Жената зодия Риби - 19

  • 24 443
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 333
Богини сме, така си е. Аз, специално - на мрънкането и драмата.

Обзалагам се, че това си те касае само теб и не пречиш на другите с тези си качества. 🙃 Защото мисля, че повече си страдаме вътрешно и си се тюхкаме, отколкото по някакъв начин напрягаме другите.
Не се обзалагай, защото ще загубиш! Ужасна съм и това го знам не само аз, но и тези около мен. Обаче ми тежи. А,  забравих! Освен всичко друго, изпадам в самосъжаление по много противен начин. Май не ми е много чиста рибешката работа...
Много рожденички от последната декада разбирам, че има в темата.
Пожелавам ви от цялото си сърце да сте здрави, да обичате и да сте обичани! Глезете се и си искайте от живота, това което ви се полага, че и отгоре! Бъдете богини на каквото си решите! Важното е да има около вас такива, които ви поставят на пиедестал!
Наздраве и от мен!

# 31
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Еййй , ма ще ви изям бре ! АмфибийкЕ ,много мило , благодаря! Да оздравяваш ако имаш нужда  от консулт , казват ми др Янкова , пиши на лични Grinning !

Лу ,знаеш ли по повод ин и ян , снощи ме изненадаха две луди Гани с такъв подарък,  та сложихме началото на нивелиранетоооооо 😁😁😁

# 32
  • Мнения: 3 439
Ми тъй като вече е овнешка пролет, па макар и леко снежна да я виждам през прозореца, пожелавам една наистина лежерна неделя, като моята 😆 Дано мъжът ми не ме юрне някъде 🙄 Разчитам, че като се прибра сутринта ще ме огрее слънцето в моята глава 😁
Само дрехите ще се наложи да вкарам вътре щото не се очертава в следващите пет дена да изсъхнат навън. Начи ще наблягаме на високите градуси и някоя и друга ласка да стоплим помъдрелите си кълки 🍷

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Gift HeartЗдравейте и от мен Flowers Hibiscus
Темата е позамряла напоследък.
Рибки, влизам с добра астро-новина за нас!
От 13 май Юпитер влиза в нашия зодиакален знак.
Предстои благодатна година за представителите на зодия Риби Flowers Four Leaf Clover Gift Heart

# 34
  • Мнения: 3 922
Gift HeartЗдравейте и от мен Flowers Hibiscus
Темата е позамряла напоследък.
Рибки, влизам с добра астро-новина за нас!
От 13 май Юпитер влиза в нашия зодиакален знак.
Предстои благодатна година за представителите на зодия Риби Flowers Four Leaf Clover Gift Heart
Не точно. Само до 30.07 ще е в риби, след това се връща във водолей до края на годината.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Gift HeartЗдравейте и от мен Flowers Hibiscus
Темата е позамряла напоследък.
Рибки, влизам с добра астро-новина за нас!
От 13 май Юпитер влиза в нашия зодиакален знак.
Предстои благодатна година за представителите на зодия Риби Flowers Four Leaf Clover Gift Heart
Не точно. Само до 30.07 ще е в риби, след това се връща във водолей до края на годината.
Да, после пак ще влезе. Тъкмо допреди малко проверявах с точност нещата. Благодаря за уточнението!

# 36
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 084
Ха-ха, а дано! В страхотен застой са ми нещата отвсякъде.

# 37
  • Мнения: 2 333
Не разбрах. Само до 30 юли ли ще е добре за нас?

# 38
  • Мнения: 3 922
Не разбрах. Само до 30 юли ли ще е добре за нас?
Юпитер ще бъде в риби съвсем малко - докато стигне 2гр11м в този знак, след което тръгва ретроградно и отново се връща във водолей. Само февруарските риби, и то родени в първите няколко дни от знака, могат да очакват благоприятен период, макар и кратък (до 30.07). Останалите ще почакат до догодина.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Относно предстоящия Юпитеров транзит в зодиакалния знак Риби:
- От 13 май 2021 г. до 28 юли 2021 г. Юпитер ще транзитира в Риби.
- После отново ще е в Риби от 29 декември 2021 г. до 10 май 2022 г.
- И накрая ще е в Риби от 28 октомври 2022 г. до 20 декември 2022 г.
Тези прекъсвания са поради ретроградните му движения.

# 40
  • Мнения: 1 485
Как сте, рибки? Аз съм в дупка - то ако рибите не сме, кой друг?
След гадна раздяла реших да запиша да уча още едно образование, за да ми е зает мозъка. Обаче, ученето е към края си и мозъкът ми отново започва да мисли. Искам да срещна моя човек, предлагат ми приятели да ме запознават, но същевременно ме е страх да не се повтори и пак да бъда наранена. С приятелка щях да ходя на море, тя пък има възможности и ще си прекара цялото лято в Гърция.... В общи линии се очертава драмата - нямам приятелки за море и гадже. Но имам и проблясъци. Ще си купя шезлонг и ще се пека в двора на вилата. Това е. Laughing

# 41
  • Мнения: 3 720
Имаш вила и това е чудесно. Мисли позитивно! 💐

# 42
  • Мнения: 2 333
Аз сигурно съм от 13-та зодия, защото нищо хубаво не се случва. Пак. Ако дните до края на юли трябва да са благодатни за нас, не знам какво да очаквам след това. Сега за мен един вид почивка, просто поносимо ежедневие, но пак със стресови ситуации в личен, професионален и най - лошото - здравословен план. Но поне не са такива, каквито са обичайно. Така че аз пак не мога да оценя подобаващо нашите "благодатни" времена.
Омръзна ми!!!
Искам хубав, здрав, спокоен и щастлив живот! И много късмет!
Да бъде за мен и всички!

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 036


Минавам да ви кажа хубав уикенд просто!

Юпитер е стационарен вече. Имайте го предвид. Скоро ще започне ретроградната му фаза.

# 44
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 084
Благодатни дни през Юли ли "чух"?

Общи условия

Активация на акаунт