Хладна есен вън настана , на вратата чука нова мама!! 01.10- 07.10

  • 17 039
  • 479
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 883
Сещате ли се за оня виц с намазаната филия...  Joy h.kirova, намажи му една филия и го пращай на терасата.  Joy Я, ама ние сме били съгражданки! Аз чак сега видях.
mari_eta, още си мисля за онази твоя пита... ох, как само й меше препечена коричката...

# 466
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Диди, къв виц бе - аз пак съм изостанала newsm78.Я бързо го дай насам...
А за тази питка ли говориш?

# 467
  • Мнения: 616
Детенце е окъпано и вече е в леглото затова ви казвам вече чао! Wink

# 468
  • Мнения: 883
Даааааааааааааа... Същата пита!  smile3521 Ох, прималя ми на стомаха! Ама хич не мога да меся. Даже и пицата я правя с едно такова... рядко тесто. Само с разбъркване.
А вица беше нещо от този род... Две деца си говорят на пейката пред блока - На Иванчо техните пак правят секс! Другото казало - Ти от къде знаеш? А първото - Виж го, че пак седи с филия на терасата!
Е, не прозвуча много смешно, но ние с мъжа ми си го използваме като лаф. Когато детето е вкъщи - това е сигнала, че на някой му се иска нещо!!!   newsm62

# 469
  • Мнения: 264
H.Kirova стискам ти палци миличка и дай боже скоро да се похвалиш  Hug
Мариетка ти найстина си невероятен талант  smile3501.Всичко май ти се отдава то питки,то цветя то диети  Joy Joy.Много ти се кефя  Hug
Рожбе завиждам ви на климата в Русе нас тук в тази скапана София ни удави  Twisted Evil.Заглавието което си намислила е много готино  Peace

# 470
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Мариетка ти найстина си невероятен талант  smile3501.Всичко май ти се отдава то питки,то цветя то диети  Joy Joy.Много ти се кефя  Hug
Да, само дето най-важното нещо тази година не ми се отдаде... Confused

Диди, само желание да имаш и ще те науча, никак не е трудно Hug.

# 471
  • Мнения: 264
Да, само дето най-важното нещо тази година не ми се отдаде... Confused

А то не се знае още  Naughty до края на годината има доста време так че такива изказвания неприемам  Naughty.Търпение и това ще стане ще видиш Hug

# 472
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А то не се знае още  Naughty до края на годината има доста време так че такива изказвания неприемам  Naughty.Търпение и това ще стане ще видиш :hug

Чул те Господ!

# 473
  • Мнения: 883
Да, има време до края на годината! То до към 45-50 години има време... Е, да не се надценявам, но до 45 поне няма да се отчая и да се откажа! Дано не се стига до там, обаче!  Mr. Green
mari_eta, то как така ще ме научиш само по нета?  newsm78 Аз отдавна се каня да попитам в готварския форум. Всъщнос вероятно има някакви тънкости. Преди много години когато бях бременна ми замириса на мекици. Свекърва ми ми прави, но аз реших, че не са същите, на каквито ми миришеше. Та започнах да разпитвам познати как се правят мекици и изпробвах всички рецепти. Накрая стигнах и до тази, на която ми миришеше.  Embarassed Това беше единственото нищо, което си замесих сама. Но и то не беше съвсем замесено, а по-скоро объркано гъсто тесто, леко примесемо с олио  newsm78. Ако някой разбра нещо...  newsm78 Виж салати ми дай на мене!   chef Там съм малък Бог! То май само това ядеме вкъщи.

# 474
  • Мнения: 264
dididi да ти кажа честно и ние основно го караме на салати чат пат пица и спагети  Wink.Но мойте хора са много злояди и ми омръзна само да готвя и да хвърлям  Thinking.Даже много наши познати се бъзикат с нас че сме лесно гости защото нищо не ядем Joy.За какви 45-50 години говориш до тогава ще имаме поне още 2-3 деца Grinning дай Боже Hug

# 475
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичетааааааа много съм щастливаааа  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 мъжо току що ми каза, че ще ме води на хижа и не мога да ви опиша колко съм щастлива. Ама ако ви кажа кога  newsm03, точно в дните на овулацията ми и той ми каза, че ги е смятъл специално  newsm47. А ето и местенцето кадето ще прайм бебе http://www.nasam-natam.com/?act=vobject&cat=1&oid=28

# 476
  • Мнения: 883
Абе аз имам едни такива предчувствия за скорошен успех. Но дано са истина, защото ми писна да съм в неизвестност. А поне да направя тия изследвания и да мирясам. Че сега съм абсолютен шах. Или дори пат. Не знам до къде съм и на къде съм. Затова се разсейвам с каквото мога.

# 477
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Eeeeeeeeeee, Мегита да не си се оплакала. Виж само какво хубаво местенце ти е избрал мъжо. А пък ние ходихме това лято на един язовир... малеееееее много хубаво беше. http://www.medea-bg.com/hotel/
Ама нямам качени снимки... Ама то и бебето не стана, после и оная нахалната ме посети... Щях да я застрелям така #2gunfire Ама остана приятното усещане  Joy Joy Joy
Мегита пожелавам ти най-хубавото изкарване и дано този път се върнеш от там  preggo и след това   stork-boy stork-girl и най прекрасното newsm32

# 478
  • Мнения: 257
Ауууууууу,Мегитка страхотно изглежда.Очаквам да се върнеш от там - preggo

# 479
  • Мнения: 287
eeee,браво Мегитка, мъжа ти е страхотен!И мястото е страхотно!Дано да мине бързо времето до заветната почивка Grinning
Ние пък с любимия заминаваме в края на ноември на командировка в Испания,заради която отлагахме толкова бебеправенето !Днес цял ден учихме испански,въпреки че не се налага-ще си имаме преводач.Та мойто пиле беше много смешно- мъчеше се да запомни новите думички и най-накрая направи някакъв абсурден ,ама много самоуверен превод! Joy
Много ви обичам и се надявам,не -вярвам ,че новата седмичка ще е още по-успешна! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт