Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 7)

  • 46 294
  • 890
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 28 474
Щом някой, нещо го прави щастлив нека го има...това не бива да касае другите!
Многото, не значи непременно боклуци... Simple Smile Доверявате ли се на Нотино, за лайт блу? Защо нещо не вярвам на сайтовете за парфюми?
Мерси, че ме подсетихте за Лайт блу, ще си го поръчам

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 09:36 от mimi.7299

# 871
  • Мнения: 15 356
Аз обичам всичко,дрехи,парфюми,козметика,обувки,абе всичко.Имам и евтини и скъпи дрехи,каквото ми хареса,това купувам.Козметика основно дрогерийна,за коса по-висок клас само.Открих червилата късно,понеже имам големи устни,все ми се струваше ,че изглеждам вулгарно с червило.Сестрата на мъжът ми ме нави да се червисвам и сега и до магазина ходя с червило.Малко минималист си падам и гледам да не се затрупвам ,но се случва.Обичам и шалове,не знам колко имам .
Лайт блу ми напомня за първата ми работа,бях ученичка и лятото работих в парфюмерия,беше голям хит с Гучи Ръш.

# 872
  • Мнения: 28 474
https://douglas.bg/dolce-gabbana-light-blue-eau-intense-conf-42125
Вижте цените в Дъгласа, добре ли са или Нотино?

# 873
  • София
  • Мнения: 38 484
Високи са. Обаче това е Интенз! Гледай хубаво!

# 874
  • Мнения: 28 474
Високи са. Обаче това е Интенз! Гледай хубаво!
Ще видя в Шипшандера, интенза и той не е лош...мирисала съм го!

# 875
  • София
  • Мнения: 38 484
В Парфимо оригиналния е 50 лв за 50 мл.
/Ще ни бият/.
Сега си преброих оригиналните шишенца - 15 бр. Имам още толкова и отгоре имитации и отливки. Занимавам се...

# 876
  • Мнения: 28 474
Роки, мислиш ли, че са читави от там? Дъщеря ми каза от тях да не взимам. Иначе го намерих
Добра е офертата!
https://www.parfimo.bg/dolce-gabbana-light-blue-eau-de-toilette-za-jeni/

# 877
  • Мнения: 19 848
Разбира се, че са читави. Парфимо са от доста време на бг пазара, парфюмите идват от Чехия.

# 878
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Парфюми не ме вълнуват. Почти не ползвам. 😊

Хобитата ми са четене, плетене на 1 кука и писане. А и йога. 👍

# 879
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз не държа парфюм над две години. Променя им се аромата.
При правилно съхранение не се променя.
Говорим за капсулован оригинален парфюм, независимо дали е ЕДТ, ЕДП или чист парфюм

Сплаш са по  капризни, особено чистите парфюми.
Интересно защо количество се свързва с ниско качество
 А това, че някой има количвество означава , че самия той изглежда зле и св стреми да доказва женствеността си на някого.
Явно всеки разсъждава според собствените си критерии, в което няма нищо лощо, но света е шарен и съществуват различни гледни точки.
Аконискаме са уважават нашата  не е зле да уважаваме чуждата, дори и да не я разбираме.

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 11:11 от sl

# 880
  • София
  • Мнения: 13 662
Всичките са ми оригинални и според мен след две години се променят, ако на вас ви харесват е ок, на мен не ми харесват.

# 881
  • Мнения: 10 011
Аз не държа парфюм над две години. Променя им се аромата.
При правилно съхранение не се променя.
Говорим за капсулован оригинален парфюм.
Сплаш са по  капризни.
Интересно защо количество се свързва с ниско качество
 А това, че някой има количвество означава самия той изглежда зле и св стреми да доказва женствеността си на някого.
Явно всеки разсъждава според собствените си критерии, в което няма нищо лощо, но света е шарен и съществуват различни гледни точки.

Защото сакат Вуте да е зле.Satisfied
Не само, дори неистово мечтаят. Затварят си очите, че на света има щастливи, спокойни, и финансово стабилни хора. Ще търси гнилото до дупка и там където го няма.

# 882
  • Мнения: 606
Съгласна съм с мненията на sl и Dez.

Явно всеки разсъждава според собствените си критерии, в което няма нищо лощо, но света е шарен и съществуват различни гледни точки.

А това е особено вярно и защо има хора, които натрапват собствената си гледна точка като единствено правилната, за мен е непонятно и откровено дразнещо.

# 883
  • Мнения: 3 549
Роки, мислиш ли, че са читави от там? Дъщеря ми каза от тях да не взимам. Иначе го намерих
Добра е офертата!
https://www.parfimo.bg/dolce-gabbana-light-blue-eau-de-toilette-za-jeni/
Тя тази оферта май е постоянна. Точно от там миналата година ми го поръча ММ. Но 200 мл нямат изпръскване. Читав и траен е, колежка си купи защото ѝ хареса на мен, казва че не бил същият. От физически магазин го взе. Аз го усещам и в късните следобедни часове. И да променят се парфюмите, точно затова не трупам много. Не ми е страст да събирам шишенца.

# 884
  • Мнения: 4 383
Книги, балет, опера, история, пътувания, история на изкуството  - откакто се помня, това съм била аз. Идентифицирам се с тези мои хобита. И да, много обичам по много от тях.

Общи условия

Активация на акаунт