Аз ли съм в грешка?

  • 3 050
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Аз съм подбирала. Не съжалявам. Всъщност бях готова и сама да остана, ако не срещна каквото съм си наумила, че трябва да е. Не ми образуваше притеснения.
Слушай себе си, дори  и да сгрешиш, нека плащаш за онова, което ти си поискала, не за онова, което друг те натиска да вършиш против себе си.

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 18:33 от luna

# 16
  • Мнения: 2 654
vяsko, авторката не е споменавала, че е от малцинствата Simple Smile
Иначе да, при вас може да се смятат стари моми девойките на 21.

# 17
  • Мнения: 7 521
Авторке слушай сърцето си ,а не чужди съвети.
Аз колко съм подбирала и никога не съм правила компромиси със себе си.
Когато дойде правилния човек няма да имаш никакви съмнения.

# 18
  • Мнения: 6 166
Николета, майка ли е права в това, че нямаш опит с връзките. С времето ще стане по-трудно да се научиш, а една жена, която няма опит с това да е във връзка и да започва връзка по-трудно ще грабне и задържи този, който й хване окото.

От нейна гледна точка едно стартово гадже няма да е излишно, пък като си намериш някой, който да го харесваш - оставяш това и отиваш при другото. Перифразирам думите й: ако много умуваш, времето си минава и накрая няма да имаш толкова много избор.

Постави си една цел - да намериш гадже на принципа - става / не става / следващия и така. Намери си някой, който ти пасва и ти харесва и виж как е. Дори и след месец да си кажете чао, пак е опит. А на майка ти кажи, че този е много готин, но като не ти харесва няма да стане.

# 19
  • Мнения: 438
Една много близка приятелка,доста по- възрастна от мен все ми казваше, важно е той да те обича, жената свиква. Замислям, че е имала право. Но на 21 всички гоним дивото и аз съм го гонила.

# 20
  • INFJ
  • Мнения: 9 456
Не знам как някой би свикнал с човек, към който няма привличане. Как ще живееш с него, как ще споделяш времето си... как ще си легнеш с човек, който не те привлича?

# 21
  • Мнения: 18 705
А как става с човек, мъж ,когото ти не привличаш?
Момичето даде индикации, че не е  имала връзки,  опит.Обърнали и внимание,  усеща го приятел, какво пречи да излезе с него и да опита?
Привличането идва с опознаване, с контакт, защо да отхвърля някой ,който е  приятел на този етап?
Малко са с пръв поглед да се влюбят.
За да се тревожи майката , явно е затворена , не е тръгнала като модата на 15  с гаджета.
Млада е за повече,  сега са нейните опити, равни на другите тийнове.
Реално е майката да  я познава повече от непознатите във форум.
Не  я кара да се жени , учи , рано и  е.
Обикновено родителите са против връзки, явно тук има друго.

# 22
  • INFJ
  • Мнения: 9 456
Ами... пак не става. Обикновено хората, които не са привлечени от теб.. не са с теб. Или ги привлича само тялото ти, за секс. При мъжете това е доста по-лесно да се случи.
Да го опознае, ако иска, няма какво да губи, но привличането е нещо, което или го има или го няма. Това с опознаването е по-малко вероятно да се случи.

# 23
  • Мнения: 6 166
Е да де, но в тои случай момичето и на среща не е излязло с този момък. Никой тук не е тръгнал да я кандърдисва да се жени. Една разходка по главната, че нали сега са затворени баровете и ресторантите на никой няма да попречи. И не е казано точно с този, ами да започне да излиза по срещи. Ей така, за тренинг.

# 24
  • Мнения: 1 114
Не бих слушала кой какво ми говори, защото не бих била с човек, с който нямам привличане. Какъв е смисъла да се хванете и след седмица да се чудиш как да го оставиш ? слушай себе си. Опитът се придобива, а също и за всичко си има време. Ти си на 21, увери я, че няма да останеш стара мома.

# 25
  • Мнения: 2 204
какво пречи да излезе с него и да опита?
Пречи, че не е нейно решението. А неуспехите горчат повече когато следваме чужда мотивация. Та като се разсъхнат нещата ще ѝ остане жлъчен вкус "ти ме накара" към майката. И следващите ѝ съвети ще почне да ги отхвърля преди да ги изслуша. Краен сценарий, но пътя на насилствената хубост е в тая посока. Колкото по-навреме оставиш един човек сам да си взима решенията, толкова по-бързо ще го очовечиш.

# 26
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 897
На 21г. съм и до момента не съм била във връзка, но съм имала много възможности.
Дали си се замисляла защо никога не си имала връзки?! Не желаеш обвързване, страх те е, много си взискателна....или просто нямаш потребности от любовни емоции и/или секс?!

Влюбвала съм се, и било споделено, не съм девствена, просто тя не знае за този случай защото беше за една нощ.
За една нощ надали е било влюбване от страна на момчето....

# 27
  • София
  • Мнения: 35 281
Без интерес няма секс, толкоз.

Кажи на майка си това, което каза на нас - истината.

# 28
  • Мнения: 10 916
Моя приятелка се загаджи на 23-24 някъде. Беше девствена до тогава. Все им намираше кусури на момчетата, но не страдаше особено от това, че е сама.

# 29
  • Мнения: 3 459
Помня как майка ми ме сватоса с нейн колега който беше горе-долу на моите години тогава (бях на 24-25 някъде) с две провалени връзки зад гърба ми. Жената имаше големи притеснения да не взема да умра сама. Естествено нищо не излезе, ама пихме едно-две кафета докато ни мине мерака. Излезте и си поговорете - няма да се жените все пак. Може пък и ти да не му допаднеш.

Общи условия

Активация на акаунт