Темата за СТИВЪН КИНГ - №15

  • 44 322
  • 519
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 910
И "Кристин" бих препоръчала аз.

# 511
  • Мнения: 11 025
20% на щанда на Бард в НДК

# 512
  • Мнения: 2 475
Романът на Лизи изчетох. Не ме грабна, знам че е писан в труден момент от живота на Кинг, но някак автора се губи в описанието, чете се трудно, не е на един дъх, както повечето.

# 513
  • Мнения: 68 659
На мен не ми е от любимите, хич даже, Романът на Лизи..

# 514
  • София
  • Мнения: 5 759
На мен пък ми хареса. Хубаво е, че всеки намира различни неща, заради които да го чете.

# 515
  • София
  • Мнения: 250
Като заклет фен на Краля, не мога да не се запиша в темата. Не мога да кажа, че съм изчела всичко на Кинг, но един ден и това ще стане. Simple Smile  Някои от любимите ми романи са: "Капан за сънища", "Гробище за домашни любимци", "Мизъри", "Роуз Мадър", "Талисманът", "Приказка". Харесвам и поредицата за Бил Ходжис. Както и сборниците " Ако има кръв" и "Зъл мрак, угаснали звезди". Последно съм хвърлила око на "Холи". Допада ми като персонаж. Надявам се книгата да си заслужава.

# 516
  • Мнения: 574
Идвам с една питанка. Получих Холи като подарък, обаче не съм чела мистър Мерцедес. Та се чудя дали първо него трябва да прочета или мога направо нея да започвам.

# 517
  • Мнения: 21 469
А сега де...

Според мен трябва да започнеш със запознанството им с Бил Ходжис. Но не е нужно да  купуваш книгите, трилогията я има  в читанката.

# 518
  • Мнения: 10 181
Друг вариант - ако не ти се четат предходните книги е да им намериш резюме. Например като това в уикипедия на Мр.Мерцедес :

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mr._Mercedes

# 519
  • Мнения: 2 217
А, не, никакви резюмета. Прочети ги.

Общи условия

Активация на акаунт