Домакини 74/ Посрещаме пролетта с усмивка

  • 43 007
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • при късмета
  • Мнения: 24 009
Добро утро!

Смърфи, каза.
Грее слънце днес при нас, остава и реално да се е затоплило. Намерих си нов масажист вчера, че моя не работи година вече. Повече от час вчера се занимава с мен, че положението беше станало доста зле. Чисто нова съм, голяма нужда имах. До сега масажите са ми били даденост толкова години и направо съм изумена до къде може да ме докара липсата им.
Хубав ден на всички Hug

# 691
  • София
  • Мнения: 9 860
Днес кафето ще е от мен.
Имам нова страст. Порцеланът.
Хубав ден, момичета:

# 692
  • Мнения: 11 623
Добро утро!


Няколко дни се размазах от препичане в градината и вече имам завиден тен Laughing

Направих си и двете гривни, макар бялата да чака магнитна закопчалка. Установих, че вече ми е трудно да закопчавам нормалните....
Скрит текст:

Вале мечтая за деня в който ще ми сервираш кафе в него на живо. Прекрасен е!

# 693
  • при късмета
  • Мнения: 24 009
Добро утро, мерси за кафето!
Вале, много са хубави чашите. Аз харесвам малки порцеланови чаши за кафе, но не ги ползвам. Стоят си така, а пием кафе в големите. Моята сутрин е пълна до горе, ако трябва да пия в чаши за кафе, пътека трябва да направя до кухнята.
Калинче, страхотни са бижутата!
Вчера трябваше или да се боядисам или козунак да направя, че нали вече меся на ръка. Обаче се мотах цял ден, че нямахме вода и нищо не можех да свърша. Днес стоя пред същата дилема, а трябва и да сготвя и не знам от къде да подхвана.

# 694
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Имам си близнаци - шофьори Wink Вчера и днес  им беше кормуването, листовките ги взеха преди месец. Всичко от първия път, много са щастиви, направо летят!
Сестра ми е с отрицателен тест вече, а на мм карантината му изтича утре.
И изобщо...дано да илизаме от гадната серия вече, че много стана.

# 695
  • Мнения: 11 623
Вио Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Безаварийно шофиране на близнаците, а за теб спокойствие и едно прекрасно лято!

# 696
  • при късмета
  • Мнения: 24 009
Вио, безаварийна на близнаците, браво на тях! Мъжа ти как е, възстановява ли се бързо?
Аз още се подмотвам и чакам работата сама да се свърши. Гледам, че и тя не си дава зор, та пак аз Joy

# 697
  • София
  • Мнения: 8 380
ЛЕЙДИ, невероятни са бижутата!!! А може ли и колие като гривната. Много си падам по бели перли. ( нали съм от матовата боя...). Само да ги пуснеш в продажба, давам заявка. За чантичка също.
ВАЛЕНЦЕ и аз си падам по красив порцелан. Преди много години, когато често пътувах до Москва, всеки път си купувах сервиз. Жалко, че порцеланът беше много крехък, много фин, та се изпочупиха. Е, все пак намират се още.
МА КО, до къде стигна със задачите? Аз се боядисах онзи ден. Неволята ме научи да се справям сама.
ВИО, безаварийно шофиране на близнаците. Пред тях, зад тях и срещу тях да карат само нормални шофьори.
ЛЮСИ, как си?
ДЖЕЙМИ, а вие?
СЛАВЕ, това лято ще съм на Слънчев бряг, здраве и живот да е, та си помислих, че може и да се видим на по биричка и сладки приказки. Simple Smile
СМЪРФЧЕ, как е при вас?
ЕЛИ, как се чувстваш? Надявам се добре.
МУШКАТОВА, при теб има ли слънчице? До днес мислех, че си от североизтока. МА КО ме светна, че си от град, който много харесвам и където съм зачената.
МАРИЯТ, какво става с твоята косица? Замислила съм се, че не би било лошо да си направиш консултация със стоматолог, но който има нужната апаратура и е в час с проблема. Понякога от умъртвен зъб или от нелекуван зъб може да се получи такъв проблем.
Ей, загори тенджера съм. Спирам, време е за обяд.
Прегръщам ви! Hug Надявам се да не съм пропуснала никоя от компанията. Blush

# 698
  • Мнения: 11 623
Фло разбира се, че може и колие. Няма да пускам в продажба, но пък събирам заявки - много са ми забавни, много ми се прави и с удоволствие ще направя на всеки каквото и по колкото пожелае.
Представям ви дракона Съби Laughing
Скрит текст:

Моля имайте милост към градинската ми маса Smiley Трябва да намеря по-добър фон за снимки....

# 699
  • Мнения: 3 841
Привет, момичета! Hug

Навън си е пролет, вътре е зима. Толкова бързо изстина апартаментът, че снощи пуснахме климатика на топло. И разбрахме, че трака. Ама тракане да видиш. Не е пускан от лятото май и сега пак ще се занимавам с техници. Вече трети ден стоя увита с разни одеала на дивана, днес вече си взех завивката от спалнята.

Калинка, много са ти хубави бижутата!

Вио - безаварийно на близнаците! Леле, кога порастнаха тези деца?! Дано е свършила тази серия при вас!

Ма ко - не е ли рано за козунаци?

Тази година все се надявам да отидем някъде из странство. Нито ми се готви, нито ми се чисти след това, а тук сме в локдаун. Стиснете палци да ме огрее!

И моята коса така пада, че не знам дали ще ми остане за лятото... Май пак ще правя изследвания.

# 700
  • при късмета
  • Мнения: 24 009
Леле, дракона е уникален! Kissing Heart
Смърфи, рано е, ама да видя дали на ръка ще се получат, че не съм правила от миналата година. Ако трябва нещо да променям до Великден. Отпадат за днес, за утре ще ги оставя. Метнах пържоли във фурната, имам пресни картофи за пържене и едни гъби с масло трябва да пусна, че и те бяха за вчера, ама не можех да ги измия без вода. Дано намерите къде да мръднете (хаха, за малко да излезе "мръЗнете"), че затварянето не се отразява добре психически на хората вече.
Боядисването обаче го подхващам, докато е малко от корените, че после пак трябва да тормозя приятелка или да ходя на фризьор и да се прибирам мокра после

# 701
  • София
  • Мнения: 8 380
ЛЕЙДИ, драконът е невероятен! За да не скучае Съби, изработи му другарче - триглавата ламя Спаска. На брошка ли си го направила? Момиче, всичко което показваш е уникат и си носи стойността. Бих искала гривна, колие и чантичка, но само срещу заплащане. Какво му е неудобното? Влагаш материали, фантазия, труд и най-важното - сърце, за да станат толкова красиви. Дай да не караме на разменна търговия, че аз би трябвало да ти предложа да ти извадя някой и друг здрав зъб, че може да нямаш болни. Stuck Out Tongue Winking Eye Все пак и аз да свърша нещо за теб. Joy
СМЪРФЧЕ, от мен имаш стиснати палци, да си уредите някое екзотично пътуване. Ти шуба, ушанка и валенки нямаш ли, та тормозиш климатика? Обуй се, облечи се и се наливай с горещ чай, а може и с нещо съгряващо. Stuck Out Tongue Winking Eye
Леле, МА КО, докато боядисаш толкова километри коса, да не изгорят пържолите... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 702
  • Мнения: 2 169
Ма ко, цветът ли ще сменяш? Моята коса толкова бързо побелява, че и един месец не мога да изкарам без боядисване. Мога де, ама като се погледна в огледалото и ми става лошо.
Лейдибърд, изключителен дракон, браво!
Смърфи, дано успеете с пътуването. И ние уж по Великден искаме да мръднем нанякъде, само да са добре нещата и тръгваме. Тук в България де, ама все е нещо.
Пораснаха близнаците, догодина завършват. После кой знае на къде ще ги отвее късметът...Засега мислят да си останат да учат тук, но може и друго да им щукне, ще видим. Да са живи и здрави само, това е най - важното.

# 703
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Здравейте Simple Smile
Добре съм.Гаденето продължава и все ми се спи,но онлайн уроците ни са точно по обяд,когато си дремвам.Днес за пръв път след два месеца пих малко кафе с много мляко и ми хареса.Досега много ми се гадеше от миризмата му.Снощи и глътка бира си пийнах от на ММ-явно младежа ще я харесва.
Честито на близнаците за книжките!Леко и безаварийно шофиране.

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 17:59 от Елислава

# 704
  • при късмета
  • Мнения: 24 009
Ели, пу пу, да те посерат кокошките Grinning Гаденето ще трябва да го преживееш, ама това да ти е проблема. И аз от бременността най-ярко помня това, че ми се спеше 24/7
Фло, как цялата коса, само корените. Сама цялата коса ми е невъзможно да боядисам.
Пържолите са на  много ниска Т и ще си стоят там до към 6 часа. А твоята риба вече е спомен Joy
Вио, за смяна на цвета даже не мога да си мисля. Ако трябва да я изсветля, на тази дължина изобщо не знам дали ще стане, дали изобщо фризьор ще се наеме и сега не ме взимат навсякъде. А и на мен в последно време ми се налага по-често да се боядисвам, защото от горе и отзад е почти бяла. Като си представиш формата на шапката на папата, така е бяла Joy Или поне това, което израства. Имам усещането, че е все по-бяло всяко следващо израстване. Хубаво е, че на бретона, слепоочията и на врата не е така, а ходя почти постоянно вързана.
Баща ми едно време ми казваше, че ако спестя боята от косата си, ще се боядисат 3 огради. А тогава не беше толкова дълга, но пък за сметка на това беше още по-гъста.
Забравих да кажа, че даже се намазах, чакам да мине времето да се измия. Днес съм по бързите работи, току виж и с козунака съм смогнала Joy

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 15:35 от ма ко

Общи условия

Активация на акаунт