Хладна есен вън настана , на вратата чука нова мама!! 01.10- 07.10

  • 17 040
  • 479
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 498
е лека грешчица направих май Simple Smile исках да го кажа товва на анна 25
Защо  , тя и МИЯ е магьосница , не я знаеш какви щъркели ще ти напрати  Joy Joy

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 150
е лека грешчица направих май Simple Smile исках да го кажа товва на анна 25
Защо  , тя и МИЯ е магьосница , не я знаеш какви щъркели ще ти напрати  Joy Joy

eeeeeeeee примам ги всичките само да има полза Simple Smile

# 47
  • Мнения: 468
Диме съжалявам много за това което ти се е случило, знам какво е.На мен ми се случи същото  февруари месец .Бях в 12 г.с. Сега пак съм на линия и се надявам тоя път всичко да е наред.Няма да се предаваме сега, я.

# 48
  • Мнения: 2 663

konstans , в колкото часа обикновенно мериш БТ - тази стойност взимаш. Ако казваш, че ти е било топло, когато си мерила първия път и второто мерене е било веднага след това - вземи средната стойност на БТ - т.е. 36,5. И за болките в яйчника - ако си в овулация или ти предстои - нормално е. Много жени имат болки около овулацията. Другия вариант е да си настинала - дано да не е от това. Ама ти не казваш овулация ли предстои, чакаш да ти дойде ли, какво ли ? Не мога да ти отворя графиката и затова питам newsm78



Ами какво да ти кажа, свърши ми в събота и ми е май мнооого рано за овулация, за това съм объркана.Възможно ли е да е толкова скоро след цикъл?

Дима, мила, много съжалявам за случилото се и те прегръщам силно!!!

# 49
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Здравейте, момичета!

Първо малко за Дуфастона... Това е синтетичен Прогестерон, изписва се обикновено или за за държане на бременност или за регулиране на цикъла. На мен ми го изписаха за регулиране на цикъла - пия сутрин и вечер по една таблетка за 10 дни СЛЕД овулация. Ако се пие преди овулация има опасност да я подтисне. Херелина, ти каза ли на лекаря че си с късна овулация? Аз имам ову обикновено чак около 21 ден и започвам приема съответно на 22-23 ден.

Диме много съжалявам  Cry Бъди силна, прегръщам те  Hug Дано поне не се налага да чакаш пак толкова много до следващите 2 чертички  Praynig

 Светли
честита придобивка! С радост да си я ползваш!  Peace

За БТ - взимайте първата стойност сутринта, няма значение студено ли ви е било или топло  Laughing Все пак единичната стойност не е показателна, гледа се цялата картинка  Wink

Кръвен тест се прави най-рано 10 дни след овулация т.е. 3-4 дни преди датата на очакваната М.

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 21:14 от Жабче

# 50
  • Мнения: 2 309
Кръвен тест се прави най-рано 10 дни след овулация т.е. 3-4 дни преди датата на очакваната М.

Този месец съм се решила,за пръв път в практиката си на бебебправене,да прибегна към него Laughing и ще те послушам,като се тествам 2-3 дни преди М...ей,така от любопитство Rolling Eyes
Мога да го комбинирам и с профилактичен такъв.

Като се замисля,искам да ви питам нещо:
    Как правите разлика от придърпванията в ячниците и газовете,защото ми се е случвало именно от тях да ме болят.Незнам може и да си внушавам.Може в този момент,на ову,да е нормално да са съпроводени - болките - от газове newsm78
Днес се зачудих по въпроса!


# 51
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Рожбо за какви точно болки в яйчниците говорим? За мен най-отличима е болката при пукането на фоликула - пулсираща и остра, на интервали за няколко минути. После следва тъпа болка в областта на яйчника... Като цяло дните преди овулация коремът ми е подут и имам газове, дърпат ме и яйчниците, боли ме кръста. Иначе си права, че понякога болката в яйчника може да се сбърка с болка в червата.

# 52
  • Мнения: 2 309
Рожбо за какви точно болки в яйчниците говорим? За мен най-отличима е болката при пукането на фоликула - пулсираща и остра, на интервали за няколко минути. После следва тъпа болка в областта на яйчника... Като цяло дните преди овулация коремът ми е подут и имам газове, дърпат ме и яйчниците, боли ме кръста. Иначе си права, че понякога болката в яйчника може да се сбърка с болка в червата.
Именно за такива,но както казваш и аз имам газове по време на ову и понякога немога да схвана,кое точно ме боли ячник ли друго ли?
Като цяло се чувствам,като изсипана в него период.Болки-силни при ставане и при сядане...Болки при полов акт,все е едно няма място в мен.Немога дет се вика и кючек да врътна.
Ходила съм при лекарката си в такъв период,да засече евентуални кисти,липсват...та затова реших да попитам,как е при вас?
Този месец след болезнената ми овулация и бебеправенето,изпитвам на често контракции,все едно ще ми идва,а има 2 седмици близо до тогава.Гърдите ми ще се пръснат.ПМС-то ме погна мноооооого отрано.Това са 2 седмици newsm78
Знаете как е,тук всички чакаме и се надяваме до последно Peace Praynig

# 53
  • Мнения: 257
Здравейте и от мен!Малко е късничко но и аз да се разпиша в хубавата темичка.                        Диме,мила съжалавам за това,което те е сполетяло.Не се отчайвай. Имай вяра.  lovekiss                                                                                                                                  Krislubo Честито и от мен,пожелавам ти всичко да е наред и много да се пазиш. newsm51      На всички бремелинки-Честито  preggo и лека и успешна бременност и най-сладките и здрави бебоци на финала.newsm30 1stroller                                                                                                                  На всички бебеправещи luvbed fertilization-приятно и страстно бебеправене и в резултат да видим  EFP   А сега и аз да се оплача и аз днес имах ужасна дърпаща болка в яйчниците и особенно в левия.Седнах и неможах да стана от стола поне 15 мин.След това пих но-шпа и малко ме поотпусна,но и досега ме наболява яйчника и като седна по-рязко ме срязва.Но ми е 12 ден от М и май ми е рано още за ОВУ.Аз така и не мога да я хвана нита с БТ нито с тестове и вече се отказах.Е оплаках се.Лека нощ  smile3524на всички и успех.

# 54
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита , нали спомена за антитела , ще ги лекуваш тях нали , чета ,че момичетата ти говорят за други ли изследвания или пак не съм разбрала newsm78 :oops

 Еми да ама те не пречили за задържането. Личната лекърка ми исписа Имунобор за имунната система понеже от 2 годино боледувам ужасно много и ми е съсипана имунната система. Тази седмица ще ходя да ми взима секрет от цервикса за да ми изследва Хламидия понеже на кръвните е на границата а ако е отрицателен до края на месеца ще ходим в София за консултацията.  Hug   bouquet

# 55
  • Мнения: 4 546
жабче, казах му на лекаря, че ми е дълъг и нередовен цикълът.  останах с впечатлението, че целта на дуфастона е  да го регулира , а съответно да регулира и  овулацията. не знаех, че не трябва да се приема преди ову, ако се бебеправи. и не сме говорили кога ми е овулацията.
добре, че сте вие момичета и форумът   bouquet  bouquet  bouquet ще го пия след като си засека ову  Peace



# 56
  • Мнения: 329
Добро утро !

Мегита дано всичко е наред след всички изследвания и скоро се завърнеш на бебешкия фронт!

До всички бременлики по - често се навъртай те тук и пускаи те много вируси та да има за всички!

Хубав и успешен ден на всички!

Рожбо дано този месец да видиш двете чертички!

Жабче значи за Дуфастона защото и на мен го изписаха след овулацията да започна да го пия.

# 57
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Диме, съжалявам миличка  Hug
На всички бременнилийки, честито!
На нечакащите стискам палци да не дочакат, а на всички останали да хвърлят сърцето на работната площадка /разбирайте да кексите често-често/ и след две-три седмици само положителни тестчета да има   bouquet

# 58
  • Мнения: 4 546
от вчера не мога да влизам в зачатие. днес поне в сайта ме пуска, но за календара ми дава "забранен достъп"  newsm78 вие влизате ли?

# 59
  • Мнения: 329
Вчера и аз имах същия проблем ,но днес още не съм пробвала .В сайта влизам ,но в календара не мога.Сега пак ще опитам.

Общи условия

Активация на акаунт