Изпитани сайтове за парфюми - март 2021

  • 123 616
  • 1 615
  •   1
Отговори
# 1 605
# 1 606
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Хах, тъкмо качвах същата снимка на Орлов. 😁

# 1 607
  • София
  • Мнения: 4 420
Един път да те изпреваря и аз. Hug
Получих имейл от Спиди за доставка утре на поръчката от Makeup.

# 1 608
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Припомнете моля какво харесахте на Orlov, как става плащането и поръчката до България ли е?

# 1 609
  • София
  • Мнения: 970
Lili_78, да, аз след твои по-ранни отзиви в темата за parfumdreams поръчах директно до Бг, реших, че няма смисъл да се рискува. Благодаря за споделеното инфо. Hug Мострите наистина не са им силната страна, обратната връзка явно също, но при намаления могат да се получат отлични цени за марки, които тук или ги няма, или не изпадат отдавна силно намалени. При сегашната промоция се впечатлих, че кодът за отстъпка се хвана и при вече намален продукт (който имаше сериозно намаление, без да е в sale секцията).

# 1 610
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Аз имам  само 4 парфюма на Орлов, но и от виали съм си харесала още няколко 😁
Out Of The Box, Sun Drop, Sea of Light, De Young Red , Hope, Walk On The Wild Side, Empower You.

# 1 611
  • Мнения: 1 336
И на мен Walk on the wild side и Empower you много ми харесаха и съжалявам, че не ги купих от предишнотп намаление с 40%, walk on the wild side даже беше намален с повече от 40%

# 1 612
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Може ли малко помощ - не виждам къде мога да се регистрирам в сайта.
Получих код за безплатен сет с мостри, за него ми дава доставка 12,90 евро до България - мисля, че бях чела за около 8 евро преди, сигурно са увеличили цената.

# 1 613
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Да споделя за казуса с поръчката от Дъглас. След като им писах да ги питам защо я анулират при положение че само 1 от 5 артикула липсва.... Все пак върнаха, че ще я изпратят ако искам или мога да пусна отново с 20 %. Нямало възможност за замяна с друг комплект на Rituals. Tака че си поисках другите неща. Вчера я получих. Не съм плащала за доставка, въпреки че беше на стойност 57 лв. Липсваше една от желаните мостри, но пък вместо общо 2, имах 5 в кашончето (повтаряща се едната, но на L'interdit, който харесвам и не ми се купуваше оригинал). Та доволна съм!

Днес взех и трите поръчки от parfimo.
Бегло тествани, 3 на блотер и 1 на кожа бяха всички, но уцелих и съм ❣️

Тестера на Narciso Rodriguez For Her EDT пристига с капачка. Флакона е разкош!

Влюбена съм и във Flora Futura. 😊

# 1 614
  • София
  • Мнения: 3 830

Някой пробвал ли е да поръча до немски адрес и с какъв куриер доставят до Германия?

Изпращат с DPD и не доставят на адрес на превозвачи, само лична доставка срещу подпис. Ужасно разочарована съм от Диор, и от клиентския им сервиз.

kovatcheva, благодаря за този отзив! Преди време някой пита за поръчки от сайта на Диор и един много услужлив потребител писа, че от немската версия се поръчва с превозвач. Не е вярно и твоят пост го доказва, но проблемът не е, че е до бизнес адрес, сайта въобще не приема бг карта и плащане с Paypal с бг карта. Това не е от вчера, то е от време оно. Колкото до обслужването на клиентите - отвратително е факт, на имейл отговарят когато си забравил, че си им писал. Инак в пратката винаги има фактура и формуляр за безплатно връщане с DPD.

# 1 615
  • София
  • Мнения: 5 651
По молба на Радика пускам новата априлска тема.
Заповядайте!
https://www.bg-mamma.com/?topic=1321132.new#new

Общи условия

Активация на акаунт