Темата за СТИВЪН КИНГ - №15

  • 44 304
  • 519
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 2 006
Така се зарадвах като получих преди малко смс за доставка на "Били Съмърс" утре. Нямам търпение, все едно Коледа идва по-рано Simple Smile

# 151
  • Мнения: 152
Здравейте! Виждам, че повечето от Вас четат "Били Самърс", аз вчера завърших "N0S4A2" на Джо Хил след като я четох 3 месеца, поради това че работя и я четях главно през уикендите и сутрин преди работа, изминалата седмица.
От трите книги на Джо Хил тази ми хареса най-много като след нея нареждам "Пожарникаря" и "Кутия с форма на сърце", не съм чела още само "Рога".
Днес сутринта преди работа започнах "Безсъние" и добре че работя от вкъщи и имам аларма, навита да звъни 10 минути  преди началото на работното ми време, че както съм home office, така щях да закъснея за работа, усещам как няма да се спи докато не мина минимум 50 страници от нея, всяка вечер.

Купих си  колекцията „Игра на Тронове“ + "Огън и кръв" от Озон, но съм си ги оставила за отпуската ми за Коледа, тогава ще имам време да ги прочета и оценя на спокойствие.

Последна редакция: вт, 07 дек 2021, 10:37 от mara70

# 152
  • Мнения: 68 646
На мен Безсъние много ми хареса. Много мой тип роман ...

# 153
  • Мнения: 371
На мен Безсъние много ми хареса. Много мой тип роман ...
На мен също!
Все я поглеждам, но ще я препрочета като я позабравя малко Simple Smile
Иначе ме чакат: По-късно, Кошмари и съновидения, Кутията на Гуенди и Били Съмърс. Тази коледна ваканция ще е яка.

# 154
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Доставката подрани и книгата пристигна днес. 😀
Сега остава и да намеря време да я почна!

# 155
  • Мнения: 9 689
И аз я поръчах, да ми я подарят за Коледа:))))

Последна редакция: вт, 07 дек 2021, 08:52 от Windekind

# 156
  • Мнения: 152
Здравейте! Честита Нова година! Пожелава Ви здраве, късмет  и много прочетени книги и завършени колекции да видим във нашата групичка тази година!

Аз в момента чета "Игра на тронове" това беше книгата с която завърших 2021 и започнах 2022.
Много ми е интересна, явно тази година, за мен ще мине повече под знака на Мартин, защото няма да я завърша скоро поредицата.

Обещала съм си, че тази година няма да купувам книги докато не прочета всичко което имам, купувано и непрочетено, но дали ще успея да си спазя новогодишното обещание предстои да видим.

Направо са неведоми пътищата на купчината непрочетени книги вкъщи.


Вие какво четете?

# 157
  • Мнения: 68 646
Носферату свърших днес. Благодаря за препоръката на mara70 Grinning

# 158
  • София
  • Мнения: 4 899
"Носферату" я получих като коледен подарък заедно с "Били Съмърс" и "Към никъде" на Брандън Сандърс.
Все още не съм започнала да чета нищо от Нова година насам. Ще трябва да си избера коя да е първата книга за 2022г. Изборът е голям и съответно труден Grinning

# 159
# 160
  • Мнения: 371
Хексе, благодаря!
От кой сайт е промоцията ?

Да докладвам - много ми хареса Били Съмърс! Прочетох я за 2 дни. Чак се ядосвах, че толкова бързо приключи.
Сега чета Кошмари и съновидения, също е много хубава. Явно съм голям фен Simple Smile

# 161
  • София
  • Мнения: 2 006
Vasencetto, в Ориндж е промоцията за целия месец януари.

# 162
  • Мнения: 371
Благодаря, Иве. Добре, че е цял месец. Ще видя към заплата дали мога да отделя за някоя книга. Декември "одрънках" към 300 лв. за книги и не смея веднага.. Simple Smile
Иначе там видях няколко, които ги нямам.

# 163
  • Мнения: 68 646
Аз ги имам всичките..какво да поръчвам Grinning

# 164
  • София
  • Мнения: 314
Аз ги имам всичките..какво да поръчвам Grinning

Ха! И аз съм със същия проблем, като видя такава промоция се развълнувам инпосле се сетя, че няма какво да си купя 😁

Общи условия

Активация на акаунт