Кралски работи и клюки- март 2021

  • 187 204
  • 4 492
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 578
Промото на интервюто с Опра:
https://www.instagram.com/p/CL2x1c9F7mN/?igshid=136bxfo28b4v7

От музиката и оформлението ме побиха тръпки. Иначе мястото е много красиво.

# 31
  • Мнения: 5 789
Само на мен ли ми бодат очите черните къси чорапи на Хари или вече не е на мода чорап в тон с крачола и да не се вижда гола кожа между чорапа и панталона?
На Мегън може грима да е същия като друг път, но е направила бузки и очите й изглеждат малки. Ама то така си става при някои бременни.

# 32
  • Мнения: 9 701
Обувките му също, ама да не задълбавам много, защото по принцип им/му/й симпатизирам/х.

# 33
  • Мнения: 5 789
На мен пък това Армани за 4,700 долара ми прилича на халат.
Само коланчето го държи да не се разтвори.
https://www.armani.com/us/armanicom/giorgio-armani/long-triple-s … od15104981dp.html
Може би, защото наскоро гледах подобен.Разликата беше, че вместо тези бели листа имаше цветя.
Покажи подобния с цветята, че обичам шаренко. Малко не обичам четирицифрени числа на етикет... 😜
И да сме по темата - статия на български:
https://www.standartnews.com/lifestyle-lyubopitno/britantsi-zatv … megan-453763.html
Трудно ще намерят търсения покой, особено след 7-ми март.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Ръката на корема, а другата стиска мъжа да не би да изчезне. Запазена марка им е вече.

Не ми хареса промото, не знам точно защо. А Меган гледа внимателно като ученичка на изпит. Дано по-нататък интервюто да е в по-непринуден стил, все пак са си в дома, където би трябвало да им е най-комфортно.

# 35
  • Мнения: 5 789
Ръката на корема, а другата стиска мъжа да не би да изчезне. Запазена марка им е вече.

Не ми хареса промото, не знам точно защо. А Меган гледа внимателно като ученичка на изпит. Дано по-нататък интервюто да е в по-непринуден стил, все пак са си в дома, където би трябвало да им е най-комфортно.
За тая ръка на корема и преди и сега, си мислех, че може да е някое модерно течение в областта на майчинството. Вид защита на плода от околния свят и контакт с него. Може да идва от йогата или някое източно философско течение.
Сплетени те ръце е ясно, че е целенасочено избрано послание.
Аз съм от по-старата школа и като видя такава демонстрация (когато е демонстрация) все си представям как в къщи двамата се бият или са си напълно безразлични.

# 36
  • Мнения: 2 053
Пълна претенция отвсякъде и точно при Опра... хич не я харесвам тази.

# 37
  • Мнения: X
Това беше забавно. Между кой ли сеанс бой направиха детето? Това КС са много забавни. Камила ли биеше баба след като се напие, сега Х и М правят бебе докато се бият 😂

# 38
  • Мнения: 6 874
Ами, точно каквото можеше да се очаква от промото. Музика, реплики, обработка - шест точки. Не знам дали Меган и Хари търсят скандал, но предаването определено не показва, че търси небрежни разговори за патронажи на домове за сираци и убежища за жени с това промо. Първото впечатление, само и единствено от това промо, е, че просто са решили да продадат пикантерии на американската публика.
Предвид репликите, които са избрани за видеото виждам две посоки:
1. Мегън и Хари са говорили за съвсем лежерни неща, темите на интервюто са от всякакъв характер, но екипът на Опра е рисувал с голямата четка и с голям полет на въображението, за да може крайният продукт да е достатъчно пикантен и будещ любопитството, един вид clickbaiting - после ще вземе да се окаже, че много ънсървайвъбъл е било нещо съвсем различно.
2. Мегън и Хари са решили, че сега е моментът да си излеят гнева и мъката за детството на Хари, за травмите му, за проблемите им със семейството и с медиите, за Даяна, за напускането. За мен това това промо е много камъни в градината на баща му и баба му, не толкова в тази на брат му. Ако пък ще става дума за натиска на английската пресата, то единсвеното обяснение е, че отивайки при пресата, само че този път американска, търсят някой, който този път да ги одобри напълно и пак да се пише за тях със същия интензитет само че колко са смели, борбени и преодоляващи всичко.

# 39
  • Мнения: 6 704
Колкото и да се отричаше и да се смяташе, че интервю при Опра е фейк новина, ето че се случи. Не случайно е избрана и датата. Чудя се кому е нужно да си причиняват целия този стрес и емоции. В Щатите са, в прекрасно имение, очакват второ дете... Защо им е целия този сеир?!

# 40
  • Мнения: X
Чакам с нетърпение интервюто😄за мен това е затваряне на една страница от живота и преминаване в следващ етап. Надявам се да е толкова интересно колкото изглежда, но според мен ще говорят доста за проектите си, а войната с медиите ще е най-интересната част.

# 41
  • Мнения: 8 578
Welt, същото си помислих като гледах промото. По - добре да е трик на екипа на Опра, за да привлекат зрители, отколкото наистина да гледаме опит за спечелване на симпатии и съжаление. Все пак живота на работещи рояли е зад гърба им.

# 42
  • Някъде там
  • Мнения: 16 064

Готина баба. Много хубав цвят.
Поздравяват Уелс с празника им.

# 43
  • Мнения: 9 013
Сега се разбра,че появата на Хари в нацистка униформа преди години не е била предизвикана от симпатии към нацизма,а детски вик за помощ! Но никой не го чу. Ето защо Хари пробва втори "номер" - ожени се за най-неподходящата "партия". Класика!!! В знак на протест,детето сключва брак с партньор/ка,която да вбеси родителите. Този "номер" съществува откакто свят светува.
Трудно е да се разбере първопричината за тази неприятна кралска семейна драма - Хари ли е засегнат дълбоко от отредената му от съдбата роля на ерзац на брат си или родителите и близките му наистина са се отнесли унизително към него,като към по-малкият брат. Все някога ще се разбере.

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 13:46 от Не се сърди, човече

# 44
  • Мнения: 9 701
Доста от коментарите в социалните медии правят паралели между това интервю и “онова” на Даяна.

Общи условия

Активация на акаунт