Изпитани сайтове за парфюми - март 2021

  • 130 567
  • 1 615
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Варна
  • Мнения: 1 315
И аз вчера тъкмо направих поръчка от makeup за 49лв и забелязах новата сума. Не видях да ми начислява доставка, но може да съм уцелила момента на промяната. Понеже правех 1г от първата си поръчка ми подариха и несесер безплатно.

# 1 171
  • Мнения: 406
За втори път поръчвам от Elfragnance и съм много доволна от отношение и бързина. Поръчах мъжки парфюм вчера в 11 часа и го получих към 16 ч. (за София с техния куриер)

И за да бъде по-смислен поста ми: Не знам дали това е коментирано в някоя от темите , но искам да купя за подарък на най-добрата ми приятелка TM Alien старта версия, няма значение дали е продукт или тестер.. Знаете ли дали се намира из някой от сайтовете все още?

# 1 172
# 1 173
  • Мнения: X
🌺 За Елинор! В петък, прилежно опаковани след повече от 10 дневно изчакване да ми дойдат кремчетата от немски склад, ме чакаха нещата от общо три поръчки, обединени в една, с приспадната отстъпка за всеки продукт и безплатна доставка.
Скрит текст:

# 1 174
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 883
Толкова исках да го харесам този Солей, но при мен стои близо до кожата или не му е сезона сега...

Днес бях на разузнаване в БЗ и си припомних Еликсира на Мерве. Ами страхотен! Но в момента не го виждам на изкушаваща цена. Около 100 лв ли се върти 50 мл?

Нова опаковка Мон

# 1 175
  • Мнения: 890
Едно бюджетно предложение от мен: Boucheron quatre за мъже -30,30 лв.за 100 мл., мисля, че е много добра оферта 😊https://www.parfimo.bg/boucheron-boucheron-quatre-pour-homme-eau … je-100-ml-tester/

# 1 176
  • Мнения: 1 116
Едно бюджетно предложение от мен: Boucheron quatre за мъже -30,30 лв.за 100 мл., мисля, че е много добра оферта 😊https://www.parfimo.bg/boucheron-boucheron-quatre-pour-homme-eau … je-100-ml-tester/
Много е хубав, бях взела за подаръци на доста близки хора около мен, буквално за без пари
 Relaxed

# 1 177
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 9 806
Здравейте, според вас на кой сайт е по-добре да се довери човек Make up  или Venera?? Колебая се за парфюм между двата. Разликата в цената е минимална.

# 1 178
  • Мнения: 391
Здравейте, според вас на кой сайт е по-добре да се довери човек Make up  или Venera?? Колебая се за парфюм между двата. Разликата в цената е минимална.

И двата са читави,поръчвай смело.

# 1 179
  • София
  • Мнения: 4 819
При Makeup доставката е по-бавна, отколкото тази на Венера, ако това е от значение.

# 1 180
  • Мнения: 514
Обещах на една форумка нещо да поръчам и докато плащам тъпия сайт parfumdreams  се прецака и не успя явно да завърши плащането ,обаче и кода ,който сложих вече не го приема..
Имам нужда от помощ !
Голяма част от рефилите на Килиан са намалени с 34% в parfumdreams. Като сложим и 20% намаление за новорегистрирани потребители и безплатна доставка за Европа над 70 евро, цената става за почти без пари.   
Поръчах Playing With The Devil макар че нямам оригиналната бутилка и се надявам да успея да си го пресипя в мой флакон Wink Просто не успях да устоя на цената и после се замислих за подробностите Satisfied
Намалени са в момента от 160 E на 105 E и с ваучера стават 84 E.
На немската версия може да се ползва код pdsave21 за 20% отстъпка, но начислява 7 евро доставка.
На английската версия този код не може да се ползва, но доставката е безплатна над определена сума.
Аз обаче не съм вчерашна и им намерих цаката - при регистрация за получаване на бюлетина им през немската версия получих мейл с персонален код за 20%, който после мина в английската версия. И така хем доставката безплатна, хем намаление, което за моя радост важи дори и за вече намалени продукти.

Разбира се поради ниските цени имах съмнения дали е надежден сайта, но след като проучих въпроса се оказа, че са купени от Дъглас преди няколко години, имат физически магазини под марката Parfümerie Akzente GmbH из Германия, и всичко изглежда надеждно. Дори са оторизиран онлайн магазин и не ползват сив внос според моите проучвания. А и цените им са ниски само за няколко марки в конкретни размери, а не перманентно и за всичко. И най-добрите им оферти не излизат под Offers и Sale, а като си търся по марка.

# 1 181
  • Мнения: 659
Сега ще ви разкажа, какво сътворих днеска. В Парфимо се появи Margiela Untitled 1-3бр. Веднага се сетих за Klodilia. Сърцето ми подскочи, разтреприх се, бам в кошницата и поръчах с нещото, което имаше в нея. Дори нямах време да погледна. После видях, това си взех Joy: https://www.fragrantica.com/perfume/Loewe/Quizas-Quizas-Quizas-Pasion-12615.html.
И какво се оказа? Това не е този парфюм, който търси Klodilia, а този: https://www.fragrantica.com/perfume/Maison-Martin-Margiela/Untit … -L-Eau-12199.html. Другият мистреиозно ми изчезна от любимите (не за първи път ми се случва).
Не мисля, че е за мен този парфюм и сега се чудя, какво да правя, дали да го оставя или да отказвам...

# 1 182
  • Мнения: X
.... После видях, това си взех Joy: https://www.fragrantica.com/perfume/Loewe/Quizas-Quizas-Quizas-Pasion-12615.html.
И какво се оказа? Това не е този парфюм, който търси Klodilia, а този: https://www.fragrantica.com/perfume/Maison-Martin-Margiela/Untit … -L-Eau-12199.html. Другият мистреиозно ми изчезна от любимите (не за първи път ми се случва).
Не мисля, че е за мен този парфюм и сега се чудя, какво да правя, дали да го оставя или да отказвам...
Loewe ми е много любим бранд и колекционирам парфюмите им, но ако не познавате ароматите или смятате, че на другата дама няма да харесат, по-добре откажете поръчка, понякога се случват такива грешки.

# 1 183
  • Мнения: 5 076
Към Дъглас народе 😂

# 1 184
  • Мнения: 5 139
Effe, пак ли са зареждали МММ в Парфимо?

Общи условия

Активация на акаунт