Хладна есен вън настана , на вратата чука нова мама!! 01.10- 07.10

  • 17 046
  • 479
  •   1
Отговори
# 30
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Здравейте момичета !!!
Нека да ви се представя, защото до сега не съм се включвала във ваша тема.
Вече мисля за второ дете и затова се записвам при вас.
Този месец малко ще съм пас / че бях със спирала и трябва да почакам един цикъл преди ефективно бебеправене /, но се надявам скоро да съм съвсем по темата "искам бебе".
Приятен ден и седмица на всички  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 43
Здравейте и от мен, ние продължаваме с опитите трети месец, дано имаме успех най сетне.Успех и на всички който чакат двете чертички.Бихте ли хвърлили едно око на графиката ми...мерси!

# 32
  • Мнения: 118
Добра, щедра и слънчева седмица, мили момичета!
Magdalina_black чудесно заглавие, дано повече мами да почукат Simple Smile

Аз съм от нечакащите за 6/10 .... дано да не дойде Naughty
Днес си правих тест но беше отрицателен ....естествено. Затова малко повечко търпение Simple Smile

# 33
  • Мнения: 560
Елфче, мила, благодаря за изчерпателната информация Hug. Аз уж всичко направих както трябва, но вече 4 дни нямам отговор Crazy. Нищо де, може и да дойде Wink. Надявам се и rojbo, и Дидиди да се възползват от твоето обяснение, защото аз с нищо не можах да им помогна. Благодаря още веднъж  bouquet
slan4ogled , ми то момченце или момиченце, няма да го върнем, я hahaha Joy
Все пак продължавам да ти стискам палци Peace
6u6on4eto , и на мен много добре ми действа хубавото време Laughing
svetli , честита печка! bowuu. Те хората са си го казали: "Любовта на мъжа минава през стомаха" hahaha. Това във връзка с бебеправенето Mr. Green Laughing
Incandescent , добре дошла при нас и дано много скоро се похвалиш Hug
delinda_d, ще пиша за графиката ти в темата, обещавам Peace
MarinaMarina, на теб мнооооооого стиснати палци! Peace Peace Peace Очакваме добрата новина!  bouquet
 
 

# 34
  • София
  • Мнения: 3 688
Mia 28 разбира се че няма да го върна и момченце да е,аз сега така старателно прибирам умалелите дрешки намъника,че понякога си мисля че трябва да е момче:)
Първоначалните ни планове бяха да започнем бебеправене февруари,но ето вече минаха 5,6 месеца и няма резултата,вярно че не сме много сериозни в бебеправенето:(ама ми се искаше почти случайно да стане,без много изчисления и гласене.Сега ще седна да почета тук из форума и ще се хаванем здраво за работа с татито:)
Упсех момичета стискам ви палци на всички!

# 35
  • Мнения: 2 309
Ехеее,най-накрая си пуснах лунното изчисление.Остава да си получа е-мейла с насоките Laughing

Момичета,кога най-рано се прави кръвен тест за бременност?

# 36
  • Мнения: 166
Добър ден

Диме, една голяма прегръдка Hug сърдечно съжалявам за случилото ти се. Ни е сме с теб и всички ще се мили бързо да се възстановиш и в много скоро време да имаш бебче в коремчето, но да бъде живо и здраво там цели 9месеца Praynig
krislubo, често  newsm51 сега бъди много щастлива, радвай се на бременността и не се притесняваш, всичко ще бъде наред Praynig Hug Hug
Magdalina_black, страхотно заглавие, да но е на късмет за момичетата и да има много щастливи бъдещи мами  newsm17
Mamutche, Goldie, много хубави пожелания, дано се сбъднат на всички  Praynig
Nati_r, fraUlica, MarinaMarina, моля се и силно стиска палци тази гадина, да ви пожали. Мами щастливи да сте Вие preggo и след 8месеца бебчета да гушкате всеки час от денонощието smile3541
Херелинка, дуфастона, се предписва за регулирана на овулацията (цикъла), дори и след като забременееш за задържане на плода. За да ти го предпишат не трябва някакви специални изследвания. Аз го пия, от доста време, смених 3-ма лекари, но всичките ми го предписваха. Спрямо това, че овулацията ти е по-късно трябва да споделиш с лекуващия лекаря и съответно той да прецени, как да го пиеш дали така като ти е предписал или ще установи овуто и след това да го пиеш. Аз лично съм го пила 2 пъти преди да е настъпило офуто, единия път беше, преди за започнем да следим фолекули, а втория път имах ову в началото на цикъла, беше рано за прегнила, та затова ми предписах дуфастон 10дни 2х1 и след това 5дни 1х1. Говори с лекуващия лекар задължително. Успех мила  Hug
h.kirova, pretty, konstans, много Любов и след това много положителни тестчета Praynig
Леа, честито обзавеждане на детската стая  bouquet Малкия Боби предполагам е много щастлив Party  Joy
Елфче, радвам се че днес си по-добре Hug , дано и за напред да се чувстваш така. Дано бременните неразположения да са отминали Praynig Пази се мила, много целувки kiss на теб и ангелчето в теб. Помежду другото страхотна темичка си направила при отчетните, Браво на теб smile3501
mimiksim, съжалявам Sad , но дано е за последно разочарованието и този месец да е вашия Praynig
барборанче, как е малкия? Надявам се да се оправил Praynig
Светли, бързичко оздравявай. За анемията съм давала на баба ми (която е анемична) чай от коприва, много бързо се възстанови, може да пробваш, в нея има много желязо. Хайде мила стягай се и се оправяй. Трябва мама здрава да си ти, скоро  с бебе да ни зарадваш ти Praynig Ах, щях да да забравя, Честита нова печка, хайде скоро да ти се налага и на рожбичка да готвиш, манджиджка да хапва  feeding
Добре дошли на новите бъдещи мами Hug и скоро с положително тестчета в ръка, при отчетните Praynig
Миа, Миа, колко си добра  Hug ужким време нямаш, но не ни оставаш, без подкрепа, без отговор. Отново Благодаря за помощта  love001


Хайде маци, само хубави новини да пълним форума от сутрин до зори EFP preggo stork-boy stork-girl newsm32 и щастливи да сме Ни newsm18

# 37
  • Мнения: 560
slan4ogled , аз си знаех, че няма да го върнеш, ама все пак да попитам Mr. Green Laughing
Успех в тестването Peace
rojbo , най - после и тебе те огря Laughing. Добре че Елфчето е толкова изчерпателна Hug. Аз загубих надежда да получа отговор от "туй лунно нещо" Mr. Green, ама все пак си чакам, какво ми е работа Mr. Green
Анна 25, ти си голяма сладурана, ама да знаеш, че хич не съм толкова добра Mr. Green. Чакай сега тебе да те почна - лентичката къде ти е? Mr. Green Аз мисля, че вече е време Naughty. Бременната ти графика влезе в историята, ама хайде, и лентичка си избери Laughing! Надявам се, че не е рано, де Rolling Eyes. Доколкото си спомням и на лекар беше Rolling Eyes.
Прегръщам те и благодаря за милите думи! Hug  bouquet
 Magdalina_black, пък ти ако си мислиш, че само ще пуснеш хубава тема и после дим да те няма, не си познала Mr. Green. Идвай тук да те тормозим Mr. Green Laughing

# 38
  • Мнения: 498
Да пусна темичката и да не мога да се включа цял ден - СРАМОТА !!!! Embarassed
Но така са ме под пукали , че нямах време да драсна и ред. Съобщиха ми , че ще работя и съботите да края на годината, за което съм бясна #Cussing out, но нямам глас.
Диме, мила , познавам те от доста време , знам , че си силна жена и ще превъзмогнеш мъката , прегръщам те!!
Елфче , а който няма да бебеправи известно време ? Може пък кексенето да е страшно през тези дни , аз се записах за всеки случай , чакам да ми го пратят и ще се позабавлявам, радвам се че ти и бебо сте добре Heart Eyes
Рожбе , теста е добре да е в деня на очаквания М. , стискам палци ако си решила да правиш.
Мия, мисля , че трябва да покексиш тоя месец  , да не загубиш съвсем тренинг Mr. Green
Марина.... х 2  Wink няма да идва никой на 6.10 Hug
Крокодилата , къде си ?  чакаме от теб положителни новини .
Добре дошли на delinda_d   и на Incandescent  , колкото по - малко се задържите тук , толкова по- добре Mr. Green
Мегита , нали спомена за антитела , ще ги лекуваш тях нали , чета ,че момичетата ти говорят за други ли изследвания или пак не съм разбрала newsm78 :oops
Гледам се появиха и две пупи Mr. Green АНА 25  и Ая - кихайте за късмет.
Ако съм пропуснала някой се извинявам , но наистина съм много разсеяна днес.
Къде са чакащите за 30???????
Лека вечер

# 39
  • Мнения: 560
Ми да, добре че съм аз, за да пропишеш,Magdalina_black Mr. Green. Няма да се ядосваш за съботите Hug! Може пък по - рано да ви пускат Rolling Eyes И за тренинга си права - ще се постарая Embarassed Rolling Eyes
Целувки Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 166
Ах Ти Миа 28, не можеш да ме изплашиш Mr. Green , ще си сложа лентичка, но искам да чуя сърчице и тогава да съм с лентичка из форума. Да на лекар бях, но и тази седмица пак ме иска, не е ли много често newsm78. Момичета може ли да ми кажете, коя седмица се чува сърчицето?
Magdalina_black много, много силно кихам yes

# 41
  • София
  • Мнения: 1 244
Успешна нова седмица и от мен   bouquet
На очакващите -  пожелавам да видят заветните  EFP
А за такива като мен, които влизат в бебеправещия период от месеца - много  luvbed , при това хубав  Laughing Sunglasses

# 42
  • Мнения: 2 309
Хехехе,не получаваме отговор от Луната,може би лелито се е наредила на опашката за октомврийско пътешествие,което дано не осъществи!!!
Гадната се опитва да блокира нета...

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 150
виж какво Миа 28 аз явно трудно ги прихващам тия вирусчета пък и ти си малко далече така че ще те помоля да ми пратиш директо един щъркел  newsm53 та дано скоро и аз ги видя  EFP а и още нещо хайде да е по-бързо Simple Smile

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 150
е лека грешчица направих май Simple Smile исках да го кажа товва на анна 25

Общи условия

Активация на акаунт