Лидл 149 - Мартенска, предпролетна :)

  • 132 887
  • 2 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 492
Благодаря за темата и аз!
Липсва ми фъстъчения крем (не знам дали е изчезнал, че от началото на годината не купувам много сладки неща, но доколкото помня - миналата година го търсих и го нямаше). Става дума за сладък фъстъчен крем (не фъстъчено масло) в буркан.
И аз харесвах мокрите кърпички.

# 61
  • Мнения: 10 171
Честита Баба Марта, бъдете живи и здрави!
Ето мокрите кърпички с краставица:


И приличащите на памучни Siempre :
Скрит текст:


# 62
  • Мнения: 456
Липсва кускусът с яйца, хубав беше.

# 63
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Има ли ежедневни превръзки с памучен горен слой и найлонче от долу?

# 64
  • Мнения: 10 171
Преди имаше едни в розова опаковка, но не ХХЛ (че те определено не стават- голямата опаковка не са с найлонче, с нещо като мрежичка на долната част), не съм гледала скоро има ли ги още. И едни в тревисто зелена кутийка, те са съвсем тънки.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 21 638
Честита Баба Марта!  Simple Smile
И на нас подариха мартеничка.

Липсва кускусът с яйца, хубав беше.
Мдааа... подсетихте ме и мен  за един техен кус кус (сегашния дето продават не купувам), отново от преди години... О и един дългозърнест бланширан ориз на същата марка.

При нас пък в 8ч. не беше заредено агнешкото - кофти изненада. Явно чак в коридора ще зареждат.  
И да, не е приятно да се провираш с количката измежу боксове, палети, кашони и подобни, колкото и да разбирам. Единствено хубаво на това неудобство е, че има и служител, който да питаш за нещо, щото нали все е разместено, незаредено, липсващо и т.н.

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 18:14 от Morena

# 66
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Благодаря за темата Моренка!
Брадата, бързо да оздравяваш!

От отлистените искам обратно рикотата. Ще се радвам ако пуснат и някои други италиански кашкавали като проволоне както направиха с мортаделата, спианата романа и други.

Да похваля млечния десерт с мътеница, за който споделихте преди време. Много ми хареса. И не е много сладък, което си е голям +.

# 67
  • Мнения: 27 552
Да, кус кусът с яйца, както и мароканският също ми липсват...И фидето с яйца.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 141
Малките кърпички Сиен и големите бебешки пакети кърпички с животинките бяха много сполучливи и наистина такова качество за тези пари нямаше. Сегашните малки са ужасни, големите са ОК, но на тази цена ОК има навсякъде. И аз спрях да купувам мокри кърпи там, явно и други хора са спрели. Не разбирам защо си вкарват такива автоголове.

# 69
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Добро утро!
Честита Баба Марта! Присъединявам се към пожеланията за бързо оздравяване на bradata!
Снощи ходих до магазина около 17:30-18:00ч. Бомба е точната дума - полу-празни хладилници с месни продукти и риба. Кърначета исках, имаше две много изтръпнали опаковки. Плод и зеленчук остатък като след торнадо.
Иначе тематични хранителни и Родна стряха предоволно.
С две думи купих вода и едни питки за бургер + Киндер пингуи за детето и заминах. Мрън.

# 70
  • Мнения: 35 113
Неделя се ходи само при спешност Wink
Не можеш да се разминеш от кашони както писа Морена. Едно викане е между служителите, суетене. Не, не, никак не е приятно. Лошото е, че напоследък май всеки ден е така.
Не обвинявам служителите в никакъв случай!!

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 21 638
...но на тази цена ОК има навсякъде. ... Не разбирам защо си вкарват такива автоголове.
И аз не разбирам. Но разбират онези, които искат популярните марки.

# 72
  • Мнения: 27 552
Какво означава "изтръпнали" опаковки с карначета? Thinking Ако може...някой да ми обясни, за първи път го чувам Simple Smile

# 73
  • Мнения: 596
От пижамите с фламинго изненадващо имаше хс в магазина, взех за дъщеря ми.
От бюстиетата също имаше на място и други модели, които ги няма в сайта и брошурата.
Липсват ми макароните стеле и аналогът им на киндер пингуи.
За който още търси гофретник, да тича в кауфланд, аз първо за него минах и довечера ще ядем гофрети,
надявам се. Дано уцелим рецепта.

# 74
  • Мнения: 1 822
Добро утро и от мен! Честита Баба Марта - живи и здрави,весели засмени Wink Wink
Не мен ми липсват малките ароматизатори, сините кърпички за почистване ( не-биоразградими) и душ-гелът за чувствителна кожа ( една бяла опаковка).
Аз направих доста стабилен пазар - взех мед, кашкавал,сирене , лионски салам,фокачи,земелчета, ябълки ,краставици , пражка шунка, кайма,кори,  Орео, халвички, масло. Взех и някакъв нов сок 3л от нектарина на Родна стряха ( никак не е лош) и  детска паста 0-6год с вкус на ягода ( не съм я виждала,но се хареса ).
Клиновете и според мен са малко уголемени- взех шарен Л ,защото нямаше М ,но ми е голям и ще го заменям ,ако има с какво . Тениските не ме впечатлиха особено.

Общи условия

Активация на акаунт