Хладна есен вън настана , на вратата чука нова мама!! 01.10- 07.10

  • 17 052
  • 479
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мариетка, за съжаление е от фолиевата, чакам ову към 10-ти/11-ти, но за по-сигурно започнах тестовете вчера. Открих,обаче, перфектния начин да стресна любимия да поработи по-здраво този месец - ако стане бебето Praynig ще е раче като него, ако се помотае още един месец - ще е лъвче като мен  Mr. Green Ама, голяма съм гадина, но пък той се зае сериозно да са мнозинство  smile3521

# 421
  • UK
  • Мнения: 1 351
Добро утро момичета и честита ви неделя, това е най-скучния ден от цялата седмица а с ужас разбрах, че са ни спряли водата  #Cussing out а тъкмо бях натъпкала пералнята и дори помислих, че е развалена докато се усетя  Blush.
 А за снощния гаф на Биг Брадър още съм много ядосана, как може в такова предаване където работят толкова народ да направят толкова гадна грешка  #2gunfire ужасена съм, представете си колко си вършат работата само  Crossing Arms

# 422
  • Мнения: 249
В този ред на мисли да споделя и аз: много се надявах за овен след това за телец, после минах през варианта близнаци, сега вече сме на рачешка тема, но вече съм казала нямам претенции за зодията. Искам още едно живо и здраво детенце. В крайна сметка човек предполага, а само Господ разполага! Да не се меся в делата Му! А сега се сещам, когато бях бременна с дъщеря ми и отивам на консултация в кабинета на лекарката имаше още един доктор(непознат за мен), и ме пита:
- Кога го чакате бебето?
   Аз:
-Ами края на септември началото на октомври.
-Ей ама как сте го изчислили в най-хубавата зодия Везни!!! Браво!!!
При което на мен ми стана смешно, т.к. след 6 месечни опити ни най-малко ми е било до каквито и да е изчисления. Важното тогава бе да си имаме бебче, каквато и зодия да е.
Май малко дълго се получи, ама  Joy

# 423
  • Мнения: 249
Ей никаква активност днес. Аз съм си сама вкъщи(без съпружето става въпрос) както никога и то виж колко е пусто... newsm78  Скоро няма да ми се случи, та може би само ще ви прочитам през седмицата и няма да имам възможност да пиша. Хем чистачка го раздавам днес newsm79 , а и готвачка на 2 броя newsm64, т.к. освен моето дете гледам и племенницата ми, хем се навъртам и около компа да проверя дали някоя от нас също не се е включила

# 424
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Аааааа, аз съм тука  Blush , никога не мърдам от тук, трябва да стане потоп за дас ме мръднат от форума ( престрастена съм )  Crazy

# 425
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И аз /стига да успея да избутам дребното от стола hahaha.../
Аз първия път за никви зодии не съм мислила и сега такъв козирог си имам - не с един, с три рога...и с тати стрелец - само остри неща край мене. Mr. Green
Най-важното е, да е здраво - пък пол, зодии - работата на природата няма как да свършим ние.
Виликос, и аз днес съм сама и програмата ми е - комп -  "Синьо лято" - комп и т.н.

# 426
  • Мнения: 287
Добро утро и от мен гърли любими!
Мариетка,много добра работа свърши изказването ти ,любимия се скъса от смях като го прочете и каза :"е ,добре ,щом била такава работата! " LaughingВече взе да ме подпитва кога ми е овулацията! Joy
Goldie  ,при мен е същото :"ако стане бебето Praynig ще е раче като него, ако се помотае още един месец - ще е лъвче като мен  Mr. Greensuperuu
 vilikos и аз" много се надявах за овен след това за телец, после минах през варианта близнаци, сега вече сме на рачешка тема, но вече съм казала нямам претенции за зодията. Искам още едно живо и здраво детенце. В крайна сметка човек предполага, а само Господ разполага! Да не се меся в делата Му!"
И аз много исках да започнем от Овен ,но трябваше да изчакаме ,заради работата ooooh!Сега толкова много съжалявам,но както каза :Божа работа!Притеснява ме само ,че аз взех да се успокоявам ,че не става ,а мъжо започна да се изнервя и да търси проблема в себе си. Thinking

# 427
  • Мнения: 249
Мариетка, то за Синъо лято рано още и аз го гледам заедно с децата.
Крокодилче, и при нас е така. Аз приемам нещата по-спокойно, а любимия се е спекъл сериозно. Много се шашка всеки месец като му кажа, че ми е дошло. Незная как да го успокоя, че ще стане. Хем веднъж вече ни е минало през главата, ама притеснява се Weary newsm09

# 428
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning Включвам се за мъничко, че да не ми загори яденето Embarassed
Виждам, че си имаме нова бремелинка - Босилечка /така си я наричам аз/. Честито, мила!   bouquet Лека и щастлива бременност ти желая и сладичко, здравичко бебче!
Мариетка, ние пък Боби го гласяхме за Лъвче, а той стана Девичка. Сега /др. месец, де/ пак идва ред на Лъвчето...и да не вземе пак да стане Девичка Wink
Хайде, чао от мен...отивам да си готвя манджата, да не остане гладен народа Laughing

# 429
  • Мнения: 249
Леичка, що е дева - лошо нема Joy
Аз съм дева, колкото и нескромно да звучи... Hug

# 430
  • UK
  • Мнения: 1 351
Гледам си Фокс Лайф и филма Спешно отделение и там вали страхотен сняг, а на вън е мрачно, така ми се иска да вали и при нас сняг. Нямам търпение да дойдат Коледните и Новогодишните празници. Това са най- хубавите моменти и най- щастливите тогава сме толкова истински и щастливи. Плаче ми се когато си помисля колко е красиво когато украсим домовете си с Коледни гирлянди, Коледна елха, залепим светещите лампички на прозорците а на вън се сипи белия сняг. Олеле направо настръхвам като си помисля как хубаво ухае на Коледа в тези моменти  Hug santa2 Close-mas: Nature Snowman

 vilikos ме потсети, че забрави нещо много важоно. Коледа с бебчета в коемчетата ни ще е наистина прекрасно, това е моето Коледно желание за мен и пожелание за всички нас  preggo newsm30  Gift santa2

Последна редакция: нд, 08 окт 2006, 13:42 от Megita

# 431
  • Мнения: 616
Хей здравейте и от мен. ::
И при нас времето е мрачно и подтискаш то а пък не мага да се вредя на компа че дребния го е завзел от сутринта и няма мърдане. Този месец и аз не съм се заела много сериозно да си следя  овулацията,защото исках още един месец да мине от махането на спиралата ,но мисля че тези дни съм в овулация и снощи малко насилих половинката :: Ама както казвате господ разполага ако е решил ще се сдобием с раче  newsm17 newsm10 и ще се наредим раче  ,лъв (аз) и дева(мъжът ми) и баткото който е по надалече защото е риба.

# 432
  • Мнения: 249
Мегитка, ами то не остана...Всичко, което си написала е страхотно, но си забравила бебчетата в коремчетата ни и те ще са с нас на този най-красив празник santa2 pregnant

# 433
  • Мнения: 264
Здравейте мили момичета Hug.Да не си мислите,че чак сега ставам  Naughty.Просто се бях захванала с чистене,готвене и пране за да може остатъкът от денят да ми е свободен  Mr. Green. Честно да ви призная това време ме побърква  Embarassed,много подтискащо ми действа и се чуствам размазана като парцал Embarassed.Дайте съвет какво готвите вие newsm78,защото мен това ми е най-трудната задача  Wink.Не самото готвене ми е трудно а да измисля какво да сготвя,защото моят младеж е много,много капризен  ooooh!.
Хайде дано някой да се включи с някоя хубава новина в края на седмицата за да ни тръгне с хубави новини и другата седмица  Hug

# 434
  • UK
  • Мнения: 1 351
Алелеееее къде се затрихте всички, тъкмо ми стана хубаво, че за първи път в неделя има толкова много хора тук а вие пак изчезнахте  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт