💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 1 /21.02. - 28.02.2021/

  • 43 707
  • 857
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 845
Не се впрягайте толкова, може би е за пиар.
Мен пък не ме дразни, че говорят за изневярата, щом имат нужда или такава им е договорката с предаването, какъв е проблема? Това си е техния живот, да си го коментират щом искат.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 22:43 от Adriana11

# 376
  • Мнения: 2 362
Да, сигурно ги разделят, но идеята ми е , че в подбора на въпросите участва и жената и би трябвало да дава въпроси, за които предполага, че се знае отговорът.тъй като гледам с малко закъснение, много хитро е задала въпросите  Полина.

# 377
  • Мнения: 2 004
Не се впрягайте толкова, може би е за пиар.
Мен пък не ме дразни, че говорят за изневярата, щом имат нужда или такава им е договорката с предаването, какев е проблема? Това си е техния живот, да си го коментират щом искат.
Еми и ние си коментираме "нашето" предаване и участниците в него, какъв е проблемът?!

# 378
  • Мнения: 6 417
Според мен са попълвали въпросници преди старта на предаването, не конкретно на тази игра.

# 379
  • София
  • Мнения: 22 947
Според мен пък точно тези въпроси са преди играта, иначе да са ги назубрили.

# 380
  • София
  • Мнения: 11 569
Не се впрягайте толкова, може би е за пиар.
Мен пък не ме дразни, че говорят за изневярата, щом имат нужда или такава им е договорката с предаването, какъв е проблема? Това си е техния живот, да си го коментират щом искат.
Може би за хората, които ги срещат за първи, път, не е чак толкова досадно, но тя е давала и други интервюта и там едно и също.

Аз първо не се сетих коя е, но навързах, че съм я гледала и тук дори в интервю с Адри.

# 381
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Виждам ги за първи път и вече Тяна ми е адски досадна с тази изневяра. Но явно ще трябва да се слуша, докато са там.

# 382
  • Мнения: 15 960
И то няма само нея да слушаме, ами и останалите двойки да ги обсъждат...

По въпросите с датите някоя от жените не каза ли - "колко ги преговаряхме преди да влезем"? Не съм гледала първия сезон, но ако и тогава са задавали такива въпроси, поне да си бяха преговорили датата на сватбата.

# 383
  • Мнения: 553
Интересно е дали Тяна щеше да разказва за изневярата, ако беше тя изневерилата? Виждаме, че мъжът й никога не подхваща първи темата и не му е много приятно. Две деца му е родила след това, какво повече има да дълбае по темата. А е хубава жена иначе, но и мен взе да ме дразни. Може и да ПР е стратегия, но е тъпо.

# 384
  • Мнения: 6 219
10 години да мелиш наистина е излишно и търсещо внимание и съжаление.
Хареса ми днешната игра,много странни въпроси имаше.5 хиляди щях да заложа на моя,по помни от мен датите.Ама като го препитвах пообърка някой,много странни въпроси имаше.Миналата година не са питали такива неща.

# 385
  • Мнения: 553
Утре пак ще редят пъзел-снимка, пак ще питат, но жените ще отговарят. Игрите са много сходни, което прави предаването леко безинтересно. Дано поне финалната игра да са сменили.

# 386
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тоя пъзел да се реди хич не е лесно. Първо че частите от всички лица са смесени и трябва да се избира измежду, коси, очи, брадички и уши, ами и те са едни огромни, отблизо е трудна работа да бъдат разпознати.

# 387
  • Мнения: 3 845
На мен Тяна не ми е позната, не знаех, че е “известна” в темите и е давала интервюта за изневярата. Но и така да е, може би това по някакъв начин й помага да се пребори, знам ли. Хората са различни. Разбирам, че е досадно ама аз не му обръщам внимание. Интересни са ми игрите.
Миналата година мъжете редиха пъзелите, тази - жените. Ще видим утре как ще се справят.

# 388
  • София
  • Мнения: 4 429



Един за друг (23.02.2021)
Сезон 2     Епизод 3



Скрит текст:



   и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
    но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението
 






В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

# 389
  • Мнения: 4 308
Аз пък днес случайно разбрах,че предаването не е само през уикенда.Изпуснала съм доста..
За двойката с изневярата-за мен също е супер досадно това повтаряне,но явно е изискване,заради зрителите.Иначе за 10 год или го забравяш или се разделяш.Това си е голяма драма,иначе.И за двамата.

Общи условия

Активация на акаунт