💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 1 /21.02. - 28.02.2021/

  • 43 743
  • 857
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 379
Добре де, тъй като въпросите са различни за всяка двойка и са доста специфични, как реално не се наговарят предварително за отговорите. Напр.- на коя дата ти е подарил куче или пък за татуировките съвсем  не са случайни въпроси и е нормално да се разбрали.

# 361
  • Мнения: 2 004
Ох, ставам фен на Здравка Joy
Мъжът ѝ пита: "Какво най-много ми липсва от външния свят"?
Здравка отговаря през зъби: " Майка ти" Joy Joy Joy

# 362
  • Мнения: 380
Фараона е страшен. Това за мен е най-силната двойка. Много им се кефя на отношенията. Той е мек като памук, все едно живее за да и угажда. Ако не се справят, ще е само зради физиката на Полина.

# 363
  • Мнения: 6 733
Много тъжно ми стана за тази жена с изневярата. Някаква обсесия е това, толкова ли няма близки, които да й помогнат....

# 364
  • София
  • Мнения: 22 989
Добре де, тъй като въпросите са различни за всяка двойка и са доста специфични, как реално не се наговарят предварително за отговорите. Напр.- на коя дата ти е подарил куче или пък за татуировките съвсем  не са случайни въпроси и е нормално да се разбрали.
Според мен преди играта ги разделят, за да не става такова наговаряне.

# 365
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И аз много се радвам, че Поли и Мохамед победиха днес.

На мнението на sea.sea съм - след като ги разделят, когато жените отиват да залагат, вероятно ги оставят разделени. Някой от мъжете нали каза, че цял ден не бил виждал жена си.

# 366
  • Мнения: 4 221
Много тъжно ми стана за тази жена с изневярата. Някаква обсесия е това, толкова ли няма близки, които да й помогнат....
Хахах,какво ти е тъжно?Те четвърта сватба гласят с носии,трета на Бали ще си правят Joy.
Лошото е,че до края само за това ще слушаме и който не е разбрал да разбере.

# 367
  • Мнения: 4 892
"Мили мой" ,полудявам! Целувките не ги доглеждам,но това ми бърка в мозъка.

# 368
  • София
  • Мнения: 11 613
Да, едната двойка казаха, че от сутринта са разделени.

А за Тяна и Иво, тя по всякакъв начин се опитва да монетизира изневярата, все говори за нея и си рекламира салона така.

# 369
  • Мнения: X
Много тъжно ми стана за тази жена с изневярата. Някаква обсесия е това, толкова ли няма близки, които да й помогнат....
Аз в първото предаване помислих, че е станала преди година-две, а то са минали 10 години!!! и тя все още разказва за това сякаш е вчера, е ами не го е преглътнала.

# 370
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
И къде е общото на Мохамед с Мишо?

# 371
  • Мнения: 2 004
Много тъжно ми стана за тази жена с изневярата. Някаква обсесия е това, толкова ли няма близки, които да й помогнат....
Аз в първото предаване помислих, че е станала преди година-две, а то са минали 10 години!!! и тя все още разказва за това сякаш е вчера, е ами не го е преглътнала.
Мен ми е жал за мъжа ѝ.
Човечецът, докато е жив, ще бъде тровен с тая изневяра.
Да не му беше "прощавала" сигурно се моли вече...

# 372
  • Мнения: 6 733
Направо е плашещо, толкова пък да няма друг живот. Психолозите на формата и те са за бой, че вместо да й помогнат я поощряват да говори непрекъснато за това.
Ехо, психолозите, супер досадно е..... помогнете на жената.

# 373
  • Мнения: 15 960
И аз мислех, че е отскоро и още й е прясно, тя го дъвче вече 10 години...

# 374
  • Мнения: 4 892
И къде е общото на Мохамед с Мишо?
Перник.

Общи условия

Активация на акаунт