Може ли да вземе детето?

  • 5 241
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 973
Чакай сега, в твой апартамент ли живееш, или при майка му? Ти въобще работила ли си нещо, преди да те назначат във фирмата на майка му? През тая уникална 5-годишна връзка от ученичка къде живееше и кой те издържаше? Цялата работа ми е малко бой, е*ане и сръбска музика на мен. Как може да се биете?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Обаче не разсъждаваш правилно. Теб те води не желанието да осигуриш по-добър живот за себе си и детето, а мерака да мъстиш. Нареди си правилно приоритетите и действай. Не си в лоша позиция - имаш налично жилище, имаш родители, готови да подадат ръка. Защо още не си му показала вратата?

# 17
  • Мнения: 5
Защото имам надежда,че ще се промени,имам чувства към този човек.Искам да се промени и да бъдем щастливо семейство.Не знам какво да направя.Радвам се,единствено,че имам време да взема решение.От една страна надеждата да се промени,от друга страна страха,който не ме напуска.Ако вземе детето?Ако всеки ден ме притеснява вкъщи?Ако ми стори нещо лошо?(способен е)
Обаче не разсъждаваш правилно. Теб те води не желанието да осигуриш по-добър живот за себе си и детето, а мерака да мъстиш. Нареди си правилно приоритетите и действай. Не си в лоша позиция - имаш налично жилище, имаш родители, готови да подадат ръка. Защо още не си му показала вратата?

# 18
  • София
  • Мнения: 17 280
Много по-способен ще е да ти причини нещо, ако живете заедно, отколкото ако си сама.
То решението е ясно, не разбирам особено за какво е темата. Ако е как да го промениш -не можеш.

# 19
  • Мнения: 4 611
Разсъждаваш грешно. Какво дете ще гледаш като ти липсва елементарно рационално мислене? Щяла да го промени, как ли пък не.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Хващаш се за сламки. Ще си отвориш очите, дано не е късно.

# 21
  • Мнения: 473
Промяна няма да видиш. Нрав не се мени! Обирай си парцалите и горе главата! Малка си още и вярваш наивно, вече ще ставаш майка. Ще имаш други приоритети. В такава среда, каквато я описваш, дете не се гледа. Говори с вашите и в най-скоро време се махни оттам. Съдбата и времето ще ти помогнат.
А и него не го пиши за баща, да си гледа работата.
Първо се става МЪЖ на жената, а после БАЩА на нейното дете!
Няма да забравя приказките на една възрастна дама:
"Детето е на майката! Кой каквото ще да казва!" /Разбира се, говорим за истинските майки в буквалния смисъл на думата./

# 22
  • Мнения: 6 166
Ще ти кажа как ЩЕ ти вземе сетето. Ще те подлуди. После ще заведе дело и ще доведе свидетели, които дори не си виждала, които ще твърдят, че ти си се държала ненормално и хоп - ето така ще ти го вземе.

А ти междувременно ще си стоиш и ще си мислиш как нещата са несправедливи и как си искала той да е различен, а ти обичана.

Другия вариант е да се изнесеш и да не си мислиш за мъстене, а за твоят приоритет - детето.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Поправка - него да изнесе. От нейния дом.

# 24
  • София
  • Мнения: 28 559
А, защо, много е възможно да се промени. Но към по-лошо.

# 25
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Хубаво е,че родителите ти са готови да помогнат.
Значи имаш къде да отидеш,не си бездомна.
Записваш бебето с баща неизвестен.
Няма да ти го вземе.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Знам само,че не искам детенцето ми да има допир с тези хора.

Защото имам надежда,че ще се промени,имам чувства към този човек.Искам да се промени и да бъдем щастливо семейство.

Последно кое от двете? Не го искаш в живота си и в този на детето си или искаш съвети как да го промениш и да бъдете щастливо семейство?

# 27
  • Мнения: 6 166
Иска да го промени и той да носи нея на ръце, а не майка си.

След година две ще стопли, че това никога не е било възможно и ще се обърне обратно към тази тема и ще се пита - защо ли не ги послушах тези жени тука и да си поема в живота с детето и без него.

# 28
  • Мнения: 6 764
Този човек НЯМА да се промени.
Наемаш си адвокат, подаваш жалби до всички органи, до които можеш, след като те е страх от физическо посегателство. Спираш да живееш с него, да се изнася. Търсиш и приемаш подкрепа от семейството си.
Не оставаш да мъстиш, да се мъчиш да променяш някой или за адреналина от цялата тази ужасна ситуация.
Опитваш се да осигуриш спокойна среда за себе си и бебето. Нито едно дете не расте щастливо, докато майка му и баща му се пердашат взаимно и се заплашват.
Има кризисни центрове и психолози, с които можеш да разговаряш. Не стой безучастна, чакайки вълка да стане агне.

# 29
  • Мнения: 3 786
Ще ме изтрият ама не мога да се спра Simple Smile
Тази дама или е малцинствата или е на 14г скучаеща тролка.
На 22г и вече  имала прекрасна 5 връзка,но от година е с господина и вече бременна в 6месец.
Живеят при мама но в жилище на родителите и и иска да го смачка но същевременно го обича и си го иска..аа не всъщност се страхува от него..
Ако все пак не е пързалка са си лика прилика четейки за отношенията им и добре са се намерили.
Цитирам я "Майка му я носи на ръце.Искам да го смачкам като хлебарка,покрай мен той си вдигна самочувствието.От момченце 50кила с напикани гащи,той стана 120кг мъж,а аз потъпкана.Искам и двамата с майка му да ги потъпкам,така както достойнотвото и самочувствието ми са."

Общи условия

Активация на акаунт