Изпитани сайтове за парфюми - март 2021

  • 124 096
  • 1 615
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Мнения: 1 379
На мен ми се обадиха от parfumi - shop,след като им писах. За мострата на Angel Muse казаха, че всички са с такова количество, но за кометата на Angel ще ми изпратят нова, защото потвърдиха, че това не е нормалното количество. Доволна съм от комуникацията с тях.

# 1 576
  • Мнения: 2 970
Аз пък писах на Xerjoff да си задържат парфюма и да ми върнат парите, не мога да ги чакам до Коледа - щом плащам 20 евро доставка се предполага ,че за 3.4 дни трябва да пристигне а те още не са го пратили ...... и италианците като испанците - фиеста и сиеста - работа - ако остане време за нея .....

# 1 577
  • Мнения: 515
Някой помни ли дали имаше миналата година пролетни намаления в https://sensuniqueparis.com/?

# 1 578
  • на майната си
  • Мнения: 150
В никакъв случай не защитавам бранда Xerjoff,нито пък се заяждам, само споделям лични впечатления от тях.
Последната ми поръчка беше през лятото, взех си Ренесанс плюс един сет фрий мостри по мое желание, които се селектират с избрания артикул. Сега може да са променили практиката и мострите да се договарят допълнително.
Поръчката я направих в сряда вечерта, в петък беше шипната и в сряда наобяд беше в офиса. Отчитам факта, че тогава не беше Великден, нито пък имаше нов лансиран аромат(повече поръчки).

# 1 579
# 1 580
  • Мнения: 2 970
В никакъв случай не защитавам бранда Xerjoff,нито пък се заяждам, само споделям лични впечатления от тях.
Последната ми поръчка беше през лятото, взех си Ренесанс плюс един сет фрий мостри по мое желание, които се селектират с избрания артикул. Сега може да са променили практиката и мострите да се договарят допълнително.
Поръчката я направих в сряда вечерта, в петък беше шипната и в сряда наобяд беше в офиса. Отчитам факта, че тогава не беше Великден, нито пък имаше нов лансиран аромат(повече поръчки).
Аз не мисля, че ще ме отразят - кой връща пари в тая пандемия, но им се ядосах и им драснах 2, 3 реда да си знаят Simple Smile

# 1 581
  • Мнения: 10 379
Може ли от Парфимо да ми се бави повече от седмица поръчката?

# 1 582
  • на майната си
  • Мнения: 150
В никакъв случай не защитавам бранда Xerjoff,нито пък се заяждам, само споделям лични впечатления от тях.
Последната ми поръчка беше през лятото, взех си Ренесанс плюс един сет фрий мостри по мое желание, които се селектират с избрания артикул. Сега може да са променили практиката и мострите да се договарят допълнително.
Поръчката я направих в сряда вечерта, в петък беше шипната и в сряда наобяд беше в офиса. Отчитам факта, че тогава не беше Великден, нито пък имаше нов лансиран аромат(повече поръчки).
Аз не мисля, че ще ме отразят - кой връща пари в тая пандемия, но им се ядосах и им драснах 2, 3 реда да си знаят Simple Smile
Ами просто в тези времена персоналът е променлива величина, което не ги оневинява. Според мен казусът ще се разреши по един или друг начин, времето е такова и търпението трябва да се проявява в такива ситуации.

# 1 583
  • Мнения: 660
Аз пък писах на Xerjoff да си задържат парфюма и да ми върнат парите, не мога да ги чакам до Коледа - щом плащам 20 евро доставка се предполага ,че за 3.4 дни трябва да пристигне а те още не са го пратили ...... и италианците като испанците - фиеста и сиеста - работа - ако остане време за нея .....
То от Елинор и Нотино които имат складове в България отнема 2 работни дни та пратка идваща от чужбина

# 1 584
  • Мнения: 2 970
Аз пък писах на Xerjoff да си задържат парфюма и да ми върнат парите, не мога да ги чакам до Коледа - щом плащам 20 евро доставка се предполага ,че за 3.4 дни трябва да пристигне а те още не са го пратили ...... и италианците като испанците - фиеста и сиеста - работа - ако остане време за нея .....
То от Елинор и Нотино които имат складове в България отнема 2 работни дни та пратка идваща от чужбина
Поне да го бяха шипнали ......

# 1 585
  • София
  • Мнения: 1 781
Добре, че ме подсетихте да вляза в Мейкъп! Чакаше ме 5лв ваучер за РД! Heart Eyes
Поръчах козметика! Simple Smile
Колко дни преди РД го имаше и директно ти се отбеляза като отстъпка на крайната сума ли? Имам РД след 2 седмици и сега погледнах, но не видях да имам код. Сложих в кошницата разни неща и пак не ми се отбеляза.

# 1 586
  • Мнения: 438
Добре, че ме подсетихте да вляза в Мейкъп! Чакаше ме 5лв ваучер за РД! Heart Eyes
Поръчах козметика! Simple Smile
Колко дни преди РД го имаше и директно ти се отбеляза като отстъпка на крайната сума ли? Имам РД след 2 седмици и сега погледнах, но не видях да имам код. Сложих в кошницата разни неща и пак не ми се отбеляза.

10 дни според мен. Поне при мен бяха горе-долу толкова. Поръчах 9 дни преди рождения си ден. Сложих всички желани неща в кошницата и при финализиране на поръчката си пишеше сумата за отстъпка за рожден ден.

# 1 587
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Сложих всички желани неща в кошницата и при финализиране на поръчката си пишеше сумата за отстъпка за рожден ден.
Понеже и аз така прочетох и така и не получих код на мейл /а преди ги изпращаха/, финализирах си поръчката и ... НИЩО. Няма намаление. Обадих им се да се жаля и те супер любезно ми казаха, че ще ми приложат намалението и ще получа поръчката си с - 10 лв. Така че да знаете, не е драма, просто им се обадете да я добавят ръчно.

# 1 588
  • Мнения: 4 018
Уж ретроградния Меркурии отмина, но при мен няма празно. Сега си получих дългоочакваната поръчка от Makeup, но 2 от артикулите не ми харесват и смятам да ги върна. Някой връщал ли е към тях? Става ли нещо или тези неща ще са си завинаги мои? Четох им политиката, но не ми стана особено ясно нито къде трябва да ги върна, нито колко трябва да платя за това връщане.

# 1 589
  • Мнения: 3 922
Трябва да разпечаташ от сайта им формуляр за рекламация, да го попълниш и изпратиш обратно. Ще разгледат какъв е случаят ти и ще се свържат с теб за да ти кажат дали и как ще стане връщането. Не казваш какви точно са продуктите и защо искаш да ги върнеш, за да получиш по-конкретен отговор.

Общи условия

Активация на акаунт