Звездни компромати - Март'21

  • 263 973
  • 2 562
  •   1
Отговори
# 2 535
# 2 536
  • Мнения: 19 269
Андреа на 15г, хубаво момиче е била, но имам чувството, че и тези снимки са минали през Facetune преди да ги качи
Скрит текст:


Естествено, че не е изглеждала така никога. Тия снимки са някаква фантазия. Има достатъчно материал как е изглеждала и като ученичка.

# 2 537
  • Пловдив
  • Мнения: 40 973
Путин... Simple Smile
Скрит текст:

# 2 538
  • Мнения: 18 688
15-годишната ми прилича повече на Райна, отколкото на Андреа.

Илиана Раева преборила Ковид. https://www.instagram.com/p/CNEmsM6p1vh/?utm_source=ig_embed
Разбира се, благодари  на лекар от ВМА. Как пък една знаменитост не благодари на някой лекар в кварталното ДКЦ се чудя.

# 2 539
  • Мнения: 5 021
Слуховете бяха, че майката на Алекс Раева я е накарала да направи аборт и да се раздели със Слави.
и тя е послушала майка си?


Може и да не е. Може някъде да имат тайно дете. Grinning
Слухове бяха все пак, надявам се не е вярно.

# 2 540
  • Мнения: 6 417
Естествено, че не е Simple Smile

# 2 541
  • Мнения: 859
Емануела се изцепила тези дни защо отварят детските ясли и градини, а не нощните клубове. Защо не спрат градския транспорт като основно място на зараза. Иначе жали бармани и сервитьори, че ще умрат от глад... Може и да е коментирано вече по темата, или другаде в сайта. Просто не знам тези хора от друга планета ли са. И това е майка на две деца, едно от които малко още. А персоналът от заведенията в голямата си част също ползва транспорт.
За заведенията съм, който иска да ги посещава, разбира се. Но да слагаш кръчми и дискотеки на една плоскост поп важност с децата, а и работещите им родители?!

# 2 542
  • Мнения: 24 712
Че са имали връзка Алекс Раева визира следващата си връзка с Камен Атов май се казваше, за него пак тя е казвала и че й е посягал физически.
Тя след като се раздели с Атов беше станала 100кг. Там е имало голям тормоз - психически и физически

# 2 543
  • Мнения: 1 449
А по какво точно се разбира, че жената от снимката е "много богата"?
Чушева, освен, че има грозна уста, има и гнусен език. Въобще, такива изплезени снимки са ужасно грозни-от чалгаджийките-Преслава много обича да се снима така.
То и целият коментар на снимката е изключително глупав. Казаните за боклук в България са такива и няма значение кой минава покрай тях.
Аз пък се питам какво е това “казан”. Това е кофа за боклук. В казана се вари ракия.

# 2 544
  • Мнения: 8 567
А по какво точно се разбира, че жената от снимката е "много богата"?
Чушева, освен, че има грозна уста, има и гнусен език. Въобще, такива изплезени снимки са ужасно грозни-от чалгаджийките-Преслава много обича да се снима така.
Щото това е бившата на Бойко- Цветелина Бориславова .Възможно ли е да задавате такъв нелеп въпрос?

# 2 545
  • Мнения: 6 712
Представете си, че -Да. Някои от нас не лягат и стават със снимката на Бориславова.

# 2 546
  • Sofia
  • Мнения: 1 719
Малко снимки на Евгения Джаферович като гримьор в Капките преди последния лайв
Скрит текст:

Похапва солетки, кофти кадър
Чичо Дичо винаги ли е носил такива герданчета?
https://www.instagram.com/p/CLRZTshD8R9/?utm_source=ig_web_copy_link
Теди Кацарова по деколте
Скрит текст:

# 2 547
  • Мнения: 39 651
Теди много се излага. Бррр.

# 2 548
  • Viena
  • Мнения: 3 611
Реклама на "Сладкарница Неделя"

Последна редакция: ср, 31 мар 2021, 22:00 от Emma99

# 2 549
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Майка й, въпреки целият ми респект към изпълнителите и артистите от онова време, я намирам за доста смешен човек.  Веднъж на една опашка обясняваше гръмко как постела за да отслабне ...

Общи условия

Активация на акаунт