"БРАТЯ" - сезон 2

  • 29 214
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 790
И аз харесвам Йоанна, не е класическа красавица, но е миловидна.
Юлия ми харесва как изглежда.
А Лора и Драго са ми абсолютно нелепи в момента, как си градят бъдещето и се чудят къде да се скрият, ако е оживял Борис!! Изобщо тези имат ли съвест, чувство някакво.. за брат, съпруг..

Последна редакция: пт, 26 мар 2021, 12:38 от Вив*

# 691
  • София
  • Мнения: 2 236
Хм, да не се окажат накрая брат и сестра Wink Този сезон кара въображението ми да изкрейзва Joy

Мен ме дразни липсата на акцент - няма рускиня / украинка и т.н./, освен ако не е живяла от малка в България, която да няма поне лек акцент и той е специфичен, разпознаваем сред другите акценти Wink Мисля, че за Лора Христова не би било проблем Wink

# 692
  • Мнения: 4 411
Лора е много отличителна и запомняща се, да. Напишете в google images Йоанна Темелкова с празно място накрая и веднага ще се предложи "нос". Във фигура също не е модел, нито е с извивки като на Моника Белучи.

А Юлия има разкошна коса, красиви очи, чувствени устни и изразителни скули и мисля, че е висока и стройна.

В парка, когато ги дадоха да тичат заедно, изглеждаше сякаш красавица е взела със себе си невзрачната си приятелка, за да може повече да изпъква.

# 693
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
С изчистването на образа на Юлия предстои точно турската сапунка- ела ми, иди си, бий ме, обичам те. Мне, абсолютен провал е този сезон!

Последна редакция: пт, 26 мар 2021, 12:18 от Тарталета

# 694
  • София
  • Мнения: 5 696
Темелкова е много миловидна наистина, има нещо сладко-момичешко в нея. Разбираемо е защо лошото момче си е паднало по нея. И някак ми се струва, че той обича този блян все още.
На реалната Лора гледах просто други снимки в нета, не само във филма, по-зрял вид има.

# 695
  • Мнения: 4 411
"Лошите момчета" си падат само по себе си и ако понякога предпочитат връзки с "добри момичета", това е така само защото тези са им удобни, послушни и верни.

Разбирам желанието на сценаристите да има драма, напрежение и обрати, но повечето им образи, като Денис и Калин, са толкова изкуствено изградени, непоследователни и странни, все едно масово страдат от раздвоение на личността. На техния фон дори една Снежа започва да ми изглежда по-адекватна.

# 696
  • Мнения: 1 425
О,аз на Снежа отдавна и свикнах на реакциите😁.Някак си приех,че такава и е ролята,толкова емоции е изхабила през годините,че сега вече е емоционално празна😁или нещо от сорта.
На мен пък винаги ми е много странно и носталгично когато дават музиката и началните кадри( незнам как точно се нарича това в сериалите).Веднага се сещам за първия сезон,с какво нетърпение го чаках всеки ден,колко повече действие и смисъл имаше .И като свършат началните кадри и започне серията..... ,то стана по-зле от София ден и нощ на моменти.Уж се водят диалози,всеки е в някакво движение,а в крайна сметка,като свърши серията се е случило почти нищо.Дано сега малко раздвижат нещата.А липсата на Калин Врачански е голям майтап,май ще изкарат така сезона.

# 697
  • София
  • Мнения: 1 193
На кого е нужно да афишират по този начин връзката си Лора и Драго?
Не е разведена с Борис, води се изчезнал. Тези години, в които са били заедно не означават ли нещо за нея? Ами Драго-тъкмо оправи отношенията си с Борис, стоя настрана от Лора, докато беше в болница и при първа възможност пак при нея. Нека бъдат заедно Лора и Драго, да си ходят на прегледи и разходки, но какво е това злорадство, което Лора показа пред Калин? С какво реши, че е по-различна от Ива? И едната, и другата изневери на мъжа си с Драго. Разбирам Лора да е изчистила отношенията си с Борис и после да си гради живота с Драго като иска, но така поднесено освен отвращение друго не предизвикват в мен.
Честно казано се надявам рускинята да им разкаже играта на всички.....че много си повярваха.

# 698
  • Мнения: 4 706
Съгласна с последното мнение.

Красива. И нежна, и женствена и секси.

# 699
  • Другата България
  • Мнения: 36 784
Е, Юлия ако е бременна ще да е някаква извънземна бременност, не девет, а 19 месеца! Joy
Ще е интересно, ако междувременно е родила и цъфне с бебето на ръце, което естествено, не го вярвам.
Прелъстена и изоставена е тя, и зависи доколко има връзки с подземния свят, отмъщава на Драго чрез Боби, щом и чистача излезе руснак/украинец, работата е ясна.
Обаче познах, че сега ще влачат това с бебето и скоро Драго няма да разбере кой е бащата.

# 700
  • Мнения: 1 711
Aма все пак това, че Борис е бащата са догадки... Никъде не е потвърдено. Тук се пише все едно вече е сигурно на 100%

# 701
  • Другата България
  • Мнения: 36 784
Да, това си е мое мнение.
Затова и написах "КОЙ е бащата", а не "Боби е бащата".
Но аз така смятам.

# 702
  • Мнения: 4 411
Няма логика да ни занимават с разни "рецесивни" кръвни групи и накрая да не се завърти нещо там. Затова и аз си мисля, че Денис не е бащата.

# 703
  • София
  • Мнения: 22 852
Няма логика да ни занимават с разни "рецесивни" кръвни групи и накрая да не се завърти нещо там. Затова и аз си мисля, че Денис не е бащата.
А бе то няма логика и главният герой въобще да не появи в сериала, ама... 🤣

# 704
  • Другата България
  • Мнения: 36 784
Предимството на сериал с повече от един главен герой......

Общи условия

Активация на акаунт