Хладна есен вън настана , на вратата чука нова мама!! 01.10- 07.10

  • 17 030
  • 479
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 663
Здравейте и от мен,

пожелавам на всички, на които им е време  EFPи никакви други неприятни изненади.
При мен най - накрая си отиде лелката в събота и ще се работи здраво, само дето ме притесняват 3 неща от необразованост най-вероятно!
Първо - имам някакво течение , което си мяза точно на лепило за тапети , леко като желе.Попрочетох за ЦС и го оприличавам както трябва да е през втория период на изменение и'( където сперматозоидите не могат да живеят), което пък ми е странно ,защото по тази логика все едно при мен няма период на сухост във влагалището след МЦ.До сега не ми е правило никакво впечатление и сега се чудя, та е ужас....

Чак днеска успях да си премеря температурата като 'ората и ми показа 2 стойности: при първото мерене 36.6 ,а при второто 36.4.Като при първото се бях увила като пашкул и си ми беше доста топло и сега се чудя, отново, коя стойност да приема за вярна или да чакам утрешното мерене.Вие какво ще кажете, сладурки?

И третото е ,че вчера имах доста силни болки в областта на левия яйчник, което също не нямам идея на какво може да се дължи.

А бе общо взето съм си адски объркана!

И аз днес не можах по едно време да влезна в  Зачатие,но сега няма проблем !

Приятен ден на всички  bouquet

# 16
  • Мнения: 456
Здравейте и честита нова седмичка (и месец)!!!

Магдалина страхотно заглавие!   bouquet Дано да донесе порой от положителни тестове!  Peace

krislubo, честито! Бъди спокойна и много положителни емоции!   bouquet

Уишче, честит нов дом! Да го изпълните с много детски смях! И аз искам снимки!  Laughing

Стискам палци на всички нечакащи!  Hug
А на всички бебеправещи, насладете се на много любов!  Heart Eyes

Аз съм по-добре днес. Пак ми е малко лошо и ми се гади, но по-малко от миналата седмица. Сигурно защото постоянно гледам да ям нещо...  Blush Не че имам апетит, но четох че помага....  А и всяка сутрин мъжлето ми носи в леглото препечена филийка или корнфлекс.  Mr. Green  Heart Eyes Hug

Лек и успешен ден на всички!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 150
Здравейте и от мен и честита ни нова темичка дано е бебеносна Simple Smile
Мен както си му е реда ме посети лелката точно на деня пфууууу как не я беше срам Simple Smile
krislubo честито ти официално и много спокойствие ти пожелавам
на всички нечакащи стискам много палци Simple Smile а на бебеправещите успех Simple Smile
сайта на зачатие и аз немога да го отворя

# 18
  • Мнения: 4 546
момичета, много ви моля, отговорете ми за този дустафон  Praynig колкото повече чета из форума за наго, толкова повече се шашкам  Sad изписан ми е да го пия от 15тия ден, а на мен овулацията ми идва доста по-късно. най-рано на 19ден, а може и чак на 23-25 ден. четох, че ако се взима преди ову действа като противозачатъчно. кога да го пия? като си засека ову ли или както ми е изписан?

# 19
  • Мнения: 1 701
Добро утро и от мен момичета ... Simple Smile
Снимки не мога да ви пусна още защото кипят трескави ремонти у дома. Спалнята ми ще пристигне най-рано след месец, а до тогава трябва да купим климатик и да боядисаме в резедаво стаята. Сега ще изремонтираме хола обаче имам проблем. Не мога да си измисля цветове с които да боядисам стените. Искам да има поне два цвята - мебелите ми са в червено и тъмно кафяво и хич не ми идва на ума как да го направя ... Приемам идеи! Simple Smile
Иначе започнах да посвиквам и да си пренареждам нещата по мой вкус! Simple Smile За почвам да се чувствам у дома!!!
На всички нечакащи - пу, лелка да не видите! Simple Smile
На всички правещи - меки постели ви желая и страсти непотушими! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 560
Magdalina_black, и тук да ти пожелая успешно свалаяне на килца Laughing Wink. Между другото, Мариетка си беше сложила много подходяща за целта лентичка Wink Hug
На всички Нечакащи тази седмица пожелавам да видите двете чертички!  bouquet Аз ще ви броя,ей Mr. Green. А Мариетка ще помага Wink
krislubo, ЧЕСТИТО  bouquet. И аз съм малко суеверна, но вече имаш потвърждение и от лекар! И не се притеснявай, мила Hug Всичко ще е наред! Peace
Jujka , сайта "Зачатие" май е в профилактика, ама би трябвало до обяд да го пуснат. И аз чакам Crazy
_MEGI_ , здрасти и на теб Hug
rojbo , да ти кажа и на теб, че този сайт с "лунните работи" според мен не бачка за България  Mr. Green
Елфче, душко, здрасти Heart Eyes Hug Радвам се, че си по - добре Heart Eyes! Ама сега да ти кажа - ти ни зариби с този сайт лунен, така че сега ще помагаш Mr. Green - на мен, на Дидиди и на рожбо. Аз не мога да се оправя, сори Mr. GreenWink
Целувки Heart Eyes Hug
Леа, здрасти Grinning. Ама ти, иди ми - дойди ми Crazy. Появяваш се замалко и после - хоп, те няма Crazy Mr. Green. То човек не може нищо да ти каже Laughing. Я идвай тука да си говорим и не се крии Hug Grinning. Честита стая на Боби bowuu!
Дидиди, поздрави и на теб и както ти написах на лични - започни седмицата с усмивка и не се ядосвай на некадърници!  bouquet
konstans , в колкото часа обикновенно мериш БТ - тази стойност взимаш. Ако казваш, че ти е било топло, когато си мерила първия път и второто мерене е било веднага след това - вземи средната стойност на БТ - т.е. 36,5. И за болките в яйчника - ако си в овулация или ти предстои - нормално е. Много жени имат болки около овулацията. Другия вариант е да си настинала - дано да не е от това. Ама ти не казваш овулация ли предстои, чакаш да ти дойде ли, какво ли ? Не мога да ти отворя графиката и затова питам newsm78
mimiksim, такива надежди имах Sad. Ама нищо де, ще стане, ще видиш Hug
Херелинка, ако не се лъжа Анна25 /която сега е бремелинка Laughing/, пиеше дуфастон. Питай я и не се шашкай Wink Simple Smile
Уишче, здрасти и на теб Heart Eyes! Още веднъж честит нов дом и много щастие!  bouquet
Сега за мен да ви кажа. Още съм настинала и може би ще отложим бебеправенето за другия месец, защото ме е страх като съм била болна Sad Не съм пила антибиотици, само витамини, но пак ме е страх, още повече, че не съм се оправила съвсем. Но се надявам до ден - два да се почувствам по - добре и да започнем с приятната част Embarassed Rolling Eyes. Макар че от 10 дни последната ми мисъл е за кексене Crazy Mr. Green
Прегръщам ви всички и ви желая мечтаните две чертички Hug  bouquet

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 12:17 от Mia_28

# 21
  • Мнения: 806
Здравейте момичета.
за съжаление аз отново съм при искащите така силно бебе, защото се случи най-лошото- на нашето бебче му спря пулса в 9 седмица и се наложи аборт и то два пъти.Сега се възстановявам и затова не пиша.
Прегръщам ви силно и до скоро. Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Dime миличка така съжалявам Cry.Бъди силна HugКолко време ти казаха да изчакате преди опитите?пожелавам ти в най скоро време да пак да забременееш и да износиш здраво бебе(мисля че само това може да намали болката от преживяното-поне аз се чувствам така).

# 23
  • Мнения: 560
Диме, и аз те прегръщам Hug и не се отчайвай, мила! Аз също съм преживяла аборт с абразио - бях в 10 г.с и после много трудно се възстанових - най - вече психически. Не позволявай на отчаянието да те завладее, както стана с мен тогава и ще видиш, че всичко ще бъде наред Hug  bouquet

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 14:07 от Mia_28

# 24
  • Мнения: 1 701
Диме, миличка! Силно те прегръщам и от сърце вярвам, че следващия път всичко ще е наред!  Hug

# 25
  • Мнения: 456
Мила Диме....  Cry каквото и да кажа, безсилни са думите. Много съжалявам за това което си преживяла и се моля да е последния облак в твоя живот!  Hug Hug Hug


Мия, ще се опитам да помогна за лунния календар. Имам много информация в Интернет и начини за изчисляване, но аз използвах този сайт, за който ви писах:
http://www.cosmitec-astrological-compatibility-advice.com/lunar- … le-fertility.html

От там, погледни по-надолу в страницата можеш да си поръчаш безплатен календар който ти изпращат по емайла (пише: Click here to order your free Lunar Cycle Fertility Overview)

Тогава нова страница се отваря от която можеш да да попълниш информацията си в формуляра който е в най-долния край на страницата. Пишеш си името, фамилията, емайл адреса, рождена дата и време, и местоживеене. След като натиснеш SUBMIT ще получиш емайл (може след 1-2 дена) с заглавие "Your Free Lunar Cycle Fertility Overview" към който има прикачен PDF документ с името ти. В него има информация за следващите 5 години по месеци кога шансовете за забременяване според положението на луната са най-големи. Пак казвам много да не се вживявате в този календар, но на мен специално ми беше интересен. Колко е истина и колко не, никой не може да каже. Успех!
  Wink

# 26
  • Мнения: 329
Здравей те  на всички!Аз се върнах с пълна сила!
Преди малко писа и накрая всичко ми се и зтри и сега наново! 

Диме какво друго мога да кажа ,знам как се чувстваш имам едни аборт в трети месец и направо щях да се побъркам.Силно те прегръщам и ти пожелавам по скоро да го преодолееш и ти пожелавам едно прекрасно бебче.

По една голяма прегръдка за всички новодошли и много да не се задържат тук , а скоро в отчетните!

Честито и на новичките бременлики и най-прекрасните 8 месеца!

Елфче мила от тук нататък много ще мислиш и ще се притесняваш за бебчо както всяка майка ,но се опитай да бъдаш по спокойна.Всичко ще бъда наред и май месец една малка принцеска да знаеш от мен от сега се гответе за момиченце!

Хелеринка и на мен док ми изписа миналата седмица да пия Дуфастон ама рецептата е вкъщи и не се спомням много добре ,но май беше от 14 до 26 дне от менструацията и каза ,че при евентуална бременост ще послужи като задържашт препарад.

Уишче за стените според мен някакви светли цветове ,защото ако са тъмни и тъмните мебели всичко ще се слее.

Мегита според мен си направи всички изследвания ,вижте през тези три месеца какво е положението ,оправете нещата и съвсем скоро ти пожелава да имаш бебче в корема и то през целите 9 месеца!Успех и дано всичко е наред!

На всички чакащи щъркела тази седмица пожелавам да се спре при всеки и да ви донесе по едно прекрасно бебче , което да расте под сърцето на всяка от вас!Дано имаме много мамчета тази седмица!

На всички на бебешкия фронт тази седмица много любов и много кексене и само две черти в резултат!


Успешна и лека седмица на всички !

# 27
  • София
  • Мнения: 3 688
здравейте момичета:)
аз днес правих тест без да имам закъснение и видях само една чертичка....
Не ми се чакаше закъснение защото искам да подиетувам малко.По табличката този месец беше момичешки,а сега чак догодина ...
Успех на всички нечакащи:)

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Здравейте и от мен, честита ви нова седмица и нов месец. И както се казва /перефразирано естествено/ "Нова седмица - нов късмет"  Joy baby_neutral Навън грейна отново слънцето и аз пак съм весела, няма я онази тъжната физиономия на лицето ми. Heart Eyes
Dime съжалявам за случилото се, пожелавам ти в най скоро време отново да си  preggo и всичко да е наред този път.
wish-че аз не съм спец в дизайна но от това което съм чела е хубаво да съчетаеш не повече от три цвята, като е позволено да използваш различните нюанси и на трите цвята в аранжировката. И все пак гледай и мисли добре. А, успях да ти намеря пример, пък и ти ако се разровиш ще намериш още много. http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=ARTICLE_READ&ARTICLE_ID=149

Успех момичета. Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Диме, мила, искрено ти съчувствам  Sad Не унивай и се възстановявай бързо  Praynig

Сега здравейте! Аз днес не съм много в час - схванат ми е вратът и сякаш не мога да мисля  Crazy На всичкото отгоре си правих изследвания и май се задава някаква анемия на хоризонта - имам стойности извън нормите. Отидох до джипито, но там беше митинг, нали е първи ден от месеца. Ще се опитам утре да мина.
И накрая да се похваля - имам нова готварска печка  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт