Кой е най-скъпият подарък,който сте получавали?

  • 5 510
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
дъщеря ми
колко тревиално, нали? (тревиално или тривиално  newsm78)
но все пак дтето ми е най-ценно за мен
и най-важния подарък
другото са вещи - може с тях, може и без тях

# 16
  • на село
  • Мнения: 3 920
дъщеря ми
колко тревиално, нали? (тревиално или тривиално  newsm78)
но все пак дтето ми е най-ценно за мен
и най-важния подарък
другото са вещи - може с тях, може и без тях

Е тя авторката е уточнила, че като парично измерение, а децата ни са безценни.
Разбира се, че на всеки децата са му най -скъпи.

# 17
  • Мнения: 1 813
Сега пак ще го ударим на хвалба и ще се намери някой да каже, че има такива които парадират с придобивките си и ще стане въргала.
 Аз ще скромнича Simple Smile
Да и аз това очаквам  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 410
Да не злобеем момичета,да не го удряме на хвалба и да се надскачаме коя с какво е "купена"
Хубаво е наистина да получаваш подаръци,но за мен няма значение дали е скап,важното е да ми хареса и да е купен с мерак smile3521
Иначе моя най-скъп подарък(от финансвова гледна точка) е едно колие на TIFFANY Whistling

# 19
  • София
  • Мнения: 1 481
Лаптоп  Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Нашите ми подариха апартамент за 18-ия рожден ден. И досега си мислят, че не съм го оценила, защото няколко години след това го продадох - за да си купим този, в който живеем в момента. А всъщност жеста им ме трогна истински... Confused

# 21
# 22
  • Мнения: 220
за 18 рожден ден,страшно много пари в една карта от баща ми.толкова че да не ми се налага да работя,но това е подарък по принуда и от чуство на вина. а иначе-когато приятелката ми замина да живее в чужбина ми остави едно колие,което винаги ще ми напомня за нея

# 23
  • Мнения: 1 959
Пръстен с 1 карат димант

# 24
  • Мнения: 1 722
Май нямам скъпи подаръци от мъже  Weary!
Иначе съм получила най-много финансова помощ от баща ми, но не го броя за подаръци.

# 25
  • Мнения: 269
Преди 10 г. бях на студентска бригада в САЩ. Там си живеехме щастливо 30 човека студенти от цял свят заедно. Когато дойде време да си тръгвам полета ми за БГ беше от Ню Йорк, а аз живеех в Орландо, Флорида - на другия край на Щатите. Нямах излишни пари за самолетен билет и щях да пътувам с автобус, като за целта трябваше да тръгна един ден по-рано.
Приятелчетата ми събрали парички и ми купили за подарък за довиждане самолетен билет за да остана ОЩЕ ЕДИН ДЕН!!! Shocked. Това несъмнено е най-скъпия от финансова и човешка гледна точка подарък, който съм получавала. Бях много трогната и се почувствах страшно специална и добра!
Още си пазя билета, ама съм сантиментална и аз Embarassed.

# 26
# 27
  • Мнения: 1 546
Апартамент, от родителите ми.

# 28
  • Мнения: 1 165
Преди 10 г. бях на студентска бригада в САЩ. Там си живеехме щастливо 30 човека студенти от цял свят заедно. Когато дойде време да си тръгвам полета ми за БГ беше от Ню Йорк, а аз живеех в Орландо, Флорида - на другия край на Щатите. Нямах излишни пари за самолетен билет и щях да пътувам с автобус, като за целта трябваше да тръгна един ден по-рано.
Приятелчетата ми събрали парички и ми купили за подарък за довиждане самолетен билет за да остана ОЩЕ ЕДИН ДЕН!!! Shocked. Това несъмнено е най-скъпия от финансова и човешка гледна точка подарък, който съм получавала. Бях много трогната и се почувствах страшно специална и добра!
Още си пазя билета, ама съм сантиментална и аз Embarassed.
fiflyasha жеста им е затрогващ! smile3501

# 29
  • София
  • Мнения: 819
Всяка година все по-нов и по-скъп телефон, а последно цифров апарат, 2 дни след рождения ден на Стела (21.07.) Peace

Общи условия

Активация на акаунт