Лидл 149 - Мартенска, предпролетна :)

  • 132 404
  • 2 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 911
По-добре не бих могла да ги опиша, точно! Затова си пазя последните пакетчета, много са удобни за чанта, а са по-хубави от другите мокри кърпи, които обичайно се намират (и то на цената, на която бяха).

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
О, сега се сетих, че съм купувала, ама преди бая време мокри кърпички Сиен, цитрусов аромат си спомням... и да, съжалявам за тях.

# 47
  • Мнения: 10 174
Ооо, ами големите пакети кърпи с костенурка и слонче!?

# 48
  • Мнения: 2 147
Преди да се появят малките кърпички с краставичка, купувах този вид: Lily of the valley. Също много ми харесваше! Ето ги в скрит текст:

Скрит текст:

Редактирам, че намерих в един български блог снимка и на трите вида от онова време. Вземала съм си и с пъпеша. След като изчезна Момината сълза (Lily of the valley), се появиха краставичите и останаха пъпешовите и портокаловите, ако не се лъжа.

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 28 фев 2021, 23:55 от Contempladora

# 49
  • Мнения: 5 243
Ооо, ами големите пакети кърпи с костенурка и слонче!?
Големите пакети ми бяха фаворит, за без пари, ама минах на други, не Лидълски вече.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Намерих и аз снимка на тези, за които си споням.

# 51
  • Мнения: 86
Наистина мокритебкърпички бяха супер.

# 52
  • Мнения: 6 611
Брада, бързо възстановяване. 🤗
Морена, благодаря за темата. 🌹
Аз искам да върнат рикотата и хартията за печене, която е на цяло руло. След като помрънкахме за босилека, канелата и черния пипер на зърна и те се върнаха, дано и сега ни чуят. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 8 085
Аз си искам торбичките за фризер на руло, мрън,мрън.

# 54
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 912
Искам да върнат шоколадовия пудинг (Испания).  От години изчезнаха и двата вида.

# 55
  • Мнения: 47 897
О, течния шоколад, да! И не знаех, че гланца за миялна е изчезнал, ще ми липсва Sad

# 56
  • Мнения: 5 035
Аз пък си искам киселото зеле в алпийската седмица Cry

Благодаря за новата тема, Брадата бързо да оздравява!

Аз минах сутрешно през Лидл. В нашия се носеше празничен аромат от прясно счупено шише с ром. Големият интерес беше към пижамите, както и към спортните бюстиета. Взех от клиновете, пак са уголемени, да знаете. Има и тениски, които ги няма в брошурата, аз от приложението на Лидл ги видях, но не си взех, нещо не ме впечатлиха. Останалото, което заредих, беше босилекът - тъкмо ми свърши последната опаковка отпреди да изчезне. Взех и канела. Айсбергът на промо не беше толкова едър, колкото на предната промоция, май края на по-миналата седмица беше? Краставиците - видяха ми се доста гумени, но за това време на годината предполагам е нормално. Уважих и бри-то. С две думи: доволна съм!

# 57
  • София
  • Мнения: 14 512
Лидл отново подаряват мартенички.🍀
Много спокойно и подредено рано сутрин при нас, пижамите никой не ги поглежда.

# 58
  • Мнения: 5 593
И аз съм се засилила за спортните клинове. Дано да има малки размери.
Още: айсберг, кашкавалена извара, ябълки, пижами.

# 59
  • Мнения: 811
Добро утро! Благодаря за темата, на Bradata още веднъж - бързо и без проблеми да минава!
Има ли в асортимента чай, който не е на пакетчета, а голяма разфасовка? Дано има, днес ще мина. Също и за киноата, която вчера не открих, но упорито ще търся Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт