Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 7)

  • 46 293
  • 890
  •   1
Отговори
# 855
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Като един типичен представител на зодията си, обичам да имам , така да се каже, въпреки, чи с годините и това се променя.Парюми не обичам да повтарям, защото винаги втория път не ми харесват толкова много, обаче от всеки си оставям по малко и от време на време си го припомням.Вчера реших да си припомня един от  Пойзъните на Диор и сина ми каза, че мириша както баба му Close , явно се отличават старите аромати.

На мен ми стана интересна темата за хобитата, имате ли време за хоби, макар, че изтървах показаното хоби за съжаление.Винаги съм имала разностранни интереси и съм се занимавала с нещо странично, но по-скоро като знание, а  напоследък съм свободна и ми се отвори възможност да изуча нови по-практични неща-плетене, малко декупаж.

# 856
  • София
  • Мнения: 13 662
Аз не държа парфюм над две години. Променя им се аромата.

# 857
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Аз много трудно ползвам аромати и така стоят с години. Много години. И наистина, започват да миришат на спирт.
Парфюмите винаги съм знаела, че са много скъпи и не мога да си ги позволя, никога не съм купувала. Ползвам парфюмни води.  До ден днешен, дори и да мога да си купя, не мога да дам пари. Не знам при другите как е, но след много бедните години на 90-те, а и други, много ми се промени настройката относно покупките. Може би е и до приоритети.

# 858
  • София
  • Мнения: 13 662
Парфюмите изветряват и остава масло, което е много силно и не винаги приятно на аромат.
Масовите парфюми вече не са така непосилни както през 90, а и има доста не лоши евтини.

# 859
  • Мнения: 35 961
Моля някой да пусне нова тема.

# 860
  • Мнения: 10 011
Цитат на: G.Savova link=topic=1308124.msg42487296#msg42487296
Количеството не ме вълнува. Предпочитам малко неща но качествени. Мразя да купувам нещо само защото било евтино и да трупам като невидяла. На човек му трябва много по- малко отколкото си мисли. Предпочитам пътувания пред трупане на парцали.
Абсолютно. По-важно ми е какво тяло,коса и кожа се виждат под дрехите или тези купища дрехи и обувки къде ще ги нося.
Мисля, че е въпрос на чест да имаш мания към количества обувки и чанти, един вид аз жена ли съм или какво Simple Smile Не искам да.засегна никого с мнението си, всички си имаме своите странности, а никоя крайност не е хубава.
Ти ли беше споменала, че си колекционирали парфюми? Правила си го, за да “покажеш”, че си жена ли?!
А не заради предмета на хобито?!

Аз виждам дами, които имат "много" Х,Y,Z, като всичко е висок клас, пътуват много, и изглеждат великолепно.
Няма нужда да става дума за екстрем, нещо да е в ущърб на друго,  нито  доказват нещо на някого.
Радват се на живота, хората. Дай боже всекиму.

# 861
  • Мнения: 3 549
Количеството не ме вълнува. Предпочитам малко неща но качествени. Мразя да купувам нещо само защото било евтино и да трупам като невидяла. На човек му трябва много по- малко отколкото си мисли. Предпочитам пътувания пред трупане на парцали.
Съгласна! Затова всеки път се заричам като минавам покрай магазин за обувки да си затварям очите и всеки път ги отварям още по-широко. Ами слабост са ми. А аз дори нямам 50 чифта. Парфюмите ми са обикновено не повече от 4-5, подновявам само като свършат. И въпреки това не ме дразни лудостта на тези, които искат и могат да си я позволят.
Дано имаме днес нова тема, че ще ни заключат. Simple Smile Интересно ми е какъв въпрос ще ни предложа Лайт.

# 862
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Парфюмите изветряват и остава масло, което е много силно и не винаги приятно на аромат.
Масовите парфюми вече не са така непосилни както през 90, а и има доста не лоши евтини.

Засега нямам парюми с развален аромат или консистенция.Най-старият е от 2003.

# 863
  • Мнения: 11 004
Цитат на: G.Savova link=topic=1308124.msg42487296#msg42487296
Количеството не ме вълнува. Предпочитам малко неща но качествени. Мразя да купувам нещо само защото било евтино и да трупам като невидяла. На човек му трябва много по- малко отколкото си мисли. Предпочитам пътувания пред трупане на парцали.
Абсолютно. По-важно ми е какво тяло,коса и кожа се виждат под дрехите или тези купища дрехи и обувки къде ще ги нося.
Мисля, че е въпрос на чест да имаш мания към количества обувки и чанти, един вид аз жена ли съм или какво Simple Smile Не искам да.засегна никого с мнението си, всички си имаме своите странности, а никоя крайност не е хубава.
Ти ли беше споменала, че си колекционирали парфюми? Правила си го, за да “покажеш”, че си жена ли?!
А не заради предмета на хобито?!
Да, аз Simple Smile като се има предвид размерът на разфасовките, си беше чисто хоби и опознаване. Добре че ми мина.
Вярно е, че ароматите се променят с времето.

В мир със себе си съм, ничии лудости не ме дразнят, стига да не ме засягат пряко.

# 864
  • Мнения: 4 383
Скрит текст:
Цитат на: G.Savova link=topic=1308124.msg42487296#msg42487296
Количеството не ме вълнува. Предпочитам малко неща но качествени. Мразя да купувам нещо само защото било евтино и да трупам като невидяла. На човек му трябва много по- малко отколкото си мисли. Предпочитам пътувания пред трупане на парцали.
Абсолютно. По-важно ми е какво тяло,коса и кожа се виждат под дрехите или тези купища дрехи и обувки къде ще ги нося.
Мисля, че е въпрос на чест да имаш мания към количества обувки и чанти, един вид аз жена ли съм или какво Simple Smile Не искам да.засегна никого с мнението си, всички си имаме своите странности, а никоя крайност не е хубава.
Ти ли беше споменала, че си колекционирали парфюми? Правила си го, за да “покажеш”, че си жена ли?!
А не заради предмета на хобито?!

Аз виждам дами, които имат "много" Х,Y,Z, като всичко е висок клас, пътуват много, и изглеждат великолепно.
Няма нужда да става дума за екстрем, нещо да е в ущърб на друго,  нито  доказват нещо на някого.
Радват се на живота, хората. Дай боже всекиму.
Точно Simple Smile
На такива жени последната им мисъл е дали някой се е впечатлил от това, колко и какво имат.
Радват се на живота, а това определено е за предпочитане пред терзанията на тези, които гледат в чуждата паница.

Нямам развален парфюм, а доста от моите са и колекционерска находка.

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 09:12 от Oyasumi

# 865
  • София
  • Мнения: 13 662
Кой казва развален? На мен ми стават гъсти и нямат същия аромат.

# 866
  • Мнения: 4 383
Кой казва развален? На мен ми стават гъсти и нямат същия аромат.
По-хубав, надявам се Simple Smile

# 867
  • София
  • Мнения: 13 662
Еми не точно. Остават само маслата, а те са силни и не винаги приятни. Розовото масло чисто ми е непоносимо, но в парфюм го харесвам много.

# 868
  • София
  • Мнения: 38 484
Аз имах доста аромати, които се промениха и ги махнах. Яд ме беше за Nuxe парфюма.

# 869
  • Мнения: 10 011

На мен ми стана интересна темата за хобитата, имате ли време за хоби, макар, че изтървах показаното хоби за съжаление.Винаги съм имала разностранни интереси и съм се занимавала с нещо странично, но по-скоро като знание, а  напоследък съм свободна и ми се отвори възможност да изуча нови по-практични неща-плетене, малко декупаж.

Четенето брои ли се? Любовта към книгите и музиката са станали аспект от личността ми, и не ги броя за хоби.
Йога, тичане, тежести, намирам време.
Ръкоделията никога не са ме вълнували.

Моите аромати на са мръднали, но са на тъмно, в кутии. Не съм колекционер, но сами някак си се увеличават, може би се делят като амеби в тъмното.

Общи условия

Активация на акаунт