Хладна есен вън настана , на вратата чука нова мама!! 01.10- 07.10

  • 17 043
  • 479
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 249
Благодаря за филма! Hug "Синьо лято!" Ох, къде се върнааааххх!!! Някъде преди 20 години... Ама отдавна ли го дават? Това кой епизоде, че не започнах отначало... newsm78
От 16.09 го дават всяка събота и неделя. Аз не помня колко епизода бяха, но май не остават още много сериики.

# 451
  • Мнения: 2 309
Ехеее,днес бая нещо сте изписали Crazy
Аз си лекувам настинката...Мъжленцето ми излезе с малкия на разходка и се впуснах в домакинство-както си му е реда Flutter
Като сте се разприказвали за "Синьо лято",се присетих,че доста филми си изтеглих от сървъра+него,само да има време да гледам.Последно изтеглих "Маргарит и Маргарита"-дори не съм проверила дали е успешно тегленето,но....... Sunglasses Wink
Дебна и "Призънт Брейк",но искам да излязат всички епизоди и да ги гледам на екс....

Хайде,приготвяйте се за новата седмица с нов късмет Peace

# 452
  • Мнения: 883
Защо не сте казали досега за "синьо лято"...  Аз не следя програмите... А и с тоя компютър даже и не готвя. Току що направих едно кремче за момчетата и те се радват, като че ли нещо мноооого велико съм направила. А сега с това лошо време си пия кафето вкъщи и навън не излизам без сериозна причина.

# 453
  • Мнения: 616
Ами мила дидиди ти си се пристрастила и четиш само тук разхождаи се и в др. форуми че отдавна мамите съобщиха че почва.

# 454
  • Мнения: 264
Рожбе бързо да ти минава настинката и извини ме за въпроса,но ти къде живееш,че времето става за разходки  newsm78

# 455
  • Мнения: 883
Ох, и тук толкова чета... А наистина съм пристрастена, но към Фотошопа. С него съм по цал ден и вечер до 2-3 часа...  Crazy

# 456
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Олелееее отрепахте ме,  ooooh! цял ден си прая лицето с лайка и си топя крачетата в кристали от лайка и сега така ми се доспааааа.
 

 Момичета нека днес предоставим новата седмична темичка на rojbo. Тя има идея за заглавието и то е ДВЕ ОЧИЧКИ - ДВЕ ЧЕРТИЧКИ...08.10 - 15.10  Мидля, че е много хубаво а и тя има огромно желание да пусни темичката  Laughing  Mr. Green

# 457
  • Мнения: 249
Ами ще япусне разбира се Laughing

# 458
  • Мнения: 2 309
В Русе живея!!!Тук времето никога не е като в България...може би трябва да се водим в румънско Mr. Green Wink днес беше сравнително топло и сухо.Валя само до към 10 сутринта...
Е,мерси за авантата,която ми пускате Hug за темата.Нещо ако сбъркам,приемам критики Peace

# 459
  • Мнения: 616
Тук ли сте още .ИСкам да ви питам  нещо много ме боли ниско долу корема и към единия яйчник дали както си мисля аз сега ми е овуто. newsm78

# 460
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тук ли сте още .ИСкам да ви питам  нещо много ме боли ниско долу корема и към единия яйчник дали както си мисля аз сега ми е овуто. newsm78
Ако ти е около дните, когато принципно е овуто - мятай се на милото Mr. Green!Това е то!Пък след две седмици ще стискаме палци Peace!

# 461
  • Мнения: 616
Ами днес е 14 ден .А той пак се жалва че бил болен и уморен ама няма да му се размине Mr. Green

# 462
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами днес е 14 ден .А той пак се жалва че бил болен и уморен ама няма да му се размине Mr. Green
Аууууууу, ти още ли си тука smile3513?
Болен ли, абе я ми го дай насам smile3512...и питай Крокодилчето днеска как уплаших мъжа и - никви такива - план гоним, ейййй, бързо в кревата luvbed /бе то може и навсякъде, ние последно по земята в хола се търкаляхме, ама много убива hahaha.../

# 463
  • Мнения: 616
Ох ще се моля детенце да заспи рано ,че инъче няма креват.А после ще не ще нападам Embarassed Naughty

# 464
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ох ще се моля детенце да заспи рано ,че инъче няма креват.А после ще не ще нападам Embarassed Naughty
Абе ще чакаш, я му пускай компа, пък вие в другата стая /колко пъти ни е минавал така номера Blush.../

Общи условия

Активация на акаунт