Октомврийчетата в нас растат - мами с термин ОКТОМВРИ 2021 (тема 2)

  • 24 517
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 278
Здравейте, мамчета! Бързо оздравяване на болните! Аз се върнах на работа и ми е по-добре, така не мисля за гаденето само и всякаш от време на време забравям за него..иначе у дома е ужас 🤢🤮 още малко и повръщането ще бъде само спомен!- кураж!

# 46
  • Мнения: 2 352
На мен ми се наложи да кажа на работа. Никак не бяха щастливи, защото точно се върнах. Взела съм си 3 седмици отпуск и после болнични. Само всичко да е наред.

# 47
  • Мнения: 409
Добро утро! Simple Smile
Аз днес се чувствам учудващо добре.Не ме боли кръста, нямам никакви придърпвания.Гони ме само един зверски глад, който от 5:00 не мога да потуша Grinning
Направо си ме е страх, представям си само колко кг и в какво състояние ще изляза от тази бременност....

# 48
  • Мнения: 1 266
Изобщо да не ви пука за работата 😂 Аз съм се убедила, че работя не работя, няма как да променя света към по-добро, но като родя едно ангелче определено света е по-хубав. Работа ще има и с нас и без нас, гледай де си кефа 😂

# 49
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Добро утро.
Хариом, спокойно,лекарят ти знае какъв АБ да изпише.И аз два пъти съм пила като бременеех със Слави.
Днес ще ходя по спешност при док,че пак ми се появи зацапването.Нищо ми няма,само от време на време леки болки в корема,но не мога да разбера точно от какво,а и като пия но шпа минава.Ама да ми е спокойно му писах и той веднага ми се обади да отида да ме види.А с ММ констатирахме,че при всичките ми бременности е ставало така.Сега обаче ако ми предложат влизане в болница няма да се дърпам...

# 50
  • Мнения: 15
Flying, дано всичко да бъде наред 🍀
Само аз ли не спя по цяла нощ? Направо се ядосвам с това безсъние....

И аз не мога да спя вече 2 седмици. 4-5 часа сутринта се ококорвам и това е, а стане ли 2-3 следобед умирам за сън ..

# 51
  • Мнения: 1 428
Ели,стискам палци,ма кафеникаво ли е зацапването или розово?

# 52
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Върху ежедневната превръзка бледо розово, върху хартията тъмно кафеви нишки...Пета бременност и все едно и също...Ама тоя път няма да чакам ,а ще действам.Не стига,че ми отне почти 5 години да забременея пак, ами се опитва пак същото да стане...Да,ама не.

# 53
  • Мнения: 1 428
Ели стискам ти адски много палци ♥️ всичко ще е наред,да не би да ти е имплантацията на ембриона?

# 54
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
В 6 г.с.няма как да е това.По принцип е нормално,около 25% от жените го имат и раждат живи и здрави деца.Но при мен има утежняващи обстоятелства-3 миседа Sad

# 55
  • Мнения: 452
Върху ежедневната превръзка бледо розово, върху хартията тъмно кафеви нишки...Пета бременност и все едно и също...Ама тоя път няма да чакам ,а ще действам.Не стига,че ми отне почти 5 години да забременея пак, ами се опитва пак същото да стане...Да,ама не.

Този път може да е нещо безобидно .
Пожелавам ти с цялото си сърце да не е нищо сериозно и да си гушкаш бебче след няколко месеца.  Аз също изпитах какво е да имаш "зацапване" и напълно те разбирам...

# 56
  • Мнения: 299
Ели, стискам палци всичко да е наред Flowers Four Leaf Clover Прегръщам те Hug
ladymagic, мен всички ме питат, защо не пуша. А аз им обяснявам, че с ММ сме се хванали на бас и всички вярват. SmileySmileySmiley

# 57
  • Мнения: 1 428
По повод цигарлите вй не съм вярвала колко може да ми се гади от миризмата им аз не пуша от както си видях теста лъжа хората че съм попнала да се задъхвам..... Ама за виното аз преди си имах една приятелка събирахме се примерно петък и се почва винце сиренца това онова и сега няколко пъти ходя пак ма пия студ чай и тя ме заподозря и и казах де🤣

# 58
  • Мнения: 207
Ели, стискам и аз палци всичко да е наред!
Jo Di, това е добра идея. До сега излизах с номера, че са ми свършили или съм ги забравила и като ми предложат казвам, че не искам, защото са силни. И някакви такива тънки измъквания правя. Намеква и че съм ги намалила и за това не ми се пуши. С дъщеря ми бях казала, че ги отказвам. В началото се вързах ама като влезнах в 4м и им казахме, че съм бременна си признаха, че са имали съмнения. 😁

# 59
  • омъжена
  • Мнения: 589
Мале момичета,днес съм на лекар мисля че ще съм на антибиотик просто вече не се издържа това с гърлото.....Някоя вечв мама пила ли е антибиотик толкова рано 9 г.с съм аз четох,че инфекцията е по опасна от антибиотика... Амаа много ме е страх за бебето какво ли ще му стане от антибиотика...
спокойно аз пих миналата седмица и няма проблем . Оспамокс 1000 ми бяха изписали. Аз пък от няколко дни имам много силна болка в кръста долу ниско,ама като ме пререже и е ужас. Незнам дали да звъня на док.или да си изчакам все пак има още няколко дена до прегледа

Общи условия

Активация на акаунт