при мен.
ladybird_ много хубав дракон, и гривни.
vio леко и безаварийно шофиране на близнаците. Колко са пораснали.

# 711
  • София
  • Мнения: 8 379
МАРИЯТ, рентгеновата снимка е задължителна. Зъболекарят при когото ще ходиш задължително трябва да има апарат за изследване на активни огнища. За съжаление малко колеги имат апарата, а много колеги от студентските години не са и чували после за това изследване. Само с разчитане на снимката не става. Има и изисквания, които трябва да спазиш преди изследването - 3 дни преди теста да не си пила сънотворни и/или болкоуспокояващи, в деня на теста да не си се мазала с крем или фон дьо тен, а мъжете да не са бръснати от 24 часа. Ако колегите при които ходиш нямат този апарат нищо не става. Каня те най-учтиво, Blushела да ти направя теста, като си донесеш панорамната снимка и спазиш изискванията. В дългогодишната ми практика съм имала подобни случаи. Успоредно с търсенето на активни огнища от зъбен произход, трябва много сериозно да те прегледа специалист по УНГ- често повтарящи се ангини, отити и синузити също могат да са активни огнища. Възпалените венци - също. Още, възпалена жлъчка, апендикс, проблеми с яйчниците. С две думи от ушите, та до чатала има много органи, които могат да са активни огнища. Трябва сериозно да се подходи. Аз отговарям за зъбите и венците. BlushУмъртвените ти зъби може да са лекувани перфектно и пак да са проблемни. Пак ти казвам, ела, ако не намериш колега с апарат за фокална диагностика или по-достъпното е апарат за активни огнища. Едно и също е.

# 712
  • Мнения: 906
Лека нощ!

# 713
  • Мнения: 39 370
Фло, благодаря за поканата. Ще се възползвам. Искам да открия причината. Само трябва да съчетая някое отиване до София на ММ и да напасна час в твоя график.

# 714
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Добро утро!

# 715
  • Мнения: 2 169
Добро утро!

# 716
  • Мнения: 39 370
За вас добро утро, за мен добър ден. Изпратих ММ в командировка и съм кукнала още от 4 сутринта.
Вио, забравих да честитя книжките на близнаците! Да карат разумно им пожелавам.

# 717
  • Мнения: 11 623
Добра вечер!
При мен нищо ново, обаче тръгнах да си пазарувам разни неща и се сетих за проблема на Мария.
Мари разгледай този продукт
https://www.hollandandbarrett.com/shop/product/ayumi-bio-active- … 8059?skuid=048059
Аюрведичен продукт, известен със свойствата си за укрепване на косата и способността да минимизира загубата на коса. Съставките традиционно се използват за стимулиране на растежа на косата и подмладяване на космените фоликули за дълга и блестяща коса.
Масажирайте в скалпа и корените в продължение на 15-20 минути, преди да нанесете и втриете в останалата част от космената коса, оставете за една нощ за интензивно лечение. Използвайте 2-3 пъти седмично. Измийте и изплакнете. Кокосово масло е нормално твърдо при стайна температура. Съхранявайте на топло място или преливайте бутилка с топла вода, докато твърдото вещество се превърне в течност. Разклатете добре бутилката преди употреба.

# 718
  • София
  • Мнения: 9 860
Добро утро!
  Аз слагам посудата, вие налейте кафето.
Фук.

# 719
  • Мнения: 39 370
Добро утро.
Лейди, цитирала си любимият ми сайт за добавки. Признавам си, че до сега не съм го заглеждала този продукт. Благодаря.
Вале, (оня мъж, който вчера те кометира във фб съм аз), много са красиви. Признавам си, че като видях снимката, веднага напълних посудата. Къде с кафе, къде с пай, кифлички.....

Общи условия

Активация на акаунт