Усетете мекота от ново измерение с PEPCO

  • 5 026
  • 153
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 668
Дрехите пера с бебешки прах,а цветовете повечето са сини.

# 91
  • Мнения: 471
Пера дрешките отделно от нашите само с бебешки прах (гел) за пране,  без омекотител. След това минават през сушилнята и така спестявам гладенето. Обличам го в светли тонове - жълто, синьо, зелено,  сивичко (че отива на всичко), бяло.

# 92
  • Мнения: 1 761
Скоро ми предстои това предизвикателство.Купила съм бебешки прах за пране , а дрехите са в разнообразни цветове.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 496
Пера дрешките на децата ми с бебешки препарат за пране. Тъй като имам две момичета, най-често ги обличам в розово (без да държа на това, просто така се случва) Simple Smile

# 94
  • Мнения: 1 463
Пера отделно, със специален препарат. Най-често избирам весели тонове, сини зелени - подходящи за момче.

# 95
  • Мнения: 2 195
Пера с подходящ бебешки прах
Обичам светлите цветове, жълто, розово ❤️

# 96
  • Мнения: 443
Пера дрешките с бебешки прах. Откъм цветове е разнообразно- всичко, което е подходящо за момче.

# 97
  • гр. Раковски
  • Мнения: 281
Тъй като очакваме бебчето всеки момент, вече се погрижих за дрешките му. Изпрани с бебешки прах, без омекотител. Изгладени и прибрани в скринчето. Наблегнахме на дрешки в различни нюанси на синьото, зеленото и  жълтото, с различни картинки на анимационни герои, за да бъде шарено както на бебо, така и на мен Simple Smile

# 98
  • Мнения: 142
Пера задължително отделно дрешките, не смесвам цветовете и след това гладя. Обичам цветовете затова често обличам с различни цветове.

# 99
  • Мнения: 1 830
Дрешките на моето дете пера задължително отделно от нашето пране и с бебешки прах за пране. Най-често го обличам с дрехи цвят горчица или сиви.

# 100
  • Мнения: 287
Пера отделно дрешките с  бебешки прах.Обличам най-често в сиво, зелено и жълто.

# 101
  • Мнения: 963
Пера с подходящ перилен препарат, обшичам във свежи ярки цветове

# 102
  • Мнения: 34
Пера с бебешки прах за пране. Любим цвят-розов.

# 103
  • Мнения: 523
Пера дрешките със специален бебешки препарат, и на двете деца стоят отделно дрехите ( в различни кошове за пране и различни гардеробчета). След пране задължително ги гладя , дори и да нямам много време за това. За баткото избирам сиво и бяло, а за малкия синьо и сиво

# 104
  • София
  • Мнения: 3 178
Пера дрехите на дъщеря ми с бебешки препарат, суша в сушилня и гладя. Много обичам да я обличам в синьо, очите й грейват.

Общи условия

Активация на акаунт