Звездни компромати - Март'21

  • 263 974
  • 2 562
  •   1
Отговори
# 2 520
  • Мнения: 4 205
Че са имали връзка Алекс Раева и Слави - имали са, но дали той е мъжът, който я е накарал да прави аборт, съмнявам се. По-скоро мисля, че визира следващата си връзка с Камен Атов май се казваше, за него пак тя е казвала и че й е посягал физически.

# 2 521
  • До морето
  • Мнения: 7 156
Алекс Раева я харесвах преди, но напоследък нещо - Ц!!!! Последно едно интервю гледах с Мондьо, в лобито на някакъв хотел и докато снимат интервюто, минава една камериерка и сурка една прахосмукачка от тези хотелските. ГоспоИца Раева както оттоваряше на Мондьо изведнъж спря и с леден тон направи забележка на жената. Много ми правят впечатления такива неща на мене.

За Слави никога не е коментирала нищо уж, но като се събра с тоя Камен Атов се спука да дава интервюта и да обяснява, че първият път като излезли на разходка и той я хванал за ръка по улицата и тя се разплакала от щастие! Е, после се оказа, че я бие от време на време, ама друго си е да те държат за ръка.

# 2 522
  • Мнения: 9 419
Слави го готвят за голямата политика и не става да води едновременно с това и шоу.

Питаха Борисов вярно ли е,че е имал влогове в банки в офшорният Кипър. Той:"Не знам. Питайте Цветелина. Тя се занимаваше с финансите на фирмата,("Ипон")."
Колко е мъжкарско да хвърлиш жена си/приятелката си на вълците от НАП...

# 2 523
  • Мнения: 16 886
Е те нали са разделени с Цветелина...

# 2 524
  • Мнения: 9 419
Това е било в началото през 90-те години...

# 2 525
  • Мнения: 3 662
Това е било в началото през 90-те години...
И ти реши сега да го напишеш, защото?

# 2 526
  • Down south
  • Мнения: 7 818
Ако снимката е стара, значи днес  може да се каже: още по-богата жена, още по-скъпа кола и още по-мръсен казан.
Стара е снимката, погледнете телефона зад нея. Такива имаше преди около 20+ години. Работеха с някакви карти.

# 2 527
  • Мнения: 2 924
Ако снимката е стара, значи днес  може да се каже: още по-богата жена, още по-скъпа кола и още по-мръсен казан.
Стара е снимката, погледнете телефона зад нея. Такива имаше преди около 20+ години. Работеха с някакви карти.
Че снимката е стара, стар е, но такива телефонни апарати има из цяла София и с днешна дата са си още там. На трамвайната спирака диагонално на Мол София има същият. Виждала съм и на много други места.

# 2 528
  • Мнения: 35 189
При нас още ги има тези телефони. Нищо, че не работят, стоят си

# 2 529
  • София
  • Мнения: 4 887
Чудя се дали ще я оценят по достойнство Чушева на Мис Вселена.

В конкурсите за красота могат ли да участват индивидки, които са с нелепи корекции по лице и тяло?

# 2 530
  • Мнения: 5 021
Слуховете бяха, че майката на Алекс Раева я е накарала да направи аборт и да се раздели със Слави.

# 2 531
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Слуховете бяха, че майката на Алекс Раева я е накарала да направи аборт и да се раздели със Слави.
и тя е послушала майка си?

Последна редакция: ср, 31 мар 2021, 15:09 от mystic woman

# 2 532
  • Варна
  • Мнения: 556
Андреа на 15г, хубаво момиче е била, но имам чувството, че и тези снимки са минали през Facetune преди да ги качи
Скрит текст:

# 2 533
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Този ли е бащата на Радина Боршош?
https://btvnovinite.bg/bulgaria/borshosh-pred-sada-obvinenijata- … se-na-donosi.html

# 2 534
  • София
  • Мнения: 4 887
Андреа на 15г, хубаво момиче е била, но имам чувството, че и тези снимки са минали през Facetune преди да ги качи
Скрит текст:


Определено е била в категорията "Красиво момиче" на 15.

Общи условия

Активация на акаунт