Изпитани сайтове за парфюми - март 2021

  • 124 087
  • 1 615
  •   1
Отговори
# 1 560
# 1 561
  • Мнения: 3 688
notino - код 20luxe - 20% отстъпка на избрани луксозни продукти от тази страница luxury-special-offer-promo

# 1 562
  • Мнения: 4 422
notino - код 20luxe - 20% отстъпка на избрани луксозни продукти от тази страница luxury-special-offer-promo
Ами те са 20 неща общо ?!
Аз чакам намаление на ниш..

# 1 563
  • София
  • Мнения: 220
Чакам пратка от мейъп. В мейла пишеше очаквана доставка  29 март...леко съм се напрегнала, хаха Grinning Ако и утре не получа някакво уведомление по мейл, ще им пиша..някой по-нагоре също имаше притеснения със срока за доставка. Аз досега не съм имала проблем, но, да видим.

# 1 564
  • Мнения: X
Чакам пратка от мейъп. В мейла пишеше очаквана доставка  29 март...леко съм се напрегнала, хаха Grinning Ако и утре не получа някакво уведомление по мейл, ще им пиша..някой по-нагоре също имаше притеснения със срока за доставка. Аз досега не съм имала проблем, но, да видим.
Makeup са малко по-бавни, имайте търпение. Освен това са писали "очаквана" доставка, което не е окончателно установена дата.
Няколко пъти съм поръчвала от тях, много коректни са, не виждам място за безпокойство.

# 1 565
  • Мнения: 6 930
Аз почнах да поръчвам от тях до офис на Спиди, че тези техните куриери много ме напрягат. Никога не знаеш по кое време на деня ще се появят , понякога се бавят с ден... Винаги трябва да слизам до улицата чак, за да си взема нещата, никога не се качват до етаж или дори до входа.

# 1 566
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Момчето на Make up в Пловдив беше спрял да ми звъни дори. Идва в офиса направо и ми носи пратката. Да, ама аз понякога съм втора смяна и не ме кефи колегите да любопитстват,а и последно май нещо ми говореше не както трябва, не ми го каза с правилния тон, а аз съм злопаметна 😁 Да е жив и здрав, последните пъти изглеждаше, че не му се занимава много много. Аз бих се радвала, ако имам редовни клиенти. Може би следващият път ще поръчам до офис на Спиди.

Последна редакция: вт, 30 мар 2021, 20:07 от Unforgiven*

# 1 567
  • София
  • Мнения: 4 446
След двудневно забавяне на доставка преди известно време с куриер на Maкеup и аз поръчвам вече до офис на Сдиди. Не са забавяли доставка до момента до офис. Очаквам поредна от тях до петък. Ще пиша дали е пристигнала на време.

# 1 568
  • Мнения: 1 110
Моята поръчка от Нотино, за която не получих потвърждение нито за направата й, нито за плащането, пристигна без никакви усложнения. Отново плюс за скоростта и доброто опаковане.

# 1 569
  • Мнения: X
Дами, някоя от вас наясно ли е има ли разлика между всички тези шишета от 100 милилитровите, въобще не съм наясно кое ще получа ако поръчам от сайта на SHAY & BLUE и защо са три различни.
Скрит текст:

# 1 570
  • София
  • Мнения: 4 446
Аз имах 100 мл. Salt Caramel и Black tulip 30 мл. в последните сини шишета. Поръчани преди две или три години. Сега нямам представа в какви на цвят бутилки са.

# 1 571
  • Мнения: X
В официалния сайт е това с черната капачка, в Лъкито е зеленикавото шише, но мисля, че то е същото като синьото, просто така е снимано. Въпросът е дали соковете не са различни. Ама пък в официалния сайт не може да не е каквото трябва... Макар че тези със златната са по-хубави.

# 1 572
  • Мнения: 566
Със златните капачки са стари бутилки, от миналата година са с бутилките с тъмни капачки.

# 1 573
  • Мнения: X
Благодаря, Anika! Flowers Hibiscus Мислех от M&Sда поръчам, там е със златната капачка на картинката, но си поръчах от официалния сайт. Влюбих се в Blood Oranges, носи ми вайба на Piment Brulant L'Artisan Parfumeur и за мен са равностойни на упойваща, и носеща ми нирвана ароматерапия! Просто се отнасям в уханието на тези два парфюма. От 10-те мл, които получих с другите Shay & Blue, от Портокала остана на дъното, като пристрастена съм! Ще го опазя до идването на голямата бутилка.

# 1 574
  • Мнения: 620
По казуса с мострите на Parfumi-shop.
Ето ги моите от вчера
Скрит текст:
.

Общи условия

Активация на акаунт