Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Пазарът на недвижими имоти в Пловдив - какво се случва реално? - тема 2

• 11 813
  • 189
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
Бъзик ли си правиш?
Лихвите са навсякъде 3-3,5%.

# 181
Бъзик ли си правиш?
Лихвите са навсякъде 3-3,5%.

Явно говорите за ГПР, защото лихвите отдавна са между 2 и 3%.

# 182
  • Пловдив
И аз мисля, че има някаква грешка. Бих се обърнала към кредитен консултант. Безплатно е, а спестява много пару. Особено ако не разбирате много по темата.

# 183
    Здравейте, извинявам се ако въпроса ми не е много по темата но кандидатствахме за жилищен кредит в Уникредит и ни дадоха оферта с 7.2% лихва. Това според мен е ужасно много, не мислите ли?
    Благодаря
    Как 7.2????  В Алианц лихвата на ипотечните кредити в момента е 2.25. Провери там.

# 184
    Сериозно говоря, обадих им се отново и потвърдиха че това е лихвата. Особеното било че доходите ми били от чужбина и затова такава висока лихва ми давали. Като са от чужбина да би да са прокълнати тия пари. Смятам да отида в друг клон на банката и да опитам отново.

# 185
    • Пловдив
    Не знам защо смяташ, че в друг клон на същата банка ще получиш друг отговор Thinking
    С доходи от чужбина наистина е по-специфично. В твоя случай пък е направо задължително да се консултираш, както писах, е безплатно и с нищо не те задължава. Но пък може да ти договорят най-доброто възможно за момента. Мога да препоръчам, ако нямаш към кого да се обърнеш.

# 186
    И аз смятам, че в друг клон условията ще са същите. По-скоро обиколи и други банки.

# 187
    Не знам защо смяташ, че в друг клон на същата банка ще получиш друг отговор Thinking
    С доходи от чужбина наистина е по-специфично. В твоя случай пък е направо задължително да се консултираш, както писах, е безплатно и с нищо не те задължава. Но пък може да ти договорят най-доброто възможно за момента. Мога да препоръчам, ако нямаш към кого да се обърнеш.

Пишете ми ако може, ще бъде чудесно.

Казаха ми че този процент е стандартен и че индивидуална оферта може да ми се изготви в клон на банка. Т.е. изглежда че дават предложение по усмотрение на служител? Странно но така излиза

Последна редакция: пн, 04 окт 2021, 15:26 от Mama-Nova

# 188
    Може ли мнения за село Труд - заслужава ли си къща там за постоянно живеене?

# 189
    • Пловдив
    Има си плюсове и минуси.Написах ви Л.С,за да не спамя.

Общи условия

Активация на акаунт