Студенти в Нидерландия - 9

  • 52 522
  • 753
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 5
Здравейте, синът ми е приет в Leiden University. Последните седмици активно търсим квартира в Хага. Ще сме благодарни за всяка помощ, в тази нелека задача. Ако някой търси съквартирант или познава такъв, както и ако се освобождава квартира в района.

Здравейте,синът ми също е приет в Leiden University в Хага .В процес сме на търсене на квартира. Вие успяхте ли да намерите?

Здравейте,дъщеря ми също е приета в Leiden University в Хага.Търсим усилено квартира, но неуспешно засега.Приемам всякакви съвети.Вие намерихте ли?

# 751
  • Мнения: 98
Здравейте,дъщеря ми също е приета в Leiden University в Хага.Търсим усилено квартира, но неуспешно засега.Приемам всякакви съвети.Вие намерихте ли?
Синът ми намери, преди около седмица подписа договор, платихме депозит и наем за юли.
Искам да предупредя всички, които са платили премиум акаунт за Kamernet, че това не е еднократно плащане и след изтичане на първия месец абонаментът се подновява автоматично. Ако сте си намерили квартира трябва да се отпишете, за да не плащате за следващ период. Синът ми плати с еднократна виртуална карта и сега са му изпратили мейл, че дължи 34 euro и ако не ги плати в 14-дневен срок ще му начислят още 10 euro.

# 752
  • Мнения: 5
Здравейте,дъщеря ми също е приета в Leiden University в Хага.Търсим усилено квартира, но неуспешно засега.Приемам всякакви съвети.Вие намерихте ли?
Синът ми намери, преди около седмица подписа договор, платихме депозит и наем за юли.
Искам да предупредя всички, които са платили премиум акаунт за Kamernet, че това не е еднократно плащане и след изтичане на първия месец абонаментът се подновява автоматично. Ако сте си намерили квартира трябва да се отпишете, за да не плащате за следващ период. Синът ми плати с еднократна виртуална карта и сега са му изпратили мейл, че дължи 34 euro и ако не ги плати в 14-дневен срок ще му начислят още 10 euro.

Благодаря за информацията!А той кандидатства  ли за общежитие към университета,да знаем изобщо има ли смисъл?

# 753
  • София
  • Мнения: 1 207
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт