Звездни компромати - Март'21

  • 263 880
  • 2 562
  •   1
Отговори
# 2 550
  • Мнения: 1 538
Джаферката с тия едри пръстета как захваща четките направо не знам, но със солетки на крак няма да се втали скоро.

# 2 551
  • Мнения: 756
Веднъж на една опашка обясняваше гръмко как постела за да отслабне ...
Много хора постят, за да отслабнат, малко си го признават.

# 2 552
  • София
  • Мнения: 2 672
Джаферката с тия едри пръстета как захваща четките направо не знам, но със солетки на крак няма да се втали скоро.

Добре де, къде видяхте толкова “едри пръстета”? Смисъл, Жени не ми е любимка по принцип, но вече си смучем хейт от пръстите, от фините такива, разбира се.

А и явно ги захваща добре, аз лично се впечатлих, че тя стои зад грима на Рафи в Капките, много добре се получи.

# 2 553
  • Мнения: 4 717
Излезе ми новина във Фейса, че Д-р Валентин Иванов от Болница Токуда е починал днес. До колкото знам, той беше един много уважаван и кадърен специалист по мамология и превенция.

# 2 554
  • Sofia
  • Мнения: 1 699
Много са пухкави пръстите й и го знам от личен контакт. Но то се вижда й по снимките. Разбира се, не е повод за хейт. Други са треските за дялане.
Загубата на д-р Иванов е огромна, за всички негови дългогодишни пациенти новината е шокираща. Но не мисля, че е за темата, при цялото ми уважение. Един от най-добрите образни диагностици за РМЖ.

# 2 555
  • Мнения: 8 546
Представете си, че -Да. Някои от нас не лягат и стават със снимката на Бориславова.
Хахаха,тук става въпрос за обща култура .Всеки ,който следи политическата кариера на премиера слънце поне веднъж е чел историята им

# 2 556
  • Мнения: 9 689
Какво общо има дебелината на пръстите с умението да държиш и ползваш нещо?
На този принцип дебелите хора вероятно не успяват да държат вилица и нож правилно и краснописът им е грознопис....

# 2 557
  • София
  • Мнения: 8 939
Аз знам коя е ЦБ, но не знам как изглежда. Може и да съм виждала нейни снимки, но не бих я познала.

# 2 558
  • Мнения: 859
Покрай снимката на Кацарова - продължавам да не разбирам защо в днешно време, поне у нас, абсолютно всяко нещо трябва да се рекламира с еротика.

Торти, бельо, цигари, даже детски стоки - със снимки и видеа правени все едно за мъжко списание.

 Нямам против жените, да са живи и здрави, имали - показали форми, но е смешно и отегчително. Още помня една фотосесия на Николета за някаква марка бебешки колички. Заела пози като за "Плейбой", явно си е запомнила 2 физиономии и три движения и така си я кара. Безумие...

Не знам тези хора, уж с опит и умения, наистина ли нямат представа от конкретния продукт, повод и очаквана аудитория? Е, аз като жена, когато гледам и избирам бельо или козметика, примерно, не искам да ме гледа и да се кълчи изкусително друга жена. Абсурд е и силиконка да рекламира бельо, което ще купуват все пак обикновени жени и трябва да имат представа НА ТЯХ как ще има стои, но това вече е друг въпрос.

За хранителни стоки е още по-голям абсурд.

# 2 559
  • Мнения: 12 674
Има такава диета - на час по солетка. Стомахът непрекъсната работи за нищо.

# 2 560
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Веднъж на една опашка обясняваше гръмко как постела за да отслабне ...
Много хора постят, за да отслабнат, малко си го признават.
Което не променя факта, че едното е диета, другото е лишение, което има съвсем друг смисъл.

# 2 561
  • Мнения: X
Всъщност Джаферович е много добра в сценичния грим. Добра е за всякакъв екранен грим/грим за фотосесии, където се изисква "многопластов" грим, който да издържи прожектори,светкавици и тн.
За съжаление и клиентките в салона ги кара по същия тертип - много слоеве грим, супер за снимки, ужас на живо.Не умее да направи клиента по-красива и естествена версия на себе си, а просто му слага друго лице.

Георги Русев и Кирил Чалъков например са известни гримьори, които наистина творят много красиво и естествено. Жени просто слага маска

# 2 562
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
И преди шегата съвсем да се е настанила в деня си, нека се настаним в Новата Тема Animal Bee

Общи условия

Активация на акаунт