"БРАТЯ" - сезон 2

  • 29 320
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 082
А къде е логиката за толкова ефирно време с хлапетата?!Хайде първи сезон участваха активно в събитията около братята,но сега...Имат си съвсем отделна история"любовните мъки на Вики и Симо",която няма връзка със сюжета или аз не откривам?

# 706
  • Мнения: 686
Втори сезон спокойно може да се казва "Брат"  Joy

# 707
  • София
  • Мнения: 22 984
Втори сезон спокойно може да се казва "Брат"  Joy
Ох, не мога... 🤣🤣🤣

# 708
  • Мнения: X
Бременна, та бременна Юлия! Е, ясно е, че няма как да е бременна. Може вече да има бебе от Драго като толкова искате и той да е баща. Идва жената да си търси бащата на детето и си го иска.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Даже имитират, че ходят на училище ония тримката Stuck Out Tongue Winking Eye
Дори в единия епизод споменаха, че е събота и в сл.кадър ония пак с раниците в снега Grinning

# 710
  • Мнения: 38
Хм, да не се окажат накрая брат и сестра Wink Този сезон кара въображението ми да изкрейзва Joy

Мен ме дразни липсата на акцент - няма рускиня / украинка и т.н./, освен ако не е живяла от малка в България, която да няма поне лек акцент и той е специфичен, разпознаваем сред другите акценти Wink Мисля, че за Лора Христова не би било проблем Wink

Сигурна съм, че за Лора Христова това не би било проблем - тя се справя брилянтно с ролята си, но не мога да си представя сексапилната, "фатална" Юлия да  замЯка на развален български с руски акцент. Не бих им го простила на сценаристите 😄😄😄

# 711
  • Мнения: 48
Някой забелязал ли е, че преди да дадат кадър от полицейското управление всеки път показват Александър Невски в някакъв ракурс преди това. Малко излиза, че управлението е в църквата. Направи ми впечатление и е хем нелепо, хем смешно. Ако е нарочно е направо странно.

# 712
  • Мнения: 1 708
Това не ми е направило впечатление, но пък ме подсети за кадрите, в които няколко гълъба си подхвърлят коричка хляб май. Още от първи сезон ги ползват тези кадри за отделяне на сцените. Всеки път ми е смешно.

# 713
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Еее, ами тълкувай метафората, де: гълъбите са братята, сухата филия е Лора.

# 714
  • Мнения: 9 082
Еее, ами тълкувай метафората, де: гълъбите са братята, сухата филия е Лора.
Joy Joy
Тц тц не следите сюжета ами какви подробности ви правят впечатление .Шегувам се,и аз съм така като почна да губя интерес.

# 715
  • София
  • Мнения: 5 763
Явно много се разсейвам този сезон, но ни гълъбите с хляба съм забелязала (много готина аналогия Simple Smile), ни кадрите с Ал.Невски. 🤔😆

# 716
  • Мнения: 14 493
Върнах да гледам серията дето играеха футбол точно преди отвличането на Борис - докато другите ритаха в залата, Калин отиде  до пейката с багажа им и бръкна в единия от саковете.

Явно той е взел ключовете на Борис за да се върне и да го отвлекат.

# 717
  • София
  • Мнения: 27 223
2в1 - хем щерка на биг боса, хем е имала афера с Драго.

# 718
  • Мнения: 34
Еййй, как си знаех, че му е дъщеря на Фьодор.

# 719
  • Мнения: 4 589
2в1 - хем щерка на биг боса, хем е имала афера с Драго.

Каква изненада само.

Общи условия

Активация на акаунт