Домакини 74/ Посрещаме пролетта с усмивка

  • 42 989
  • 732
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 906
И аз ще чакам инфо.
Гаден, студен дъжд, вятър... Щяхме да караме ролери днес уж. И аз си купих, да отслабвам покрай децата, ама ето на, дебела ще си ходя. Като Калинчето ще си пусна едно кафе освен.

# 676
  • Мнения: 39 370
Лежи си, Ма ко, днес кафето е моя грижа! Тематично е.


Да почерпя за ММ, който днес помъдрява.


И за днешната ни 18 годишнина от сватбата.


За тези на диета:

# 677
  • Мнения: 11 623
Добро утро!

Мария пожелавам здраве, любов и благополучие!

Явно сте ми откраднали дъжда - при мен е суша и трябва да си поливам цветята в градината Laughing

# 678
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Добро утро!
Мария, да ти е жив и здрав, още много годишнини да посрещнете!
Калинче, никой не го е откраднал, дъжда ви е избягал като не внимавате. Взимайте си английското време, че пи писна
Хубав ден на всички Hug

# 679
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Мария отнесох кафето ,че ми е рано за биричка.Да сте дълги години един до друг и заедно да посрещате нещата от живота.

# 680
  • София
  • Мнения: 8 379
МАРИЯТ, честит рожден ден на твоята половинка! Да "расте" здрав и щастлив! Живейте в мир и любов още мноооого години.
ЛЕЙДИ, моля те, вземи си дъждовното време. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 681
  • Мнения: 2 169
Мария, да е честит рожденикът и да празнувате още много по 18 заедно! Хубав празник!
И тук е дъждовно вече трети пореден ден. Цял уикенд беше студено и влажно, вече всички искаме слънце, ама не би.

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Бирата е за мен!
Долу лапите от нея!
Мария,да ти е честит мъжа и много да те слуша.Да живеете в любов и съгласие т.е. да те обича и да се съгласява с теб!

# 683
  • Мнения: 39 370
От все сърце благодаря за пожеланията ви.

# 684
  • София
  • Мнения: 9 860
Мария, да ти е здрав спътникът в живота!
Да сте заедно, щастливи и усмихнати дълги години!
 Времето и аз:

# 685
  • Мнения: 39 370
Благодаря, Вале. Гледам си в настроение.

# 686
  • Мнения: 906
Честит рожденик, Мари! Здрав и грижовен да е! Още дълги години да чествате двойния празник в разбирателство!
Вали, готвя, разболявам се. ММ е отпускар е поел развозването на децата, аз се грея на топло.

# 687
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Мария,честит рожденик и честита годишнина!Още дълго да празнувате заедно на този ден ❤️

# 688
  • Мнения: 6 002
mariat честит празник на мъжа ти. Честита годишнина!

# 689
  • Мнения: 3 841
Мария, честит да е мъжа ти, жив и здрав да е! И да илядите заедно! Flowers BouquetFlowers BouquetFlowers Bouquet

Тук уикендът беше студено и дъждовно, но днес нали е понеделник е слънчево и се постопли. Joy

Ма ко, не знам вече дали ти казах, но моля те, да ме включиш в цветята за нашето Писе.

Общи условия

Активация на акаунт