Октомврийчетата в нас растат - мами с термин ОКТОМВРИ 2021 (тема 2)

  • 27 831
  • 761
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Аз съм 7 г с и 7 дни, надявам се е заради разширяване на матката или нещо такова. Малко се панирах...

# 676
  • Мнения: 598
Monika08 и на мен ми излезна микробиологията с candida albicans, което се оказа много често срещано. Док ми изписа еднократно Гиназол и всичко отмина. Дано и при теб мине бързо, каквото и да е Simple Smile
foxxyy стискам палци и аз да не е нещо сериозно 🤞

# 677
  • Мнения: 286
Foхxy, всичко ще е наред.

# 678
  • Мнения: 938
Момичета, да Ви се оплача и аз. Братовчед ми е с Ковид, а аз тия дни бях често с него. Страх ме е, че може да съм го хванала и да навреди на бебето Sad

# 679
  • Мнения: 1 428
Bobby,не се притеснявай,ти в метрото също не знаеш кой е с ковид той ти е братовчед и ти е казал,ама иначе нямаше и да разбереш,пии превантивно биозин мама иначе дори да се разболееш има лекарства съвместими с бременност даже и антибиотици,желая ти успех 🤩
Фоксии,аз в 8+4 беше точно преди 3 март. . Отидох с такова придърпване беше силно после беше по слабо,док ми каза,че е от някакви връзки на матката от нарастването, уж се успокоих,онзи ден пак ме боля корем ама все едно ще ми дойде,отидох да ме видят всичко си беше наред във вторник,вчера и днес не ме боли почти,явно ще има дни и дни,доктора каза понякога ще те боли,понякога ще ги е лошо стискам палци всичко ще си е наред 🤩😻!
Другите момичета как сте ❤️? Мен ми се върна вечер гаденето..... В 10+5 съм

# 680
  • Мнения: 84
Момичета,  аз съм на утрогестан 2 х 1 заради зацапване, което вече спря. Въпросът ми е колко дни преди прегледа ми при АГ, трябва да съм го спряла, за да ми вземат влагалищен секрет? АГ-то нищо не ми каза по този въпрос и се чудя да гл спра ли, да не го ли спирам утрогестана ореди прегледа и колко дни преди прегледа....

# 681
  • Мнения: 1 428
Хепи мама,тук момичетата бяха казвали,че той се спира по схема иначе има опасност, така че не го спирай докато някое момиче или агто ти не ти каже как

# 682
  • Мнения: 1 266
Хепи мама, най-добре звънни на АГ-то и питай.
Хариомче, аз също пак съм с гадене. Във сряда бях много зле, вчера тъкмо ми просветна и днес пак. Плюсът е виене на свят. Аз във вторник съм на преглед и вече се надявам много силно да чуем сърчице. До тогава ще се опитам да избутам някак и да мисля позитивно. А и още нещо ново, едно чувство пускане в корема, не знам на какво се дължи, не е болезнено.

# 683
  • Мнения: 286
Мен ме мъчи много гадене и съм супер отпаднала. Тъпча се със захаросан джинджифил и лукчеата. Трети ден съм на работа, първия ми беше много дискомфортно, усещах придърпване и аз, но вчера беше по-добре.
И вчера като мина прегледа се поуспокоих, че всичко е наред. Уикенда ще ходя да търся някакви дънки и клинове, че уж нямам голям корем, ама цял ден седнала усещам че не е ок.

# 684
  • Мнения: 1 266
Никели, и на мен ми стяга на корема вече и се чудя, но съм решила, че след док във вторник ще ходя. И на мен на работа ми е много тегаво, а и като добавя и киселините става ужас. Добре, че работя само с мъже, които изобщо не се усещат 😂😂😂

# 685
  • Мнения: 777
Хариомче, ти си доста напред, кога ти се пада термина? Кога записа час за ФМ?
Момичета, и преди бях писала, че в сайтовете за Втора употреба има чисто нови дънки за бременни с етикет, както рокли, блузи и тн.. Разбира се е въпрос на избор, но там марките са по-качествени от HM и Waikiki. Поръчах си River Island за 10,85лв. Ако сте фенове на тези магазини може да хвърлите по едно око 🤞🏻

# 686
  • Мнения: X
Здравейте!! Мина прегледа, слава Богу, всич е наред. Пораснало е доста. Уж съм 7 г с и 6 дни, а то е 8 г с. Успокои ме лекарката и ми изписа още една хранителна добавка и ношпа да пия, когато ме заболи. Много се успокоих!

# 687
  • Мнения: 1 844
Мен ме мъчи много гадене и съм супер отпаднала. Тъпча се със захаросан джинджифил и лукчеата. Трети ден съм на работа, първия ми беше много дискомфортно, усещах придърпване и аз, но вчера беше по-добре.
И вчера като мина прегледа се поуспокоих, че всичко е наред. Уикенда ще ходя да търся някакви дънки и клинове, че уж нямам голям корем, ама цял ден седнала усещам че не е ок.
И други са казвали за захаросаб джинджифил, а аз да питам откъде си го купувате? Не се сещам някъде да съм виждала🙄

# 688
  • Мнения: 316
Здравейте,  момичета!
И на мен вече взеха да ми стягат някои от панталоните и вече съм с ограничен брой,а съм още в 8 г.с., така че и аз мисля вече за пазар, но се чудя дали да не избутам месеца (имам 3-4 чифта, които ще ми стават)  и след това, че до тогава сигурно пак ще ми се наложи, а вече като се постопли ще мина на рокли и поли.
При мен всичко си продължава нормално, без гадене, без повръщане, само с силна сънливост.
Foxxyy, много се развам че всичко е наред.
За захаросания джинжифил сега ме подсетихте и ще отида и аз да си купя, че си го харесвах.

# 689
  • Мнения: 1 428
Foxy, много се радвам, всичко ще си е наред ❤️
Бубамара,ами да то гаденето може би няма да спре от раз ще идва ще си отива,ама много лимон ям и пия и се оправят нещата ❤️🌷
Азалия,аз съм на 18 на БХС а тъй като така и не разбрах моята аг изобщо прави ли ми фетална ще си ходя на БХС а после ще отида само на фетална при сертифициран доктор по фетална и така 🤩
Мен днес е първият ден от 2 седмици в който не ме боли корема не ме и дърпа много

Общи условия

Активация на акаунт