Хладна есен вън настана , на вратата чука нова мама!! 01.10- 07.10

  • 17 045
  • 479
  •   1
Отговори
# 435
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Алелеееее къде се затрихте всички, тъкмо ми стана хубаво, че за първи път в неделя има толкова много хора тук а вие пак изчезнахте  Mr. Green
Тук съм, бе, ама нали писах по-горе, че се редуваме със синчето на компа, а сега малко ще го спра, че да ляга да спи, щото от 7 часа се е ококорил за Формулата... Shocked
И на мен ми е сънливо, ама няма, щото тая нощ ще се оцъкля, а като го няма мъжото - кво - съседите ли да нападам... hahaha
Мен пък ми харесва есента.Заредила съм си и компа със страхотни есенни скрийнсървъри и си ги менкам поне по два пъти на ден...а за Коледа ми е още рано да мечтая - първо сняг да падне, че тогава.
А бебета непременно ще има - вЕрвайте ми Peace!

# 436
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
 Stop Ехооооо, здравейте и от мен. Вие да не си мислите че си спинкам до обяд, неееееееее  Naughty  Ох досега учихме английския, голяма мъка ви казвам, направо нервичките ми се изпънаха. Е това е вече безобразие, установих че трета година нищо не са научили в училище по английски. Не може да спрегне глагола съм, не знае и личните местоимения. ooooh! Боже newsm78 а е трети клас, кошмар, започнахме от азбуката през транскрипцията та до спрежението на "съм" и това ми било английска паралелка, потресена съм  #Crazy #2gunfire #Cussing out
Ох а пък ако знаете как ми се иска да е станало този месец... baby_neutral Та да си бъде като мен раче - осмокраче, че както ми се падаше и овуто и да бъде и на мойта дата Joy Стига с тея кози и овце около мен искам нещо като мен /момичетааааа които сте от тези зодии - това не се отнася за вас, само моите близки около мен са кози- и овчи- зодии, за по-галено... Joy Joy Joy/ А вие сте най прекрасните  bouquet Hug  bouquet
Боже колко дълго стана, спирам че ще ме резнат.... Joy

Ама ще взема да ви изоставя и ще отида на изложението. При нас има "трите ключа" - голяма навалица е виждам от тук

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз съм тук ама няма какво да кажа.От сутринта гледам НВО и рева-Даваха "Слонбалон"с мечо пух толкова беше хубаво.Нещо съм се разчувствала Cry

# 438
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Шушонче, аз пък съм даскалица на 3-ти клас и досега едни преразкази проверявах - не ти е работа - кошмарррррррр #Cussing out!честно казано повечето от децата са...ох, нямам думи, айде да не си развалям уикенда...
Моето козирогче сега ми се опъва,че не ще да спи и сме в словесна престрелка, та добре ми подействаха думите ти за животинските зодии...ма аз нали съм водолейче - не се засягам... Mr. Green
Мегиspoko!
...и в тоя дъждовен следобед кво ми се мотате тука, а не правите раци  - я, марш smile3513! Или забравихте 1 000-та бройки smile3527!

# 439
  • Мнения: 264
Мегитка аз честно да си призная хич не обичам Коледа и Нова година,защото това са ми най-натоварените моменти в работата  #Crazy.А и тази лудница която настъпва по улиците и магазините все едно света се свършва допълнително само ме натоварва и изнервя  Twisted Evil.А бе въобще зимата хич не я обичам за снега да не говорим мразя го  Close.Най-обичам лятото и от сега вече си мисля да минава по-бързо зимата и да идва лято Wink.
А сега за малко ще ви напусна ,защото мисля да се търкулна и аз в леглото до малчо,а и се чуствам много изморена и отпаднала  Embarassed.Дано да не е някой вирус само  Praynig

# 440
  • UK
  • Мнения: 1 351
И аз съм тук ама няма какво да кажа.От сутринта гледам НВО и рева-Даваха "Слонбалон"с мечо пух толкова беше хубаво.Нещо съм се разчувствала Cry

 Меги защо ли толкова много ми харесва графиката ти.  newsm78  Peace

# 441
  • Мнения: 883
И ние се завърнахме от "Селинджър"!!! Направихме туршийките със свекито и ще има какво да се яде назима...  Mr. Green То поводи за събиране винаги има... Ох, Коледа, Коледа...
Но и аз харесвам есента. Въпреки мрачното и дъждовно време. Толкова е цветна и шарена... с тези топли цветовеее... Е, като се оголят дърветата и започваме да сменяме украсата. Но първо да се отчетем към есента! Аз вчера си направих няколко есенни снимчици и сега им се радвам.
Megita, какво "Синьо лято"? Да не дават филма по някоя телевизия, а аз да не съм разбрала???  Shocked
А иначе компа си го делим някак... Но нали аз работя с него и го ползвам най-много. Мъжлето си има неговия си форум (нещо автомобилно беше). С малкия сме се разбрали по 1 час на ден, а при отлични оценки още един час допълнително. Компютъра се оказа чудесен стимул, а и отлично средство за "наказание"  Mr. Green Само при гризането на ноктите не помогна. Тях ги "отказа" след като приятелчето му имаше глисти и ние му казахме, че са от гризане на нокти!  Mr. Green И така...

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Е то около мен все такива зодии: козирог телец овен... та съм ги обединила в една обща зодия, ама никой да не се засяга, не искам  да обидя никого... ама аз им викам зодия "говедо"... Thinking ooooh!
А пък коледата и новата година толкова си ги обичам ама ми е едно нервно тогава #Crazy Нали синът ми е новогодишен подарък /на 30.12./ и ми е едно разорено тогава че не ми остава време да се порадвам на времето. bowuu

Ооох, Мариетка, то като гледам нашите преразкази и ми е ясно какво има в тетрадките на твоите ученици, кошмар ми е, искам да се застрелям...

Последна редакция: нд, 08 окт 2006, 14:43 от 6u6on4eto

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
dididi сега почва по евроком,ох и на мен ми се дояде трушиика.
Мегита ама ние не сме работили по въпроса-не че сме се пазили много стрикно(захвърлихме презервативите) Blush

# 444
  • Мнения: 249
Ама вие сте били тук бе мамини сладки. И къде се скатавахте досега, а? Толкова скучахме...а сега хайде пред ТВ , че започна Синьо лято по ЕК.

# 445
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вече свърши...ама вас пак ви няма Rolling Eyes...ще се караме, май...  Thinking

# 446
  • Мнения: 249
Мариетка, тук съм, тук съм. Ама май останалите чакат понеделника да започнат на чисто и с нови сили. Днес явно зареждат батериите newsm10 smile3521

# 447
  • Мнения: 883
Благодаря за филма! Hug "Синьо лято!" Ох, къде се върнааааххх!!! Някъде преди 20 години... Ама отдавна ли го дават? Това кой епизоде, че не започнах отначало... newsm78

# 448
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Тука съм тука съм аз ходих на изложението "Трите ключа" хич не ми хареса... Sad

# 449
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря за филма! Hug "Синьо лято!" Ох, къде се върнааааххх!!! Някъде преди 20 години... Ама отдавна ли го дават? Това кой епизоде, че не започнах отначало... newsm78
Ами това беше осма серия.Дават го събота и неделя по Евроком от 15 часа.

Общи условия

Активация на акаунт