“Masumiyet”(Невинност) с Мехмет Асланту, Хюлия Афшар, Дениз Чакър и Серкай Тютюнджу

  • 30 130
  • 402
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 360
Здравейте момичета гледах серията от части, но все пак беше доста динамична сравнение с другите до сега имаме и фрагман. Този Тимур страшен и с тази негова Бану... Еля хубаво ги нагласи значи можело ама тея номера на гърба на Бахар и Харун Бей чудо то бива Хале да е толкова мръсна ма чак не мога да гледам как всичко се върти на пръста и няма ли малко да и се натрие носа... Илкер нямам думи какво толкова му каза майка му, че надяна пак пръстена не разбрах как го подлъга пак. Пък ела от психоложка та какво скри не разказа това също не схванах... След превод по ще се ни се на вържат нещата... Но както сама си каза Еля глупачка си е наивна вярва.... Интересно тази какво и правеше на вратата но другата седмица ще разберем.. Поне от фрагмана се разбира, че Бахар разбира за далаверите на мъжа си който крои капани на жена си... Нека си отвори очите стига е мълчала... Това е което аз мисля момичета радвам се че има тази тема да споделяме мненията си относно сериите и сериалчето... Интересно е различно взе да има динамика..

# 166
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 728
Нов фраг


Бахар- Всичко свърши. РАЗВЕЖДАМЕ СЕ !!!

# 167
  • Мнения: 1 496
Hug

Гледах и аз епизода тази вечер. Всъщност психоложката попита Еля какво и как е почувствала, когато Илкер я е целунал в онази лятна къща вечерта. И в същия момент звънна телефона, прекъсна ги и така Еля се "спаси". Не искаше да разказва, увърташе и мълчеше. Затова и го отложи за следващия сеанс. На мен пак една от най-интересните сцени беше Илкер при "психоложката"-съпруга на Харун. Хванах се за една негова реплика: "Любовта е нещо друго. Името на любовта е Еля". Значи ли това, че той е влюбен/изпитва нещо към нея, или си изгражда свои представи за любовта, под каква форма трябва да е тя, и това да е Еля? Ирем съм я отписала - там си пролича от километри, че всичко е на сила. А Хале го заплаши, че ще го издаде .. тя ще им донесе повече вреди, отколкото самите тях на себе си. Цялата рода на Тимур е противна, Харун и той изпростя .. мислих го за по-умен, а той се подведе по акъла на безмозъчния алчен баща. Rolling Eyes Със субтитри ще коментирам повече Sunglasses

# 168
  • Мнения: 360
Hug

Гледах и аз епизода тази вечер. Всъщност психоложката попита Еля какво и как е почувствала, когато Илкер я е целунал в онази лятна къща вечерта. И в същия момент звънна телефона, прекъсна ги и така Еля се "спаси". Не искаше да разказва, увърташе и мълчеше. Затова и го отложи за следващия сеанс. На мен пак една от най-интересните сцени беше Илкер при "психоложката"-съпруга на Харун. Хванах се за една негова реплика: "Любовта е нещо друго. Името на любовта е Еля". Значи ли това, че той е влюбен/изпитва нещо към нея, или си изгражда свои представи за любовта, под каква форма трябва да е тя, и това да е Еля? Ирем съм я отписала - там си пролича от километри, че всичко е на сила. А Хале го заплаши, че ще го издаде .. тя ще им донесе повече вреди, отколкото самите тях на себе си. Цялата рода на Тимур е противна, Харун и той изпростя .. мислих го за по-умен, а той се подведе по акъла на безмозъчния алчен баща. Rolling Eyes Със субтитри ще коментирам повече Sunglasses
сега разбирам психоложка та какво е казала на Бахар и защо тя си навърза нещата от къщата... За Илкер мамин лигльо сърби ли го или го боли и той незнае... А пък за принцеса Ирем няма думи мазохист... Макар и да разбра, че пак е бил с Еля ходил при нея си остана при него ще е доста интересна серия с превод как Хале ги е обработка за да се съберат

# 169
  • Мнения: 1 496
Hug



 Имаме обрат в сюжета Hushed

# 170
  • Мнения: 864
Докато чакаме преводи, малко забавни моменти зад кадър:



# 171
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Бърз превод на фрага.
А сега де...


Ирем: Защо се срещнахте със съпруга ми?
Еля: Той много те обича
Ирем: Ти ли ми казваш това?
Еля:Сам го казва.
Еля:Дръж си мъжа, дръж си го вече. Дръж го далеч от мен
Хале:Няма да посмее. Ще пречупим смелостта му.
Бахар:Някой ни дърпа конците, г-н Харун
Харун: Имам полза само от истината
Тимур:Каквото инда правиш, го правиш за бъдещето на децата ти.
Бану:Мръсното минало на майката осветлява грешките на дъшерята
Ирем:Момичето следва пътя на майка си. Илкер Ългаз леко се спаси
Служител:Г-н Илкер, по заповед на баща ви е забранено да влизате във фирмата
Илкер:Не ми е баща някой, който ме гони от собствената ми фирма.
Хале:Какво ти направи това дете?
Исмаил:Защото онази нощ видях всичко.

# 172
  • Мнения: 5 723
Все си мисля ,че Исмаил не е баща на Илкер  или Хале е имала друга любов, а  е омъжена по сметка за  Исмаил

# 173
  • Мнения: 1 496
Ако наистина Исмаил е видял какво се е случило в онази нощ, доста подло от негова страна така да "насади" синчето пред всички. Което пък и обяснява държанието му спрямо Илкер, и ревностното защитаване от Хале.

# 174
  • Мнения: 864
Нося ви нещо за разведряване! Това е един турски комик, който прави пародии на известни турски сериали и филми, последното му видео е с нашия, жалко, че не говоря Турски, но пак е смешно!

# 175
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 728
Скрит текст:
Нося ви нещо за разведряване! Това е един турски комик, който прави пародии на известни турски сериали и филми, последното му видео е с нашия, жалко, че не говоря Турски, но пак е смешно!

Благодаря ! Този човек е ГОЛЕМ ! Много го харесвам !
Превод по слух на клипчето ти
Добре дошли на всички в каналът ми ! Много от вас поискаха да имитирам „ Невинност “. Илкер е харизматичен. Нека да видим. Еля- това момче много ме харесва. Еля е на 19 години, а излиза с 35 годишният Илкер. Говори как Илкер казва на Еля, че тяхното било любов. Бахар пита, какво правиш дъще ? Мамо аз съм на 19, 19-сет. Бахар казва как може да ходиш с 35 годишен и т.н.

Последна редакция: нд, 11 апр 2021, 18:02 от Габриела Радева

# 176
  • Мнения: 864
Нали! С моя сериален Турски горе-долу разбрах за какво говори, но то и без да се разбира е забавно, добре е хванал Бахар и Еля Smile
Аз го бях гледала преди покрай Мистър Грешен и Почукай на вратата ми - Керем го прави 1:1

Нямам търпение за 7ми епизод с превод!

# 177
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 728
Много харесвам този тип клипчета, защото внасят положителна енергия !

# 178
  • Мнения: 864
7ми епизод с превод!

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 17:55 от ♛𝐵𝑒𝒶 𝒮𝓃𝑜𝓌♛

# 179
  • Мнения: 1 496
Hug



Отговаряли са на въпроси в Onedio

Общи условия

Активация на акаунт