Хладна есен вън настана , на вратата чука нова мама!! 01.10- 07.10

  • 17 049
  • 479
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 3 910
Здравейте! И аз вчера не можех да влизам в Зачатие  Rolling Eyes

Снощи ходих на лекар, изследванията ми са си съвсем наред  Party Каквото и да е имало на бъбреците ми, вече е минало, и аз съм много доволна, че се оправих само с чайове и наливане с вода  Grinning

Сега остава да видим дали е станало бебчето, че ме глождят едни съмнения по въпроса  Wink
Кой чака за 13-14 октомври?

# 61
  • Мнения: 329
Все още не може.Има някакъв проблем със сървара може би .по късно пак ще пробвам.

Браво Светли щом всичко е наред.Успех с чакането и дано следващите 9 месеца лелката те подмине!

Анна 25 детенце се оправи пак се беше възбудила алергията и за 2 дни се оправи.Ти как се чувстваш като бременлиика?Сигурно е страхотно чувството?Как реагира мъжлето на новината ?Разкажи по подробно.

# 62
  • Мнения: 4 546
браво светли  Hug стискам палци за 14-ти  Peace

# 63
  • Варна
  • Мнения: 443
Хайде да се запиша и аз за 8-9 октомври Simple Smile Макар, че и този месец не си следих овулацията и ще е чудо ако е станало.

svetli , и аз стискам палци за 13-14 Simple Smile Дано съмненията ти си имат основателна причина  Hug

# 64
  • Мнения: 2 309
Сега остава да видим дали е станало бебчето, че ме глождят едни съмнения по въпроса  Wink
Кой чака за 13-14 октомври?

Светли,май сме двете за сега за този период newsm78

# 65
  • Мнения: 3 372
Здравейте и от мен  bouquet
Закъснява ми вече цял един ден Wink Дано не се появи в следващите 9 месеца Praynig
УСПЕХ НА ВСИЧКИ НЕЧАКАЩИ!

# 66
  • София
  • Мнения: 3 271
от вчера не мога да влизам в зачатие. днес поне в сайта ме пуска, но за календара ми дава "забранен достъп"  newsm78 вие влизате ли?

Няма достъп до календара  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil и вчера беше така до следобед  Close

# 67
  • Мнения: 456
Здравейте и от мен!

Светли, много се радвам, че всичко е наред и стискам палци с добри новини да се похвалиш и от бебешкия фронт.  Hug

Ани, мерси за комплимента.  Blush А ти няма ли да пуснеш Юнска темичка?  Laughing

Стискам силно палци на нечакащите и ви пращам многооооо бебешки вирусчета!  Heart Eyes

На мен продължава да ми се гади страшно много и дори снощи повърнах....   Sick Sick Sick   много гадна работа....   Tired Тази сутрин също се чувствам на ръба...  Sick всеки момент ще се изстрелям към тоалетната. А аз още не съм казала на никой в офиса и ми е много трудно да се преструвам, че се чувствам добре....    Confused
И на мен ми се гади от всички.... насилвам се да ям, но го правя с огромно нежелание.   Sick  Само като си мисля за ядене и още повече ми прилошава. Ох не знам, но дано скоро тази неразположения отминат, че едвам издържам вече... 

Лек и слънчев ден!   bouquet

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
от вчера не мога да влизам в зачатие. днес поне в сайта ме пуска, но за календара ми дава "забранен достъп"  newsm78 вие влизате ли?

Няма достъп до календара  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil и вчера беше така до следобед  Close
Има проблем в момента го отстраняват...вижте има пусната тема в Проблемното за това.

# 69
  • Мнения: 329
Хера как се ?Слуша ли малкия и знай ,че родените на 21 са с малко своенравен характер иначе са си супер .Мойто синче е на тази дата .Той се роди следобяд , а ти кога го роди?

# 70
  • Мнения: 352
Ами... здравейте и от мен!  Grinning

Аз чета, чета форума, ама като няма с какво да се похваля, не пиша.... Само исках да споделя, че май ми закъснява втори ден...   Praynig  но ще видим... малко скептично съм настроена след като овуто този месец ме разиграваше  (4 + теста.... последният 4 дни след първите  Crossing Arms ). Иначе от една седмица ми леко лошичко на стомаха, все едно съм гладна, но в същото време ми се гади. Ама аз такива признаци имам когато съм в стрес.

Мегита, пий чай Ехинацеа - той е за подсилване на имунната система. Аз всяка зима пия такъв и много рядко боледувам. Според мен е много ефективен и най-вече няма нужда да се тъпчеш с хапчета или някаква химия. Този чай го препоручвам на всички ви, защото е много важно организмът да е здрав, когато се бебеправи. (е, малко звуча както бабичка, ама ще ме извините  Mr. Green  )

Светло, Рожбо, В-туин, Милена 21 и на всички, които нечакат - много късмет Simple Smile и  Praynig

Елфче, надявам се скоро да престане гаденето, опитай се да хапваш някакви по-леки неща като солети, препечени филийки, ябълки, моркови, както и неща, които нямат силна миризма. Поне така ми е казвала една бременна приятелка.   newsm10 

Спорна и лека седмица ви пожелавам и ДАНО Simple Smile   EFP   newsm44 

# 71
  • София
  • Мнения: 932
Здравейте и от мен сладурани   bouquet !
 При мен още няма лелка Grinning, но не смея да се радвам, страх ме е и тест да направя, имам чувството че ако видя пак само  EFN ще се разплача.
Упешен ден ви желая  smile3525

# 72
  • Мнения: 370
Здравейте и от мен,аз също не я чакам тази лелка на 4-5,но ще видим,много се съмнявам.Успех на всички и дано тази седмица да има много EFP preggo Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 560
Малеееееее, колко много сте изписали, момичета Laughing Heart Eyes Сега ще се опитам да ви стигна Mr. Green
anna_25 , и ние чакаме добрите новини заедно с теб Hug. Естествено, че винаги можеш да си сложиш лентичка Wink - ние ще й се радваме Laughing Heart Eyes
И моля те, не кихай, поне не заради настинка де Wink. Че аз като чуя кихане и кашляне вече, лошо ми става Mr. Green
phil , благодаря за прекрасните пожелания  bouquet
mimiksim  , може грешката ти да е вярна Laughing. Дано ми донесеш късмет, пък аз ще ти изпратя щъркели Grinning, нищо че не съм бременна Laughing
Магдалина блек, и на теб ти изпращам щъркел, щом мислиш, че съм фея Heart Eyes Flutter
Мегита , много внимателно изчетох миналата седмична тема и съм съгласна с всичко, което момичетата така внимателно са ти написали. На мен също ми беше неудобно да ти кажа, че и според мен е прекалено рано да има бременност в 4 г.с. Embarassed Rolling Eyes. Но знаеш ли, тук всички силно и искренно ти желаем само добри неща и съм убедена, че всички се зарадвахме от сърце, когато ни съобщи хубавата новина.Знам от опит, че е много трудно, когато си усещала бебето в себе си, после да повярваш, че е нямало нищо и нищо не е било. Естествено, че ще ти е мъчно, съвсем нормално е. Но искам да ти кажа, че според мен /въобще не се правя на лекар Embarassed/ нямаш проблем със задържането от всичко, което пишеш. Моя приятелка и мъжа й правиха опити 6 месеца. Първите пет тя всеки месец изхвърляше плода. И нямаше да го разбере, ако не си беше правила тестове за бременност преди датата на МЦ. Обаче й идваше точно на датата. Симптомите бяха като при теб - изтръпване на крайниците и по - силни болки в таза и корема, отколкото обикновено, когато идва МЦ. Бяха й казали, че организма й се подготвял за бебето тези 5 месеца, а организма на майката изхвърля плода, когато с него нещо не е наред /това го пише и във всички статии за спонтанните аборти/. И разбира се, това е по - добрия вариант! Та нали всички искаме здрави и щастливи деца! Не е въпроса да стане бързо, а качествено. Уф, малко се отплеснах Embarassed Rolling Eyes Освен това, има и ред други причини за помятане. Извинявай, аз си спомням от графиката ти, че беше пила антибиотици в началото на цикъла, когато забременя. Това също има значение. Аз сега съм с някакъв смешен грип и ме е страх да бебеправим /при условие, че съм пила само витамини/, пък за антибиотици да не говорим.
Та, мисълта ми е, че щом лекарите ти казват след изследванията, които прави, да изчакаш 3 месеца - изчакай и започнете пак с опитите за бебче. През това време можеш да се освободиш от стреса и психическото напрежение. Спорта е много добър отдушник в такива случаи.
И последното, което искам да ти кажа е - радвай се на живота - толкова си млада!  bouquet Естествено, че ще имаш бебче! И помни, всички тук те подкрепяме, никой не иска да те обиди или огорчи Hug
babylove , добре дошла и на теб  bouquet! Не мисли, че 12-и ден е рано за ову. На мен ми се мести всеки път Crazy
rojbo, и аз има болки около овулацията /леки, не непоносими Simple Smile/, но им се радвам, защото по това я познавам Wink
BARBORANA, silver81, здравейте и на вас Flutter И аз не мога да вляза в зачатие все още Crazy
svetli , много се радвам, че с изследванията ти всичко е наред Grinning. Стискам палци скоро да ни кажеш "добрата новина" Praynig Peace Laughing
V-twin , и теб много стиснати палци Peace Peace Peace
milenna21, Босилек,nellyani,  чакаме  Praynig PeaceLaughing. Аз броя, да знаете bowuu Grinning
Дара, Леа и Мариетка ги хвана липсата и ми е мъчно за тях Sad Хей, ако прочетете това, елате си при нас Hug, на кой да досаждам сега? Mr. Green
Елфче, миличка, ще отмине! Hug И Уишчето беше така известно време, но сега е щастлива НЕповръщаща бремелинка Laughing
Уишче, разбрах, че вече си свикнала с хубавата нова къща Wink Laughing.
koteto7975, успех и на теб Praynig Peace


 
 
 
 

 

 

# 74
  • Мнения: 264
Здравейте милички  Hug.Много се радвам да ви видя  Hug.Аз докато се включа при вас то ще мине седмицата  Wink.Аз почивните дни си починах много,поработихме здраво и да видим сега какво ще стане  Thinking
Magdalina black много хубаво заглавие.Дано да има само хубави новини тази седмица а защо не и целият месец Grinning.
Wish честит ви нов дом   bouquet.Пожелавам ти само любов и радост да цари в него и да го напълните с  дечица  love001
Lea честита ви обзаведена детска стая  Simple Smile.Малкият мъж сигурно е много доволен Simple Smile
Елфче дано неразположението ти отмине по-бързо  Hug.Почивай си повече и се наслаждавай на бремеността си  Hug.Едно голямо браво на мъжа ти за полаганите грижи smile3501
Mia 28 как си миличка?Хайде гони ги тези вируси,че да се захващате по същество Hug.Пожелавам ти бързо да се излекуваш напълно  love001
Dime съжалявам много за случилото се  spoko.Бъди силна,възстановявай се бързо и ти пожелавам едно прекрасно бебче Hug
Svetli браво за изследванията Hug.Много се радвам,че всичко е наре Grinning.Честита ти нова готварска печка.Пожелавам ти в най-скоро време да забъркваш най-вкусните бебешки кашички Hug
Incandescent добре дошла при нас  Hug и дано да не се задържаш дълго тук Hug
Мегитка стискам ти палци всички изследвания да бъдат наред Praynig,да си починеш най-накрая и да се завърнеш с нови сили на бебешкият фронт Hug.Но найстина трябва да си починеш добре Naughty
Milenna 21 хайде дано повлечеш крак тази седмица Praynig
Мариетка как си мила?Нещо ми се губиш  Grinning не се преработвай много Hug

На всички нечакащи пожелавам само положителни тестчета,на бебеправещите много любов и страст,защото само така стават хубавите работи Hug
Лек,приятен,усмихнат и успешен ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт