Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 7)

  • 46 289
  • 890
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 768
Идвам с огромен срам да си призная, че си купих тигрова рокля. 🤥🙄 Вие сте виновни! Не знам изобщо ще я сложа ли някога, но я купих в миг на умопомрачение.
Ами, ти си се срамувай, но си я носи Joy Много добре изглеждаш с нея!
Моята е нещо подобно на Сискината, само гамата и е по-бежово-сивееща. И аз в момент на умопомрачение я купувах в края на миналото лято Simple Smile Обличах я веднъж - за вечеря на морето в ранен септември.
Напомняте ми да я измъкна. С черно кожено яке и боти подобни на кубинки ще отнесе още някое и друго обличане. Показвала съм я и преди
Скрит текст:

# 46
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Eха, роклята ти е невероятна.

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Благодаря за новата тема!

Пролетна визия, като зимната, но с по- тънка жилетка, откакто съм тук. Зимите са топли и сухи, та яке слагам изключително рядко и най- вече като излизам с мотора.
Дънки, кецове, тениска и дълга жилетка.

Животински принтове органически не понасям, независимо на какво. Нямам такова нещо дори и на малък аксесоар. Сега съм си харесала ей тая чанта, спира ме точно това да не си я купя досега...

# 48
  • Мнения: 2 565
Аа Тарти, супер е, дискретно е животинското. Действай.
Аз пък наскоро си купих леопардов колан, за пръв път в живота. И аз бях предубедена. Но леко загатнато е поносимо. И сега си търся "балтон" за копчето (колана).

# 49
  • Мнения: 463
За пролетта: опитвам да извадя по-цветните визии, по-феиричните материи, по-лек грим, небрежна прическа.  Миналата седмица си накупих няколко неща в цвят тюркоаз и червено.
Палто от Андрюс:

И този костюм на Дафне:
https://daphne.bg/bg-%D1%81%D0%B0%D0%BA%D0%BE-%D1%81-%D0%BC%D0%B … p;category_id=208
Иначе днес аз много спортно, тъмни цветове, само маратонките за настроение Simple Smile

# 50
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Аничка, палтото е трепач, тюркоаз, умирам си. А кройката е супер. Вталява и прикрива.

# 51
  • Бостън
  • Мнения: 13 484
Стрино, не стои вулгарно (не е ли зебра!?), носи си я с кеф!

Наде, чудна фигура, чудна!

Спринкълс, гласувам за тренча с бели дънки! И аз съм от твоята кръвна група и не нося плисирани поли!

Сис, а твоята рокля е правена за твоят цвят на косата и изобщо целия натютел!

# 52
  • Мнения: 28 459
Аничка палтото е жестоко, имам бяло от там и го обожавам!

# 53
  • Мнения: 463
Момичета, давайте съвет за тази рокля:


Чудя и се,че е доста странен микс между спортно-елигантна визия. Но напоследък точно такъв микс ми харесва. Повече от  20 години строги костюми носих, а и нося като цяло. Сега поне в свободното време ми се иска нещо не толкова строго.. Пък имам две малки щуротии и като съм с тях по площадките нещо по-лежерно искам.
Та харесва ли ви такъв тип дрехи и тази по-конкретно?
И какво спортно-елегатно облекло препоръчвате?

# 54
  • София
  • Мнения: 13 655
Цветовете много ми харесват, десена ми е по-скоро не, но защото на бродерия ми прилича розата. Може да е от снимката.
Ако е за площадки и паркове, е все така неудобна, като и официална рокля 😆.

# 55
  • Мнения: 7 261
Не ми харесва роклята.

# 56
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Изобщо не ми харесва. Цветовете като цветове- да, но десенът, съотнесен с модела- не. Моделът е ок, но не и с този десен.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Прилича на гоблен (розата), избродиран върху черга  , а качулката е ни в клин, ни в ръкав. Аз не бих облякла такова нещо , но ако те радва,  защо не.

# 58
  • Мнения: 5 832
И аз съм не за роклята. Мъчили са се да съчетаят два стила, но крайно неуспешно.

# 59
  • Мнения: 2 768
Цветовете на роклята и на мен ми харесват. Шарката тип гоблен може би също не би изглеждала зле в определена комбинация. Качулката със сатенени връзки и канта на ръкава ми идват в тотално противоречие с гоблена от рози.
Ако търся нещо небрежно, бих предпочела по-спортна и свободна кройка, балонеста дори. Ако ще е елегантно, ще махна качулката и кантовете. Тази комбинация не ми се връзва нито със свободно време, нито с ежедневие в офис среда. Аз съм си консерва, де Blush И в бюста и раменете идва възтясна, ако се съди от снимката на модела. Сплесква леко. Аз първо там гледам, защото съм "широкоплещеста". Гръдната ми е 3-4 сантиметра повече от ханша, а и раменете ми не са тесни.
Тюркоазеното палто е чудно. Полата имам от есента и нося с тъмносиньо сако.
Небрежна рокля, последно взех една от плътно трико - зелена, свободна с форма като камбанка и дължина малко над коляно от Манго. Не намирам вече на сайта, но беше и намалена със 70% и струваше 30тина лева.
Удобна, стои добре на почти всяка фигура според мен. Миналия уикенд бяхме на вила с приятели и ми свърши чудна работа.

Последна редакция: нд, 28 фев 2021, 17:48 от Light Beam

Общи условия

Активация на акаунт